Düğün Fotoğrafçıları Bursa

Sun Medya

4,7
  • Min. Paket Fiyatı
    10.000-15.000 TL

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Sun Medya Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Sun Medya Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
5 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Sun Medya Sıkça Sorulan Sorular

Sun Medya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Sun Medya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Sun Medya Hakkında

Sun Medya ismiyle 2023 yılında faaliyete başladığım işletmemde en güzel günlerinizi kusursuz bir şekilde ölümsüzleştirmek için hizmet veriyorum. Yenilikçi ve enerjik yapımla kendimi sürekli geliştirmenin yollarını arıyor, özgün çalışmalar ortaya çıkartıyorum. Her zaman en iyisini yapmak özveriyle çalışıyorum. Amacım, çiftlerin kendilerini rahat hissetmelerini ve çekimlerinden keyif almalarını sağlamak oluyor. Çiftlere müşteri değil dost gibi davranarak, düğünlerinin tatlı telaşını ve yorgunluğunu bir nebze de olsa azaltıyorum.

Deneyim

6 yıldır Bursa düğün fotoğrafçıları arasında hizmet veriyorum. Bu süre zarfında sektörde öncü firmalarla çalıştım ve işbirliği içerisinde oldum. İşimizdeki uzmanlık alanlarımızdan biri doğal ve rahat fotoğrafçılıkken, diğer elemanımız klasik fotoğrafçılık konusunda uzman. Bu sayede, çiftlere çeşitli seçenekler sunarak onların zevklerine ve tercihlerine en uygun hizmeti verebiliyoruz. Her iki tarzda da en kaliteli sonuçları elde etmek için titizlikle çalışıyoruz. İşimizi tutkuyla yapıyor ve müşterilerimize unutulmaz anılar sunma konusundaki sorumluluğumuzu her zaman önemsiyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Doğal dış çekimlerde genellikle ormanlık alanlar ve gün batımı gibi mekanlar tercih ediyoruz, ancak talebe göre farklı mekanlarda da çekimler gerçekleştirebiliyoruz. Özellikle dış çekimlerde, yeni doğan çekimlerinde ve tanıdıklarımın sahip olduğu özel mekanlarda fotoğraf çekebiliyorum. Plato çekimlerini genellikle konsept çekimler için kullanıyoruz, diğer durumlarda ise pek tercih etmiyoruz. Birbirinden güzel çekim mekanlarıyla Bursa düğün fotoğraf çekiminde fark yaratıyoruz.

Hikaye anlatımı odaklı düğün çekimleri, video klipler, kına klipleri, söz ve nişan gibi çekimler de yapıyoruz. Dış çekimlerde genellikle 1.000'in üzerinde fotoğraf çekiyor ve bu süreçte 2-3 saatimizi çiftlere ayırıyoruz. Ortaya çıkan fotoğraf sayısı ise genellikle 1.000-1.500 arasında oluyor. Ayrıca sünnet çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için çekimlerimizi özenle planlıyor ve her anı ölümsüzleştirmek için çabalıyoruz.

Ekipman

Çekimlerimizde isteğe göre drone ve GoPro kullanıyoruz. Ayrıca özel istekli müşterilere jimmy jib kullanımı da sunuyoruz. Kullanacağımız ekipmanlar ve çekim tekniği ise tamamen müşteri taleplerine göre değişiyor. Dans seçimi ve müzik seçimi gibi detayları da bizlerle paylaşan çiftlere bu konularda yardımcı oluyoruz. Fotoğraf makineleri arasında genellikle full frame makineler, Sony, Fuji film ve Nikon gibi markaları tercih ediyoruz.

Baskı Hizmetleri

Albümlerimiz yüksek kalitede ve müşterilerin isteğine göre özelleştirilebiliyor. Albüm boyutları, müşterinin tercihine göre değişebiliyor ve her boyutta A kaliteye sahip olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. İyi firmalarla işbirliği yaparak, müşterilerin istedikleri fotoğrafları albümlere yerleştiriyoruz ve onların seçimine önem veriyoruz. Normal albüm baskılarının yanı sıra, düğün ve nişan çekimlerinde 10x15 boyutunda 15 adet hediye fotoğraf da sunuyoruz. Ayrıca 15x20 boyutunda 5 adet hediye fotoğraf da veriyoruz.

Kanvas tablolar sabit olarak 50x70 boyutunda, posterler ise 50x70 boyutunda hazırlanıyor. Düğünlerde, gelen arkadaşlara ve misafirlere sıcak baskı hizmeti sunarak anlık fotoğraf çıktılarını veriyoruz. Düğün esnasında da sıcak baskı yaparak, çerçeveli olarak satışa sunuyoruz. Ayrıca, taşınabilir cep albümü seçeneği de sunuyor, böylece müşterilerimizin sevdikleri anıları her zaman yanlarında taşımalarını sağlıyoruz.

Sun Medya olarak, çiftlerimizi aşklarına bambaşka bir boyut katmak için bekliyoruz. Düğün albümlerinize her baktığınızda "iyi ki" demeniz için yanınızdayız. Bursa düğün fotoğrafçısı fiyatlarımız ve sunduğumuz hizmetlerle ilgili sorularınız için yan tarafta bulunan formu doldurabilir veya aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Sizin özel gününüzde unutulmaz anılar yaratmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    TAVŞANLI MAH. ŞEHİT KEMAL KÖSE SOK. GEDİK PASAJI 10/D

  • Haritadaki Konumu

    Sun Medya Yol Haritası

Sun Medya Yorumları (1)

4,7

Kalite

Personel

İletişim

Selin & Ataberk

Düğün Tarihi: 09.06.2023

Kalite 5,0 Personel 4,0 İletişim 5,0

Muhteşem harika çekim yeteneğine sahip yaratıcı ve bir o kadar anıları unutulmaz kılabilen bir kişilikte olan sunmedya ailesine teşekkür ediyoruz çekim anında muhteşem neşesi ve bizlerin en stresli anımızda bile rahatlıkla bizleri çekim aşamasında uğurlayan bir aile ve düğün planlamasını beraber... devam 

Sun Medya

Muhteşemsiniz Güzel Çiftimiz Enerjiniz Unutulmaz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.