• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Stüdyo Şenol Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Stüdyo Şenol Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Stüdyo Şenol Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Şenol düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Şenol düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.

Stüdyo Şenol ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Şenol ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo Şenol şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Stüdyo Şenol şehir dışında hizmet vermiyor.

Stüdyo Şenol düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Şenol düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo Şenol hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Şenol aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, trashday, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Stüdyo Şenol Hakkında

Hangi mekanı tercih ederseniz o mekanda, tamamen doğal, duygularınızı yansıtan düğün fotoğraflarınızın olmasını mı istiyorsunuz? O zaman doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Çünkü uzun yıllardır bu sektörde başarılı işlere imza atmış firmamız, sizin de hayallerinize ışık tutmak istiyor.

Stüdyo Şenol Bursa olarak en özel günlerinizin sizin için ne anlam ifade ettiğini anlayabiliyoruz ve isteklerinizi önemsiyoruz. Düğün fotoğraflarınızı çekim sürecinde heyecanınıza ortak olurken düğün hazırlık sürecinin tüm stresini atarak rahatlamanızı sağlıyoruz. İster düğününüzden hemen önce, isterseniz düğünden sonra herhangi bir tarihte… Çekimlerinizi siz ne zaman isterseniz o tarihte yapıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda hemen bir görüşme ayarlıyoruz ki tüm bu detayları konuşup planlama yapabilelim. Görüşmemizde bütçenize uygun fotoğraf çekim türlerimiz hakkında bilgi veriyor, dış mekân çekimleri için size mekan öneriyoruz. En eğlenceli kısım ise bu aşamalardan sonra başlıyor.

Stüdyoda, doğal bir ortamda veya şehir dışında… Siz dış mekân çekiminizi yapın ve gerisini yetenekli ekibimizin sihirli ellerine emanet edin. Ekipmanlarımızı da son teknolojiyle üretilen ürünler olmasına da dikkat ettik. Çünkü kusursuz düğün fotoğrafları için teknik kısım da oldukça önemli. Çekim sürecinde önem verdiğimiz diğer bir konu da size keyifli ve stresten uzak saatler yaşatabilmek. Bunu sağlayabilmek için size dostça bir tavırla yaklaşıyor, doğru yönlendirmelerimizle ortaya muhteşem pozlar çıkarıyoruz.

Peki sadece düğün fotoğrafı mı çekiyoruz? Tabii ki hayır! Konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, düğün belgeseli, fotoğraflı davetiye tasarımı gibi birçok hizmete Stüdyo Şenol ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz.

Bursa'da düğün fotoğrafçısı arayışınıza sunduğumuz çok özel fırsatlarla son vermek istiyoruz. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yeni Mah. Canbaz Sok. No:7 İznik Bursa

  • Haritadaki Konumu

    Stüdyo Şenol Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.