Düğün Fotoğrafçıları Bursa

Kerem Demir Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Kerem Demir Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Kerem Demir Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Kerem Demir Photography Sıkça Sorulan Sorular

Kerem Demir Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Kerem Demir Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Kerem Demir Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kerem Demir Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Kerem Demir Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Kerem Demir Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Kerem Demir Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Kerem Demir Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Kerem Demir Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Kerem Demir Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, trashday, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Kerem Demir Photography Hakkında

Yalnızca hayal ettiğiniz fotoğrafları anlatmak ve sonrasında kendinizi profesyonel ve deneyimli bir düğün fotoğrafçısının yeteneğine bırakmak isterseniz Kerem Demir Photography Bursa’nın İnegöl ilçesinde hizmetinizde! Bu mutlu anları yıllar sonra hatırlamanızı sağlayacak düğün fotoğraflarınız için gereken önem ve değeri veriyor, bize olan güveninize layık olmak için titizlikle çalışıyoruz.

2015 yılından beri Bursa’da faaliyet gösteriyoruz. Sayısız çiftin heyecan ve sevincine şahit olduğumuz bu tarihten beri kendimizi sürekli geliştiriyor, fotoğrafçılık sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Konsept ve trendlere hakim olarak çiftlerin isteklerine de en iyi şekilde yanıt veriyoruz.

Bünyemizde oldukça sıcakkanlı, işini seven ve çekimlerde enerjisini çiftlere en iyi şekilde aktaran bir ekip bulunuyor. 4 kişiden oluşan bu ekibimiz poz, duruş, bakış ve gülüş gibi teknik konularda da sizi bilgilendiriyor, çok daha doğal fotoğraf karelerine sahip olma şansı sunuyor.

Çiftlerimize benzersiz bir düğün albümü sunmak için fotoğraf çekimleriyle sınırlı kalmıyoruz. Ekipman yeterliliğimiz, ekibimiz ve bilgi birikimlerimiz sayesinde bir düğün hikayesi, düğün belgeseli ya da düğün klibi oluşturabiliyoruz. Sevginizi ve heyecanınızı hareketli videolarla çok daha net bir şekilde yansıtmaya ne dersiniz?

Bursa düğün fotoğrafçılarından farklılaştığımız en önemli özelliklerinden biri de; başta Bursa, İnegöl, Eskişehir ve Kütahya olmak üzere tüm Türkiye’de faaliyet gösteriyor olmamız! Düğün fotoğraflarınız için Türkiye’nin her yerini gezebiliyor, hayal ettiğiniz mekanlarda birbirinden güzel fotoğraf karelerine imza atabiliyoruz. Tabii ki bunun için bizimle planladığınız tarihten en az 1 ay önce iletişime geçmeniz gerekiyor. Böylelikle biz de gerekli hazırlıkları ve planlamaları yaparak bugünü keyifli ve eğlenceli bir çekim ile ölümsüzleştirebiliyoruz.

Çektiğimiz tüm fotoğraf ve videoların kurgusunu, montajını, retouch düzenlemelerini ve baskısını maksimum 1 ay içinde tamamlıyor ve çiftlerimize orjinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz.

Siz de hakkımızda daha fazla şey öğrenmek ve fiyatlarımız ile ilgili bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Kapalı Çarşı Cafer Paşa Beylik Hanı İçi İnegöl/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.