N&N Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

N&N Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

N&N Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

N&N Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Dış mekan,seçtiğiniz kapalı mekanlar yada şehrinizde bizim araştırmalarımız sonucu çekim için ideal mekanlar.

N&N Photography Hakkında

N&N Photography olarak 2016 yılından beri profesyonel olarak fotoğrafçılık yapıyor ve sektörün içerisinde yer alıyoruz. İşini severek yapan ve oldukça de tecrübeli 2 kişilik genç bir ekibiz. Yoğun olarak ikimiz çalışsak da aldığımız işlerin gerektirdiği takdirde devreye sokabildiğimiz bir destek ekibimiz de mevcut. Eğer daha büyük bir çekimse kalabalık bir ekip olarak işimizin başına geçiyoruz. Yaşadığımız şehir olması sebebiyle Bursa düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyoruz ancak hem burada hem de İstanbul’da ve bazı çevre illerde de hizmet verebiliyor, çiftlerimiz için diledikleri yere gidebiliyoruz.

Düğün dedik ancak tek faaliyet alanımız bu değil, özel gün ve kutlamalarda; nişan ve söz merasimleri, kına geceleri, yenidoğan çekimleri, bebek ve çocuk, aile ve sünnet çekimleri de yapabiliyoruz. Her biri için kendi dinamiklerine uygun bir hizmet verebiliyor, çekimlerimizi müşterilerimizin isteğine göre en iyi şekilde yapıyoruz. Ancak burada daha çok çiftlerimiz ve düğünler özelinde bilgiler vermek istiyoruz. N&N Photography olarak hayatını birleştiren gelin ve damatların en mutlu anların yanlarında oluyor ve tüm bu detayları kayıt altına alıyoruz.

Her zevke ve bütçeye hitap edebilen paketler belirliyor, bu sayede çiftlerin diledikleri çekim ve diğer detaylara kolayca karar verebilmesini sağlıyoruz. Örnek vermek gerekirse paketlerde şu gibi içerikler bulunabiliyor; fotoğraf çekim süresi, çekilen pozların dijital kopya teslimi ve düzenlenmesi, birkaç dakikalık video klip, dilenen bir veya daha fazla mekanda çekim, save the date çekimi, albüm boyut ve çeşitleri (nubuk, panoramik, retro, ahşap vb.), aile albümleri, büyük boy poster, albüm yaprak sayısı gibi.

Kusursuz bir Bursa profesyonel fotoğraf çekimi için kendinizi bize emanet edin ve N&N Photography farkıyla harika sonuçlara uygun fiyatla sahip olun. Daha detaylı görüşmek isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.