• Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Seum Ajans Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Seum Ajans Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Seum Ajans Sıkça Sorulan Sorular

Seum Ajans düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Seum Ajans düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Seum Ajans ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Seum Ajans ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Seum Ajans şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Seum Ajans şehir dışında hizmet vermiyor.

Seum Ajans düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Seum Ajans düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Seum Ajans hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Seum Ajans aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, konsept çekim, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Seum Ajans Hakkında

Bursa düğün fotoğrafçıları arasında Seum Fotoğrafçılık ailesi olarak, siz değerli çiftlerimizin en özel anılarını kalıcı hale getiriyoruz! En değerli gününüzden size, muhteşem hatıralar bırakıyoruz. Düğün hazırlık aşamalarınızın en önemli adımlarından biri olan fotoğrafçı için bizi tercih ederseniz, ileride çocuklarınıza da büyük bir keyifle göstereceğiniz fotoğraflara kavuşacağınızı belirtmek isteriz.

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştireceğiniz bu muhteşem gün için öncelikle, nasıl bir fotoğraf çekimi hayal ettiğinizi öğreniyoruz. Eğer, bu konu hakkında herhangi bir fikriniz yoksa, size yaptığımız işlerden birkaç örnek gösteriyoruz ve böylece, zihninizde bir şeyler belirmiş oluyor. Çekim türümüze karar verdikten sonra, hazırlıklara başlayabiliriz.

Stüdyo çekimi istiyorsanız, deneyimli ve samimi ekibimizle birlikte, harika bir çekim gerçekleştireceğinizi belirtmek isteriz. Evinizin konforunda bir gün için ilk olarak, arka plan seçmenizi istiyoruz. Tercih ettiğiniz bu çeşitli arka planlar üzerinden, fotoğraflarınızı çekmeye başlıyoruz. Biz genellikle, yapay pozlardan uzak kalıp, doğallığı tercih ediyoruz. Birbirinize olan aşk dolu bakışınız ve tatlı bir gülümsemeniz, bizim için ok daha değerli oluyor.

Dış çekim tercih ederseniz de Bursa’nın doğal yemyeşil doğal güzelliklerini, tarihi mekanlarının mistik atmosferini veya keşfedilmemiş yerlerini kullanıyoruz. Doğru ışık ve doğru açı kullanılarak çekilen fotoğraflarınızda, kaliteyi her zaman ön plana alıyoruz. Sizin uyumunuz, ekibimizin enerjisiyle birleşince, ortaya enfes kareler çıkıyor.

Fotoğraflarınızı size, çekim tarihinden en geç 4 hafta sonra teslim ediyoruz. Eşsiz kalitedeki bu fotoğraflara kavuştuğunuzda, yüzünüzdeki gülümsemeyi görmek istiyoruz!

Siz değerli çiftlerimize sağladığımız olanaklar bu şekilde. Heyecanınıza ortak olmak ve bunu fotoğraf karelerine yansıtmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz; Bursa düğün fotoğrafçısı fiyat bilgisi ve detaylar için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres:

    Nilüfer/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.