Düğün Fotoğrafçıları Bursa

Şura Production

0224 322 21 60
Mesaj Gönder
 • Min. Paket Fiyatı
  3.500
  2.000 TL

Ekiple Tanışın

 • Enes Gökhan
  Firma Sahibi

  FOTOĞRAFIN DİLİ OLDUĞUNA İNANAN BEN HER DAİM KİŞİNİN MUTLU GÜNÜNE ORTAK OLMAYA... devam 

Şura Production Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Kampanyalar

%43
Son gün 01/06/2024

Düğün.com Çiftlerine Özel İç ve Dış Mekanlarda 3 Kamera Çekimi 2.000₺!

Detaylar için iletişime geçiniz.

%33
Son gün 01/06/2024

Düğün.com Çiftlerine Özel Drone Çekimi ve Kamera Çekimi %33 İndirimle 8.000₺!

Detaylar için iletişime geçiniz.

Şura Production Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Şura Production Sıkça Sorulan Sorular

Şura Production düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

şura production düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Şura Production hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Profesyonel çalışmalarıyla öne çıkan Şura Production ile çalışmak için yapmanız gereken şey planladığınız tarihten 7 gün önce işletmeden randevu talebinde bulunmak. Marmara, Ege ve Akdeniz bölgesinde hizmet verebilen fotoğrafçı, baskı konusunda da müşterilerini çözümsüz bırakmıyor. Birinci kalite 3 boy albüm baskısı yapan firmada teslimat 1 hafta sonunda gerçekleşiyor. Teslimat anında orijinal görüntülerinizi de sizlere vermeyi ihmal etmiyor."

Şura Production ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

şura production ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Şura Production düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

şura production düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Şura Production Hakkında

Çocukluktan başlayan fotoğraf aşkını geleceğe taşıyan bir firma sahibi ve aynı aşkla çalışan bir ekibin ne kadar tutkulu, ne kadar yaratıcı çalışacağınızı birebir göreceğiniz Şura Production aracılığıyla birbirinden seçkin düğün fotoğraflarınız olsun ister misiniz? Bursa Yıldırım’da yer alan ve düğün fotoğrafçılığından tutun özel gün fotoğrafçılığına kadar her etkinlikte tecrübesini konuşturan işletme, aşkınızı en yaratıcı şekilde ortaya koymaya hazır!

Deneyim

Ben, Şura Production sahibi ve kurucusu Enes Gökhan. Fotoğrafçılık macerama küçük yaşta başladım. Aile büyüklerimin haber ajanslarında çalışması, muhabirlik yapması gazete fotoğrafçılığı alanındaki merakımı perçinledi. Bu ilgiyi üst düzeye taşımak için kendimi bu alanda geliştirip, eğitimimle destekledim. Bursa’da başlayan hikayeme diğer şehirleri de ekleyerek hizmetlerimle aranan fotoğrafçı oldum. Şuan ise Bursa’da ve farklı yerlerde en çok tercih edilen fotoğrafçı olmanın mutluluğunu ekibimle birlikte yaşıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Bursa düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veren marka Şura Production, düğün salonlarında düğün video çekimi, düğün fotoğraf çekimi ve dış mekanda düğün fotoğrafçılığı ve düğün hikayesi çekimini gerçekleştiriyor. Dış çekim alanlarının seçimini çiftlere bırakan işletme, öneriler yaparak çiftlere alternatif seçenekleri de sunuyor. Çiftler talep ettiği takdirde Ege bölgesinin, Akdeniz bölgesinin ve Marmara bölgesinin eşsiz fotoğraf çekilecek güzelliklerine de gitmeyi kabul eden firma, memnuniyet odaklı çalışıyor.

Çekimler esnasında saydığımız 3 bölgenin tüm şehirlerine çalışmalar yapmak için giden ekip, 3 video kamera ve 2 fotoğraf makinesiyle ölümsüz kadrajlar elde ediyor. Video kameralar eşliğinde düğün hikayesi çeken, fotoğraf makineleriyle de farklı açılardan fotoğraf görüntü elde eden fotoğrafçı, en iyiyi ortaya koymanın heyecanını ve tutkusunu yaşıyor.

Ekipman

DJI Mini 3 Pro ve DJI Mini 4 Pro ile drone çekimlerini hayata geçiriyor. Düğün hikayelerinde, düğün çekimlerinde çok yönlü yapısıyla öne çıkan drone kamera çekimiyle farklı güzellikte görüntüler yakalıyor. Sony HXR-NX 100 profesyonel kamera ile kaliteden ödün vermiyor. Ultra HD görüntüsü ile büyüleyici görselliği elde ediyor. Canon 6D Mark II, Nikon D7100 ve Nikon D7500 ile çözünürlüğü yüksek fotoğraflar çekiyor.

Ek Hizmetler

Profesyonel çalışmalarıyla öne çıkan Şura Production ile çalışmak için yapmanız gereken şey planladığınız tarihten 7 gün önce işletmeden randevu talebinde bulunmak. Marmara, Ege ve Akdeniz bölgesinde hizmet verebilen fotoğrafçı, baskı konusunda da müşterilerini çözümsüz bırakmıyor. Birinci kalite 3 boy albüm baskısı yapan firmada teslimat 1 hafta sonunda gerçekleşiyor. Teslimat anında orijinal görüntülerinizi de sizlere vermeyi ihmal etmiyor.

Aşkınızın en şık halini kalite ve yaratıcılıkla buluşturuyoruz. Bursa düğün fotoğrafçısı tavsiyesi arayanlar için tanıttığımız Şura Production hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat bilgisi edinmek için iletişim numarasını kullanabilir ya da “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon::

  0224 322 21 60

 • Adres::

  Yıldırım / Bursa

 • Haritadaki Konumu

  Şura Production Yol Haritası

Şura Production Yorumları (1)

Hatice & Emin

Düğün Tarihi: 15.03.2024


GEREK ÇEKİMLERİ VE HİZMET ANLAYIŞLARI İÇİN TEŞEKKÜÜÜRRRRLLLEERRRR

Şura Production

teşekkür ederiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.