Stüdyo Onur Yavuz

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Stüdyo Onur Yavuz Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Stüdyo Onur Yavuz Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Stüdyo Onur Yavuz Sık Sorulan Sorular

Stüdyo Onur Yavuz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Onur Yavuz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Stüdyo Onur Yavuz hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Onur Yavuz aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, trashday, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi".


Stüdyo Onur Yavuz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Onur Yavuz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Stüdyo Onur Yavuz ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Sizlerle karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak çekim yerlerine karar vermekteyiz."


Stüdyo Onur Yavuz şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Onur Yavuz şehir dışında hizmet veriyor.


Stüdyo Onur Yavuz ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Onur Yavuz ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Stüdyo Onur Yavuz Hakkında

Stüdyo Onur Yavuz olarak uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyoruz ve gerek kalitemiz gerekse vizyon sahibi bakış açımız sayesinde Bursa fotoğraf stüdyoları arasında farkımızı ortaya koyuyoruz. Bursa’nın en nadide ilçelerinden Mustafakemalpaşa’nın Hamzabey semtinde bulunan stüdyomuzda uzun yıllardır harika işlere imza atıyoruz. Burada müşterilerimizi her zaman güler yüzlülükle ağırlıyor ve onlara ihtiyaç duydukları hizmeti en iyi şekilde veriyoruz. Bunu da işini severek ve de profesyonelce yapan ekibimize borçluyuz, hepimiz kendi alanlarımızdaki uzmanlıklarımızla en iyisi için çalışıyoruz.

Bir fotoğraf stüdyosu olduğumuzdan çok yönlüyüz ve pek çok sayıda işi yapabilme yetisiyle donanımına sahibiz. Ancak yoğunluklu olarak çalıştığımız ve kendimizi en iyi şekilde ifade ettiğimize inandığımız alan kuşkusuz özel gün çekimleri. Bu doğrultuda en çok çiftleri ilgilendiren; düğün töreni, nişan merasimi ve kına gecelerini fotoğraflama şansına erişiyoruz. Bu özel günlerde izleyeceğimiz yolu ve çekimimizin ne gibi detaylara sahip olacağını çiftimizle birlikte kararlaştırıyoruz. Randevulaşarak tam gününde ofisimizde buluşuyor, çifti tanıyor ve ne gibi beklentileri olduğunu öğreniyoruz.

Çiftlerimize hizmetlerimizi aktarırken dönem dönem yaptığımız kampanyalarımızdan da söz ediyoruz. Böylece hem zevklerine hem de bütçelerine göre seçimlerini kendileri yapabiliyorlar. Sunduğumuz seçenekler arasında çekimin stüdyoda mı yoksa dış mekanda mı gerçekleşeceği, Bursa’da mı şehir dışında mı olacağı, saati ve süresi, mekan seçimi, albüm boyutu ve modeli, fotoğrafın yanında video çekimlerin de olup olmayacağı gibi konular yer alıyor.

3 kişilik bir ekip olduğumuz için işin hacmine göre çekim günü ve saati buluşma yerimizde oluyor, çiftimize eğlenceli ve neşeli bir atmosfer yaratarak en doğal hallerini yakalayabiliyoruz. Saatlik veya tüm gün süren çekimlerimizde göze estetik gelen her mekanı kullanabiliyoruz.

Bursa düğün fotoğraf çekimi için kendinizi emin ellere emanet etmek isterseniz Stüdyo Onur Yavuz ekibi olarak bizi tercih edebilirsiniz. Daha fazla detay için yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

  • Adres:

    Hamzabey Mah. Bursa Cad. No:104/A Mustafakemal Paşa / Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Stüdyo Onur Yavuz Yol Haritası

Stüdyo Onur Yavuz Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Zeynep & Mahmut

Düğün Tarihi: 07.07.2018


Çok eğlenceli bir gün geçirdik.asıl eğlenceli olansa fotoğrafları gördüğümüz zamandı.beklentimizi tamamiyle karşılamıştı.kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ceren & İsmail

Düğün Tarihi: 21.07.2018


Fotoğraflara bayıldık.Onur bey ve ekibi çok ilgiliydi.3 mekan gezip fotoğraf çekimini tamamladık.biz yorulmasak daha da devam edeceklerdi.en başta şüphelerimiz olmasına rağmen kesinlikle pişman olmadık.bence siz de olmazsınız.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.