• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Macit Art Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Macit Art Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Macit Art Sıkça Sorulan Sorular

Macit Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Macit Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Macit Art ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Macit Art ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Macit Art şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Macit Art şehir dışında hizmet veriyor.

Macit Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Macit Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Macit Art hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Macit Art aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Lokasyon

Macit Art Hakkında

Yeni evlenecek çiftlerin çoğu romantik ve bir o kadar da etkileyici düğün fotoğraflarına sahip olmak istiyor. Siz de hayalini kurduğunuz kareleri fotoğraf albümünüze eklemenize yardımcı olacağımız Macit Art isimli stüdyomuzun şanslı çiftlerinden biri olabilirsiniz.

Her çiftin farklı zevkleri ve aşk hikayesi olduğunun farkındayız. Düşlerini kurduğunuz düğün sürecini size yaşatmak ve mutluluğunuzu çoğaltmak için çalışıyoruz. Önceliğimiz ise her daim müşteri memnuniyeti. Birbirinden güzel konsept ve içeriklerle benzerine rastlayamayacağınız özgün fotoğraflar çekiyoruz. Her ayrıntıyı sizin yerinize düşünüyor ve geleceğe güzel hatıralar bırakmanızı sağlıyoruz. Tüm bunlardan dolayı da Bursa düğün fotoğrafçıları arasında ismimizden başarıyla söz ettiriyoruz.

Özel anlarınız için bizimle çalışmaya karar verdiğinizde önce sizinle tanışıyor ardından beklentilerinizi not alıyoruz. Yaptığımız çalışmalardan örnekler gösteriyoruz. Dış çekim, düğün belgeseli, konsept çekimi, düğün hikayesi ve katalog çekimi gibi çekim türlerinde başarıyla hizmet veriyoruz. Ücretlendirmemiz de seçtiğiniz çekim türüne göre değişiyor.

Çekimlerin yapılacağı yer konusunda önceliğimiz çiftlerin istekleri ve beğenileri oluyor. Bursa dış çekim mekanları açısından oldukça güzel imkanlara sahip bir ilimiz. Doğa manzarası, tarihi binalar, köşkler, köyler bizim için harika detayları içinde barındıran alanlar. Üstelik sadece Bursa’da değil dilerseniz farklı illerde de çekimlerinizi yapabiliyoruz.

Çekimler esnasında elde ettiğimiz kareleri bilgisayar ortamında düzenliyor, ışık düzenlemeleri ve efektlerle estetik değeri yüksek görüntülere imza atıyoruz. Fotoğraflarınızın tüm hazırlıkları tamamlandığında ise orijinal kopyalarıyla birlikte size teslim ederek, mutluluklar diliyoruz.

Siz de Macit Art Bursa hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, çekim paketlerimizin içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Bir başka irtibat kanalımız ise yandaki iletişim formunun doldurulmasıyla oluyor. Formu doldurun ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basın. Bize ulaşmak, işte bu kadar kolay!

İletişim

  • Adres::

    Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.