Düğün Fotoğrafçıları Bursa

Koray Fotoğrafçılık

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Koray Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Koray Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Koray Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Koray Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Koray Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.

Koray Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Koray Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Koray Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Koray Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.

Koray Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Koray Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Koray Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Koray Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, trashday, katalog çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Koray Fotoğrafçılık Hakkında

Birbirinden güzel fotoğraf kareleriyle özel günlerinizi ölümsüz anılara dönüştürerek size profesyonel olarak 16 kişilik bir ekiple Koray Fotoğrafçılık markası adı altında Bursa’da destek oluyoruz.

Düğün videosu, belgeseli, kısa videolar, düğün hikayesi, düğün klibi ve özel gün çekimleri yaptığımız fotoğraf stüdyomuz içerisinde bugüne kadar çok sayıda çiftimizi ağırlayarak 50 yılı devirmiş bulunmaktayız. Hayatınızın en önemli anlarına şahitlik etmekten daima mutluluk duyuyoruz.

Fotoğraf çekiminiz öncesi sizinle tanışarak bizden beklentilerinizin neler olduğunu ve nasıl bir fotoğraf albümünün içerisinde yer almak istediğinizi tüm ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz çalışmalarımızı örnek göstererek aklınızda Koray Fotoğrafçılık’a dair bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Düğününüzün konseptine uygun, aşkınızda anısı olan bir yer, tarihi alanlar veya doğayla iç içe bir atmosferde fotoğraflarınızı rahatlıkla çekebiliyoruz. Fotoğrafınızın arka planının neresi olacağı konusunda kararı tamamen sizin zevkinize bırakıyoruz. Kararsız kaldığınız noktalarda müdahale ederek yön gösteriyor ve gereken konularda yardımcı oluyoruz.

Çekim esnasında kaliteli ekipmanlar kullanarak yüksek çözünürlük ve görüntü kalitesine sahip fotoğraflar elde etmenizi sağlıyoruz. Fotoğraf çekimine başladığımızda rahat davranmanızı ve mümkün olduğunca doğal olmanızı istiyoruz. Kendinizi ne kadar stresten uzak hissederseniz o kadar güzel karelerin ortaya çıkacağınız bildiğimiz için ekibimizle birlikte rahatlamanızı sağlıyoruz. Çekim sırasında çekilen dair bazı fotoğrafları göstererek üzerinde yapacağımız düzenlemeler hakkında kısa bilgiler aktarıyoruz. Fotoğraf çekiminin sonuna geldiğimizde ise sizinle vedalaşarak fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında düzenlemek üzere stüdyomuza geçiyoruz. Gölgelendirme, ışık oyunları, netlik ve renk ayarı gibi fotoğraf rötuşlarıyla görüntülerinizi hazır hale getiriyoruz. Tüm hazırlıkları tamamlanmış fotoğraflarınızı orijinalleriyle birlikte 4 ile 6 hafta arasında size teslim ederek ömür boyu saklayacağınız bir hatıra elde etmenizi sağlıyoruz.

Siz de Bursa düğün fotoğrafçısı Koray Fotoğrafçılık’ın objektifiyle özel günlerinizi daha da anlamlı kılmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. En az 4 hafta önce bizimle iletişime geçmenizi de mutlaka belirtmek isteriz.

İletişim

  • Adres:

    Santral Garaj Mah. Merinos Cd. ve Parkı A Blok Merinos Nikah Dairesi Yanı

  • Haritadaki Konumu

    Koray Fotoğrafçılık Yol Haritası

Koray Fotoğrafçılık Yorumları (3)

Nazlı & Semih

Düğün Tarihi: 22.08.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı

Her anlamda fiyasko bir firma. Sahibi de stüdyodaki görevlisi de, müdürü de ne düğünün anlamını biliyorlar ne de size saygı duyuyorlar.

Photoshop bile yapmadan verdikleri fotoğraflar, çirkin tavırlar, yüksek ücretler... Kesinlikle tavsiye etmiyorum, cep telefonuzla çekin düğün...
devam 

Özge

Düğün Tarihi: 15.09.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı

çok güler yüzlülerdi. Bizim çalışma yaptığımız beyfendi çok sıcak kanlıydı. Düğün fotoğraflarımızda kendisi çekti. Aile sıcaklığını alabildik. zamanımız çok kısıtlıydı. 2 saatlik bir süremiz vardı ve bu yüzden 1 mekanda gerçekleştirdik. Materyallerini kendileri değilde bizim ayarlamamız gerekiyor.... devam 

Fatih

Düğün Tarihi: 15.08.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı

Hd kalitesinde çekilen fotoğraflarımız muhteşem. Dış çekimimizden çok memnun kaldık. Albümümüzü aldık. Herşey çok güzeldi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.