• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Naz Foto Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Naz Foto Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Naz Foto Sıkça Sorulan Sorular

Naz Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Naz Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Naz Foto ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Naz Foto ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Naz Foto şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Naz Foto şehir dışında hizmet veriyor.

Naz Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Naz Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Naz Foto hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Naz Foto aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, trashday, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Naz Foto Hakkında

Yıllardır kaliteli fotoğraf çekimlerinin adresi olan markamızla Gürsu'da faaliyet gösteriyoruz. Naz Foto markasını kurduğumuz günden beri kaliteden ödün vermiyor, özel anlarınızı ölümsüz kılmak için çekimler düzenliyoruz. İşimizi benzersiz kılan teknoloji ve güzelliğiniz sayesinde heyecanla deklanşöre basıyoruz. Çünkü canlı renkleriyle dikkat çeken fotoğraf karelerini ve HD kalite video kayıtları çekmek için son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Yetenekli ekibimizin profesyonelliği, doğru çekim açılarını yakalama başarısı ve aldığımız fotoğrafçılık eğitimleriyle sanatımızı icra ediyoruz.

Şehrin en güzel köşelerinde dış çekimleri için hazırlanmaya başlıyoruz! Ne dersiniz? Bursa düğün fotoğrafçıları arasında yer alan ekibimizle çalışmak sizin için de keyifli olacak. Hazırlıklar için ilk yaptığımız bir ön görüşme düzenlemek. Sizi tanıdığımız görüşme sayesinde nerede çekim yapmak istediğinizi öğreniyoruz. Rahat edeceğiniz ve özgürce poz verebileceğiniz mekanları belirliyoruz. Bir mekan veya her çekim türü için farklı adres de tercih edebilirsiniz.

Aksesuarlar, klasik araba, gelin el çiçeği ve konsept düzenlemeleriyle taçlandırdığımız çekimlerle gözlerinizdeki neşeyi, aşkı, sevinci, hatta tüm güzel duyguları belgeliyoruz. Save the date, trash day, konsept çekimler, senaryosuyla aşkınızın hikayesini ve düğün gününü kayıt altına alıyoruz. Çekimler için biz hazırız! Poz vermek için siz hazır mısınız?

Çekimleri tamamlayan ekibimiz, Naz Foto Gürsu kalitesiyle düğün gününün eşsiz hatıraları yıllarca başucunuzda saklayacağız panoramik albümlere dönüşüyor. Ahşap kutuda özel tasarım albümlerin cep ve aile boyları da var. Ahşap USB ile teslim edilen düğün arşivi de düğün hikayesi ve montajlı kliplere yıllarca eskimeyecek hatıralar arasında yerini alıyor. Albümler arasında resimli veya ahşap kapak, 20x60 ve 30x80 edat seçenekleri ile 'Foto kitap' da var. Sayısız kapak tasarımı ve renk seçeneği olan albümleri tarzınıza göre seçebilirsiniz. Tasarladığımız 20 sayfalık kitapları da mutlaka görmelisiniz.

Naz Foto Bursa’daki adresimizde sizi bekliyoruz. Şimdi siz de sayfa üzerinde yer alan iletişim formuyla ön görüşme ve fiyat teklifi alabilirsiniz!

İletişim

  • Adres::

    Gürsu/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.