Düğün Fotoğrafçıları Bursa

İlkadım Event's Photography

 • Min. Paket Fiyatı
  5.000-10.000 TL

Ekiple Tanışın

 • Cemile Kaya
  Firma Sahibi

İlkadım Event's Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

İlkadım Event's Photography Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

İlkadım Event's Photography Sıkça Sorulan Sorular

İlkadım Event's Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

İlkadım Event's Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

İlkadım Event's Photography hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Düğünlerinizi ve tüm değerli anlarınızı profesyonel bir hizmet alarak arşivlemek istediğinizde İlkadım Event's Photography’nin deneyimli ve samimi ekibine emanet edebilirsiniz. Ayrıca özel gün organizasyonlarınızda, doğum günü, nişan ve diğer davetlerinizde de hizmetinizdeyiz. Yenidoğan çekimlerimiz, oda süsleme, hamile çekimleri ve konsept partilerde gerek organizasyon gerekse fotoğrafçılık anlamında size destek verebiliriz. Dekorasyon alternatiflerimizle size tüm hizmetleri tek bir çatı altında sunabiliyoruz."

İlkadım Event's Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

İlkadım Event's Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

İlkadım Event's Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, İlkadım Event's Photography şehir dışında hizmet vermiyor.

İlkadım Event's Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

İlkadım Event's Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

İlkadım Event's Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

İlkadım Event's Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

İlkadım Event's Photography Hakkında

İlkadım Event's Photography Bursa’da düğün fotoğraf çekimini bambaşka bir boyuta taşıdık. Gerek özel günlerinizde gerek kurumsal ihtiyaçlarınızda fotoğraflarınızı en profesyonel şekilde kayıt altına alırken, kişiye ve çiftlerimize özel çekimlere imza atıyoruz. Fotoğrafçılık sektörüne yıllarını vermiş, deneyimli bir kadromuz var. Düğün ve albüm çekimlerinizde özgün kareler yakalayıp, sizi sıkıcı ve sıradan pozlar vermeye zorlamak yerine doğal halinize bırakıyor, birlikte çok eğleniyoruz.

Deneyim

Önceliğimiz her zaman size yaratıcı, ekonomik ve kaliteli çözümler sunmak. İlkadım Event's Photography’de çiftlerimize aynı zamanda organizasyon ve danışmanlık hizmeti de veriyoruz. Düğün davetinizin en renkli kareleri, aşkınızı yansıtan büyülü düğün albümü çekimleri ve konsept çekimler için hizmetinizdeyiz. Organizasyon ve davetlerinizde ayrıca teknik destek ve planlama hizmeti de sunuyoruz. Çekim öncesi görüşmemizde her şeyin istediğiniz gibi olmasını temin ediyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Bursa’da en iyi düğün fotoğrafçısı nerede diyorsanız, zengin çekim alternatiflerimizle hizmetinizdeyiz. İlkadım Event's Photography’de çiftlerimize düğün hikayesi ve klibi, konsept ve katalog çekimleri gibi pek çok farklı hizmet profesyonel bir kalitede sunuyoruz. Ayrıca söz, nişan ve kına çekimlerinizde de en değerli anlarınızı kayıt altına alıyoruz. Dış mekan çekimlerinde seçimleri çiftlerimize bırakırken elbette en güzel mekanlar konusunda önerilerde bulunuyoruz.

İlkadım Event's Photography’nin Save the Date çekimleri de son derece renkli ve eğlenceli geçiyor. Deneyimli ekibimizle çekim mekanlarına ve dilediğiniz konsepte karar vermenizde size destek olabiliriz. Düğün albümü çekimleriniz için özellikle davetlerin yoğunlaştığı yaz dönemlerinde en az 1 hafta önce bizimle irtibata geçebilirsiniz. Çekimlerimizi gerçekleştirdikten sonra maksimum 3 hafta içinde fotoğraf ve videolarınızı orijinalleriyle birlikte teslim ediyoruz.

Ek Hizmetler

Düğünlerinizi ve tüm değerli anlarınızı profesyonel bir hizmet alarak arşivlemek istediğinizde İlkadım Event's Photography’nin deneyimli ve samimi ekibine emanet edebilirsiniz. Ayrıca özel gün organizasyonlarınızda, doğum günü, nişan ve diğer davetlerinizde de hizmetinizdeyiz. Yenidoğan çekimlerimiz, oda süsleme, hamile çekimleri ve konsept partilerde gerek organizasyon gerekse fotoğrafçılık anlamında size destek verebiliriz. Dekorasyon alternatiflerimizle size tüm hizmetleri tek bir çatı altında sunabiliyoruz.

Bursalı çiftlerin ve kıymetli anlarını daima en kaliteli ve güzel şekilde hatırlamak isteyenlerin tercihiyiz. Başarılarımız ve çiftlerimizden gelen övgülerle her zaman kendimizi daha iyi yerlere taşımayı hedefliyoruz. Siz de mutlu çiftlerimizden olmak isterseniz, sayfadaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak randevu alabilirsiniz. İlkadım Event's Photography fiyatlarımız ve kampanyalarımız için yan taraftaki formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

 • Telefon::

  0224 322 21 92

 • Adres::

  Üçevler mah. Ahıska cad. Çetinkaya sitesi A Blok Kat:3 bursa

 • Haritadaki Konumu

  İlkadım Event's Photography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.