Mutlu An Fotoğrafçısı

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

Mutlu An Fotoğrafçısı Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Mutlu An Fotoğrafçısı Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Mutlu An Fotoğrafçısı Sık Sorulan Sorular

Mutlu An Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Mutlu An Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Mutlu An Fotoğrafçısı hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Mutlu An Fotoğrafçısı aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, düğün belgeseli, trashday, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim".


Mutlu An Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Mutlu An Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Mutlu An Fotoğrafçısı ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Güney Marmara ve Ege Bölgesinde da çoğu ormanlık ve sahil kenarlarında çekim yapmaktayız. Çekim mekanlarımız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz..."


Mutlu An Fotoğrafçısı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mutlu An Fotoğrafçısı şehir dışında hizmet veriyor.


Mutlu An Fotoğrafçısı ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mutlu An Fotoğrafçısı ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Mutlu An Fotoğrafçısı Hakkında

Hayatınızın en özel günlerinden biri olan düğününüz için şahane bir fotoğraf albümü mü düzenlemek istiyorsunuz? Mutlu An Fotoğrafçısı Bursa’da hayallerinizi gerçeğe kolaylıkla dönüştürebiliriz.

Hiçbir anını unutmak istemeyeceğiniz düğününüzü tüm detaylarıyla kayıt altına alıyor, birbirinden farklı konseptte dış çekimlerle tarzınızı fotoğraf karelerine yansıtıyoruz. Çekimlerinizi yaparken hep en kaliteli teknolojik ekipmanları kullanıyoruz. Profesyonel bir ekiple hizmet veriyor, size çekim esnasında yardımcı oluyoruz. Görüntü kalitesi yüksek bir hizmet sunarak sizi memnun ediyoruz.

Çekimlerinizi yaparken pek çok farklı açıyı kullanıyoruz. Gelin el çiçeği, damat yaka çiçeği ve yüzük gibi pek çok detaya albümünüzü hazırlarken yer veriyoruz. Aksesuarlar kullanarak fotoğraf karelerinizi güzelleştiriyoruz. Bisiklet, sepet, valiz, mini ışık, balon gibi pek çok farklı aksesuarı çekimleriniz için temin ediyoruz. Çekim konseptlerinizi hazırlarken hayal gücümüzden yararlanıyoruz. Tabii ki fikrinizi almamız da bizim için oldukça önemli. Bunun için çekim öncesi ön görüşme yaparak aklınızda özel bir konsept olup olmadığını öğreniyoruz. Detayları birlikte planlıyor, tamamen içinize sinen bir hizmet almanız için çalışıyoruz.

Fotoğraf çekimlerinin yanı sıra video çekimlerimizle de size yardımcı oluyoruz. Düğün klibi ve düğün belgeseli çekimlerinizi yaparak tüm anlarınızı uygun müziklerle birleştirerek eşsiz bir hatıra kazanmanıza yardımcı olabiliriz. Çekimler sırasında size poz konusunda yönlendirmelerimizle yardımcı oluyoruz. Doğal ve içten olmanız çok hoş kareler elde etmenizin en önemli adımı. Biz sizi kayıt altına alırken sizden tek istediğimiz içinizden geldiği gibi davranmanız. Çekiminiz tamamlanınca elde ettiğimiz görüntüleri bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Albümünüzü de oluşturduktan sonra çalışmalarımızı size teslim ediyoruz.

Siz de Bursa fotoğrafçıları arasında yer alan markamız Mutlu An Fotoğrafçısı’nın değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.