Stüdyo S

Stüdyo S Hakkında

20 yılı aşkın bir süredir fotoğrafçılık sektöründe hizmet veriyoruz. Kameramanlar, kurgucular ve görsel tasarım uzmanlarından oluşan çalışkan ekibimiz sayesinde harika işler çıkarıyoruz. Stüdyo S ailesi olarak düğün fotoğrafçılığı söz konusuysa özenimiz üst seviyelerde oluyor. Çiftlerin özel gün çekimlerinde deneyimimiz ve ilgimizle yanlarında oluyoruz. İlk görüşmeyi yaptığımız ve çekimleri planladığımız ofisimiz Bursa’da yer alıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Bursa’nın tarihi ve doğal güzelliklerine kucak açan her mekanda çekim yapıyoruz. Özellikle dış çekimlerde sınır tanımadığımızı söylemek isteriz. Tarlalar, sahiller ve kayalık alanlar en çok uğradığımız yerlerden. Şehir dışı çekimlerinde de sizin isteklerinize uyan şehri ve konumu seçiyoruz. Yurt dışı çekimlerinizde de sizi yalnız bırakmıyoruz. Açık ve kapalı alanlara sahip platolarda da çekim gerçekleştiriyoruz.

Tüm gün yanınızda olduğumuz düğün hikayesi ve düğün belgeseli çekimlerinizi severek yapıyoruz. Ailenize, arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize düğün tarihinizi duyurmanın alternatif yolu save the date çekimini ve trashday çekimini de gerçekleştiriyoruz. İsterseniz söz, nişan ve kınalarınızda da size eşlik ediyoruz. Konsept çekimleri de çiftlerimizin sıkça tercih ettiği çekimlerimizden. Video klip hazırlama hizmetimiz de mevcut.

Baskı Hizmetleri

Stüdyo S Bursa ekibi olarak çiftlerimize yaptığımız kampanyalarla avantajlı baskı içerikleri sunuyoruz. Bizi tercih eden her çifte aynı özeni gösteriyoruz ve baskılarımızda kaliteyi ve hızı bir arada sağlıyoruz. Albüm ve kanvas tablo gibi hizmetlerimizle anılarınızı size teslim ediyoruz. Ayrıca fotoğraflarınızın orijinal kopyalarını da sizinle paylaşıyoruz. Bu şekilde fotoğraflarınızı her ortamda saklayabiliyorsunuz.

Bursa’da çekim yaptığımız mekanlar ve profesyonel ekibimizle çiftlere doğru düğün fotoğrafçısını seçmişiz dedirtiyoruz. Yıllardır hizmet veren bir firma olarak Bursa’da düğün fotoğrafçısı arayan çiftlerin tatlı telaşını sonlandırmaktan gurur duyuyoruz. Siz de özel gün fotoğrafçınız olarak bizi seçip doğru kararı veren çiftlerden biri olabilirsiniz. İsterseniz aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilir veya hemen formdan fiyat teklifi alarak hayallerinizin çekimlerine bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Stüdyo S Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo S Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo S düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo S düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Stüdyo S ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo S ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo S şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo S şehir dışında hizmet veriyor.

Stüdyo S ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"İstenilen her mekanda yapabiliriz"

Stüdyo S düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo S düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo S hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo S aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Meryem & Furkan

Düğün Tarihi: 01.01.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Mükemmellik Ötesi Sezay Beyle Çalışmayı Her Çifte Tavsiye Ederim Emin Olun Hayallerinizin Ötesini Göreceksiniz Teşekürler Sezay Bey

Stüdyo S

Yüzünüzden Gülücükler Eksik Olmasın Teşekürler :)

Elif & Umut

Düğün Tarihi: 29.07.2018

Çok güzel ve keyifli bir çekimdi.Onur ve Tahir'e emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.