Düğün Fotoğrafçıları Bursa

S&A Photography

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

S&A Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

S&A Photography Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekibiniz var mı?
Hayır

S&A Photography Sıkça Sorulan Sorular

S&A Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

S&A Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.

S&A Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

S&A Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

S&A Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, S&A Photography şehir dışında hizmet veriyor.

S&A Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

S&A Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

S&A Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

S&A Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, katalog çekimi, trashday, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

S&A Photography Hakkında

2005 yılından beri fotoğrafçılıkla uğraşan Ensar Tekin, düğün fotoğrafçılığı sektörüne yeni bir soluk getiriyor. S&A Photography, Bursa düğün fotoğrafçıları arasında tecrübeli ve yaratıcı yaklaşımıyla öne çıkmakta. Hikaye fotoğrafçılığı ilkeleri ile çekim yapan Ensar Tekin, sadece çiftlerimizin mutluluğunu değil, hikayesini de anlatmayı amaçlıyor. Mekan ve zaman S&A Photography ile yeniden anlamlanırken çiftlerimize bu hayal dünyasına yolculuğun tadını çıkarmak kalıyor.

Deneyim

S&A Photography'nin kurucusu eski basın mensubu Ensar Tekin yılları aşkın tecrübesinin yanında Dünya'nın birçok farklı yanında çekim gerçekleştirdi. Farklı ülkeler, koşullar ve ortamlara aşina olması sebebiyle çeşitli konseptlere uyum sağlayan fotoğrafçımız, çiftlerimiz hakkında bir çekim konsepti olmasa bile yardımcı olmaya hazır. Sokak fotoğrafçılığından mimariye, portreden insan manzaralarına uzanan yaratıcı çekim stili ile Ensar Tekin, S&A Photography’de profesyonel çekimler ve benzersiz konseptler ile mutluluğun en ölümsüz anını yakalıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Çiftlerimizin isteğine göre stüdyo çekimi ve dış mekan çekimi imkanımız bulunuyor. Özgür ruhlu fotoğrafçımız çıktığınız bu yolculukta, çekim boyunca kendi hikayenizi yazacaksınız. Belirli bir konsept ve hikayeye odaklanan çekimler için örnek fotoğraflar sunabilir, fotoğrafçımız ile fikir alışverişi yapabilirsiniz. Bursa düğün fotoğraf çekim alanlarından deniz kenarı ve parklara kadar seçeceğiniz mekan neresi olursa olsun fotoğraflarınız hayallerinizden bir kareyi yansıtacak. Düğün fotoğraf çekimine dair zaman, mekan ve konsepte dair en ince ayrıntıyı fotoğrafçımızla planlayabilirsiniz.

Ekipman

Havadan çekimler için drone, jimmy jib ve go pro gibi kameraya ek ekipmanlar çiftlerimizin dileğine göre S&A Photography tarafından temin edilebilir. Ek olarak VIP araçla şehir içi ve şehir dışı ulaşım imkanı sağlarken, mekan seçimini koşullar değil siz belirleyeceksiniz. HD çekimlere ek olarak, özellikle konsept çekimlere uygun aksesuar ve dekor temin etmek de mümkün.

S&A Photography, geniş portfolyosu ile Bursa düğün fotoğrafçısı deyince akla gelen ilk isim olmaya hazır. Ensar Tekin'in profesyonel yaklaşımı, tecrübesi ve vizyonu ile sadece düğün fotoğraflarında değil, fotoğraf çekim sürecinde de unutulmaz anılar biriktireceksiniz. Çiftlerimize havale ve nakit ödeme imkanı sunuyor, ek ekipmanlar ile de farklı bütçeler için ideal teklifler yapıyoruz. Fotoğrafçımız elinden benzersiz anlar yaratmak için yukarıdaki iletişim formunu doldurarak bizlerle iletişime geçebilir, erken rezervasyon avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.