Mutluluk Bekçisi

1

E-posta Gönder

0224 322 2708

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türleri

Osmangazi, Bursa

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 6 haftadan fazla
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün hikayesi, Düğün klibi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Saat

Hakkında

Düğününüzü hatırlamak için seneler sonra fotoğraflarınıza bakmak istediğinizde, kalitesini hissedeceğiniz, doğru konsept seçimleriyle modasının hâlâ geçmediğini fark ettiğiniz birbirinden doğal karelere sahip olma şansını Mutluluk Bekçisi ile yakalayabilirsiniz.

İstanbul’da başladığımız düğün fotoğrafçılığı macerasına Bursa’da devam ediyoruz. Yeşiliyle hayran kaldığımız Bursa’da birbirinden güzel kareler çekeceğimiz mekânları sürekli araştırıyor ve keşfediyoruz. En iyi fotoğraflara sahip olmanız için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Ekipmanlarını yenileyen, hizmet kalitesini hep artıran, yenilikçi bir fotoğrafçı ile birbirinden güzel fotoğraflara sahip olacaksınız. Bursa düğün fotoğrafçıları arasından farkımızı çiftlerimize hissettirmek için sabırsızlanıyoruz.

Yaşadığınız kusursuz düğünler bile zaman geçtikçe unutuluyor. Bu organizasyonların unutulmamasını sağlayacak en önemli şey; fotoğraf ve videolar! İşte tam da bu noktada biz devreye giriyor ve ne kadar güzel bir düğüne imza attığınızı birbirinden kaliteli fotoğraflar ile size hatırlatıyoruz.

Dinamik, sıcakkanlı ve deneyimli ekibimiz ile birlikte isteklerinize uygun bir çekim süreci geçirmenizi sağlıyoruz. Dış mekân çekimlerini Bursa’nın istediğiniz yerinde gerçekleştiriyor, dilerseniz şehir dışında dahi çekim yapabiliyoruz. Tüm bu çekimleri bir konsept çekim olarak toplayabiliyor, isterseniz düğün hikâyenizi ortaya çıkarabiliyoruz. Farklı çekim türleri için birbirinden farklı ve kaliteli ekipmanlarımızın bulunduğunun da altını çizmek istiyoruz.

Tüm fotoğraf çekimleriniz için düğününüzden en az 2 hafta önce bizimle iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Böylelikle hazırlıklarımızı eksiksiz bir şekilde tamamlayarak çekim sürecini birlikte planlayabiliyoruz.

Mutluluk Bekçisi Bursa’daki çekimlerini çiftlerin düğünlerinden önce gerçekleştirebildiği gibi, düğünlerinde de fotoğraf ve video hizmeti sağlayabiliyor. İhtiyacınız olduğu her fırsatta, Mutluluk Bekçisi yanınızda! Tıpkı bir bekçi gibi, mutluluğunuzu sağlamak ve bunu korumak için gece boyunca sizinle olacağız!

Eğer siz de çiftlerimize özel fiyat avantajlarımızdan yararlanmayı ve ömür boyu saklayacağınız düğün fotoğraflarınızın birbirinden kaliteli olmasını istiyorsanız sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak veya formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Şeyda Binici

Akif Soylu

 • Telefon: 0224 322 2708

 • Adres: sakarya caddesi no:11 Osmangazi / Bursa

Mutluluk Bekçisi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!