Mustafa Özelsancak

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Mustafa Özelsancak Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mustafa Özelsancak Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Mustafa Özelsancak Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Mustafa Özelsancak Hakkında

Düğün fotoğrafları titizlikle davranılması gerekilen çok özel çalışmalardır. Hayatınızın en güzel anlarında zaman su gibi akıp geçerken, geriye kalan düğün fotoğraflarınızın ve videolarınızın kusursuz olması için içtenlik ve profesyonellik oldukça önemlidir. Bu nedenle biz Mustafa Özelsancak olarak işini aşkla yapan profesyonel ekibimizle size her detayıyla muhteşem düğün fotoğrafları ve videoları sunuyoruz.

Düğün fotoğrafçılığında öncelikle çiftlerle tanışıp, onların beklentilerini doğru bir şekilde anlamaya çok önem veriyoruz. Bu sayede her detayıyla aşkınıza özel ve içinize sinen bir düğün albümü oluşturabiliyoruz.

Çekimlerinizin tamamında son teknoloji ekipmanlar ve lensler kullanıyoruz. Teknolojik gelişmelere iyi bir şekilde adapte olarak size her anlamda profesyonel çalışmalar sunuyoruz. Tecrübe sahibi ekibimizle fotoğrafçılık tekniklerini ve ışığı ustalıkla kullanıyoruz. Bu sayede en küçük detaydaki güzelliği bile karelere başarılı bir şekilde yansıtabiliyoruz.

Düğün fotoğraflarınızda doğal çekimlerle sizi yansıtan kareler elde etmeyi hedefliyoruz. Bunun için öncelikle kadrajın karşısına en içten halinizle geçebilmeniz için size samimi ve rahat bir ortam sağlıyoruz. Düğün fotoğraflarınızda en içten gülüşlerinize, en anlamlı bakışlarınıza yer vererek yıllar sonra bile her baktığınızda içinizi ısıtan düğün anılarına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Bir kumsaldaki ışıl ışıl çekimlerden, ahşap bir evdeki rustik tarzdaki çekimlere kadar her tarza konsepte uygun çekimler yapıyoruz. Mutlu çiftler için sınır tanımıyor, fark yaratan hizmetlerimizi şehir dışında da sunuyoruz.

Düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikayesi gibi dilediğiniz her tarza çekimlerinizi yapabiliyoruz. Yaptığımız sinematik ve profesyonel çekimlerle yıllarca izlemeye doyamayacağınız düğün anılarınız olmasını sağlıyoruz.

Siz de hayatınızın en özel gününden yaşayan anılara sahip olmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Mustafa Özelsancak Bursa düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.