Forest Wedding

Forest Wedding Hakkında

Hayatınızın en özel anlarını Forest Wedding ailesi olarak kaydetmek için heyecanla sizi bekliyoruz. Alanında uzman kadromuz ve birbirinden farklı konseptlerimizle harika çekimler yapıyoruz. Yaşamınızın en mutlu anlarını kayıt altına alarak geleceğinize unutulmaz hatıralar kazandırıyoruz.

Türkiye'nin sayılı drone pilotu, fotoğrafçı ve klip editörlerinden oluşan kadromuzla size hizmet veriyoruz. Çalışmalarımıza göz attığınızda dikkatinizi çeken ilk detayın görüntü kalitesi ve estetik değeri yüksek görseller olacağına eminiz. Hem dünyada hem de ülkemizdeki tüm fotoğrafçılık trendlerini yakından takip ediyor ve hatta zaman zaman da sektöre öncülük ediyoruz. En iyi kareleri yakalayıp sizi memnun edene kadar çekimlere devam ediyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Edindiğimiz bilgiler sonucunda size özel bir konsept oluşturuyoruz. Yaptığımız çalışma örneklerini de göstererek çekim gününüzün nasıl ilerleyeceği konusunda bilgi veriyoruz. Dış çekimlerde en önem verilen konuların başında çekim mekanı geliyor. Doğasıyla göz kamaştıran, ihtişamlı tarihi alanlar, sizin üzerinizde romantik bir etkisi olan alanlarda çekimlerimizi yapabiliyoruz. Çekimler sırasında size ekibimizle birlikte eşlik ederek keyifli bir süreç geçirmenizi sağlıyoruz.

Çekim sırasında poz ve duruş gibi temel fotoğrafçılık konularında size gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Çekimlerinizde çok sayıda kamera kullanarak sizi farklı açılardan kayıt altına alıyoruz. Çekim bittiğinde bilgisayar ortamında en güzel görüntülerinizi düzenliyor ve albümünüzü oluşturuyoruz. Kendimize güveniyoruz, oldukça da iddialıyız. Bunun için memnun kalmadığınız takdirde ücret almadığımızı da belirtmek isteriz.

Siz de Bursa düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Forest Wedding ailesinin bir parçası olmak isterseniz hizmet kriterlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formu, mail adresi ve telefon numarasını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Forest Wedding Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Forest Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Forest Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Forest Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 15.000-25.000 TL aralığındadır.

Forest Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Forest Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.

Forest Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Forest Wedding şehir dışında hizmet veriyor.

Forest Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Forest Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Forest Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Forest Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, trashday, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.