Look Ajans

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Look Ajans Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Look Ajans Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Look Ajans Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Look Ajans Hakkında

Her bütçe ve zevke uygun çekim alternatifleriyle çiftlerimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz. Look Ajans ailesi olarak Bursa’da yıllardır büyük bir ustalıkla faaliyet gösteriyoruz. İşimizi severek ve mutlulukla yapıyor, en güzel anlarınızı ölümsüz anılara dönüştürmek için çalışıyoruz. Çıraklıktan yetiştiğimiz sektörde farkımızı belli etmek için yenilikçi bakış açımızla güncel gelişmeleri takip ediyoruz. Bu yüzden teknolojik ekipmanlarımızı yeniliyor, dış çekimlerde her açıdan anılarınızı kaydetmek için drone kullanıyoruz. Ayrıca modayı ve düğün fotoğrafçılığının benzersiz yanlarını da takip etmeyi ihmal etmiyoruz.

Gelin, Look Ajans Bursa’da bir marka olurken çekim kalitesiyle öncülük eden kurucumuz Mehmet Bey’in gerçekleştirdiği çekimler hakkında önemli detaylardan da söz edelim. Çekimlere başlamadan önce isteklerinizi dinliyor, hayal ettiğiniz her detayı inceliyoruz. Bu sayede; save the date, trash day, düğün hikayesi, klip ve detay çekimlerden gerçekleştirmek istediklerinizi belirliyoruz. Bir veya birden fazla çekim tercihinize göre konsept hazırlıklarımız da oluyor. Sıra çekim günü ve saatlerini belirlemeye geldiğinde; biz bir süre kısıtlaması yapmıyor, kararı size bırakıyoruz. Bütçenize göre saat bazlı veya gün boyu çekimleri tercih edebilirsiniz. Mekan seçimini de özgürce poz verebileceğiniz yerler arasından yapabilir, hikayenize en çok uyan konumda çekimlere başlayabiliriz.

Mutlu anlarınızı kadrajımıza sığdırmak ve belgelemek bizim için yeterli değil. Anılarınızı yıllarca saklayabileceğiniz belgelere dönüştürdüğümüzde sıra hem sanal albüm hem de panoramik albüm hazırlığı yapmaya geliyor! Düğün hikayesi, klip ve montajlı sinematik videolarınızla fotoğraflarınızın orijinal hallerini dijital ortamda teslim ediyoruz. Panoramik albüm hazırlığını ise, başucunuzda saklayacağınız özel ahşap kutusunda size özel tasarlıyoruz. Dilerseniz, aile ve cep albümleri de inceleyebilirsiniz.

Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz, Look Ajans ile Bursa dış çekim fotoğraflarınızı benzersiz kılmak isterseniz; iletişim formu bu sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.