Sabina Melikşah Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Sabina Melikşah Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sabina Melikşah Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sabina Melikşah Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Sabina Melikşah Photography Hakkında

Yıllardır beklediğiniz o muhteşem düğün gününüz yaklaşıyor. Bu özel gününüzde zaman su gibi akıp geçerken geriye kalan düğün anılarınızın kusursuz olmasını istiyorsanız; Sabina Melikşah Photography Bursa düğün fotoğraflarınız ve videolarınız için profesyonel hizmet sunuyor.

Hayatınızın en özel gününden kalitesiyle fark yaratan düğün fotoğraflarına ve videolarına sahip olmanız için her çekimimizde son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Fotoğrafçılık sektöründe kendimizi daima bir adım ileri taşımak için son fotoğrafçılık trendlerini yakından takip ediyor, donanımlarımızı devamlı olarak yeniliyoruz.

Her detayıyla sizin içinize sinecek düğün fotoğrafları ve videoları elde etmek için, hazırlıklarınıza başlamadan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmelerde sizin düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza dair tüm beklentilerinizi detaylıca öğreniyoruz. Ardından çekimlerimizin her birinde bu bilgiler doğrultusunda hareket ederek hayallerinizin ötesine geçecek çalışmalar yapıyoruz.

Düğün fotoğraflarınızın her detayıyla sizin aşkınızı anlatmasına çok önem veriyoruz. Bu nedenle çekimlerimizin tamamını size özel olarak gerçekleştiriyoruz. Yapay pozlardan uzak durarak, kendinizi olduğunuz gibi yansıtabildiğiniz doğal çekimler yapıyoruz. Bu sayede yıllar sonra bile size o an yaşadığınız güzel duyguları tekrar yaşatan ve içinizi ısıtan düğün anılarına sahip oluyorsunuz.

Düğün klibi, düğün belgeseli, trashday gibi dilediğiniz her çekim türünde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Sinematik bir bakış açısıyla gerçekleştirdiğimiz, profesyonel video hizmetleriyle düğününüzden izlemeye doyamayacağınız anılara sahip olmanızı sağlıyoruz. Dilerseniz düğün gününüzde kuaför hazırlıklarınızdan, sevdiklerinizle doyasıya eğlendiğiniz dakikalara kadar mutluluğunuza ortak olup tam gün video hizmetleri sunuyoruz. Düğün gününüzü sevdiklerinize sosyal medya üzerinden yaratıcı çekimlerle duyurmak isterseniz, save the date çekimleri de yapıyoruz.

Siz de hayatınızın en güzel gününden sizi anlatan, muhteşem düğün fotoğraflarına ve videolarına sahip olmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Sabina Melikşah Photography Bursa düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kükürtlü Caddesi,9.Manolya sokak/Kültür sitesi C blok/ Giriş katı

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.