Macit Art

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Macit Art Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Macit Art Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Macit Art Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Lokasyon

Macit Art Hakkında

Yeni evlenecek çiftlerin çoğu romantik ve bir o kadar da etkileyici düğün fotoğraflarına sahip olmak istiyor. Siz de hayalini kurduğunuz kareleri fotoğraf albümünüze eklemenize yardımcı olacağımız Macit Art isimli stüdyomuzun şanslı çiftlerinden biri olabilirsiniz.

Her çiftin farklı zevkleri ve aşk hikayesi olduğunun farkındayız. Düşlerini kurduğunuz düğün sürecini size yaşatmak ve mutluluğunuzu çoğaltmak için çalışıyoruz. Önceliğimiz ise her daim müşteri memnuniyeti. Birbirinden güzel konsept ve içeriklerle benzerine rastlayamayacağınız özgün fotoğraflar çekiyoruz. Her ayrıntıyı sizin yerinize düşünüyor ve geleceğe güzel hatıralar bırakmanızı sağlıyoruz. Tüm bunlardan dolayı da Bursa düğün fotoğrafçıları arasında ismimizden başarıyla söz ettiriyoruz.

Özel anlarınız için bizimle çalışmaya karar verdiğinizde önce sizinle tanışıyor ardından beklentilerinizi not alıyoruz. Yaptığımız çalışmalardan örnekler gösteriyoruz. Dış çekim, düğün belgeseli, konsept çekimi, düğün hikayesi ve katalog çekimi gibi çekim türlerinde başarıyla hizmet veriyoruz. Ücretlendirmemiz de seçtiğiniz çekim türüne göre değişiyor.

Çekimlerin yapılacağı yer konusunda önceliğimiz çiftlerin istekleri ve beğenileri oluyor. Bursa dış çekim mekanları açısından oldukça güzel imkanlara sahip bir ilimiz. Doğa manzarası, tarihi binalar, köşkler, köyler bizim için harika detayları içinde barındıran alanlar. Üstelik sadece Bursa’da değil dilerseniz farklı illerde de çekimlerinizi yapabiliyoruz.

Çekimler esnasında elde ettiğimiz kareleri bilgisayar ortamında düzenliyor, ışık düzenlemeleri ve efektlerle estetik değeri yüksek görüntülere imza atıyoruz. Fotoğraflarınızın tüm hazırlıkları tamamlandığında ise orijinal kopyalarıyla birlikte size teslim ederek, mutluluklar diliyoruz.

Siz de Macit Art Bursa hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, çekim paketlerimizin içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Bir başka irtibat kanalımız ise yandaki iletişim formunun doldurulmasıyla oluyor. Formu doldurun ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basın. Bize ulaşmak, işte bu kadar kolay!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.