Naz Foto

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Naz Foto Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Naz Foto Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Naz Foto Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Naz Foto Hakkında

Yıllardır kaliteli fotoğraf çekimlerinin adresi olan markamızla Gürsu'da faaliyet gösteriyoruz. Naz Foto markasını kurduğumuz günden beri kaliteden ödün vermiyor, özel anlarınızı ölümsüz kılmak için çekimler düzenliyoruz. İşimizi benzersiz kılan teknoloji ve güzelliğiniz sayesinde heyecanla deklanşöre basıyoruz. Çünkü canlı renkleriyle dikkat çeken fotoğraf karelerini ve HD kalite video kayıtları çekmek için son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Yetenekli ekibimizin profesyonelliği, doğru çekim açılarını yakalama başarısı ve aldığımız fotoğrafçılık eğitimleriyle sanatımızı icra ediyoruz.

Şehrin en güzel köşelerinde dış çekimleri için hazırlanmaya başlıyoruz! Ne dersiniz? Bursa düğün fotoğrafçıları arasında yer alan ekibimizle çalışmak sizin için de keyifli olacak. Hazırlıklar için ilk yaptığımız bir ön görüşme düzenlemek. Sizi tanıdığımız görüşme sayesinde nerede çekim yapmak istediğinizi öğreniyoruz. Rahat edeceğiniz ve özgürce poz verebileceğiniz mekanları belirliyoruz. Bir mekan veya her çekim türü için farklı adres de tercih edebilirsiniz.

Aksesuarlar, klasik araba, gelin el çiçeği ve konsept düzenlemeleriyle taçlandırdığımız çekimlerle gözlerinizdeki neşeyi, aşkı, sevinci, hatta tüm güzel duyguları belgeliyoruz. Save the date, trash day, konsept çekimler, senaryosuyla aşkınızın hikayesini ve düğün gününü kayıt altına alıyoruz. Çekimler için biz hazırız! Poz vermek için siz hazır mısınız?

Çekimleri tamamlayan ekibimiz, Naz Foto Gürsu kalitesiyle düğün gününün eşsiz hatıraları yıllarca başucunuzda saklayacağız panoramik albümlere dönüşüyor. Ahşap kutuda özel tasarım albümlerin cep ve aile boyları da var. Ahşap USB ile teslim edilen düğün arşivi de düğün hikayesi ve montajlı kliplere yıllarca eskimeyecek hatıralar arasında yerini alıyor. Albümler arasında resimli veya ahşap kapak, 20x60 ve 30x80 edat seçenekleri ile 'Foto kitap' da var. Sayısız kapak tasarımı ve renk seçeneği olan albümleri tarzınıza göre seçebilirsiniz. Tasarladığımız 20 sayfalık kitapları da mutlaka görmelisiniz.

Naz Foto Bursa’daki adresimizde sizi bekliyoruz. Şimdi siz de sayfa üzerinde yer alan iletişim formuyla ön görüşme ve fiyat teklifi alabilirsiniz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.