Foto İmza

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto İmza Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto İmza Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto İmza Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto İmza Hakkında

Düğün gününüzde zaman su gibi akıp geçerken, geriye kalan düğün fotoğraflarınızın ve videolarınızın kusursuz olmasını isterseniz, Foto İmza Bursa hizmetinizde.

2009 yılından beri kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla çiftlerin mutluluklarına ortak oluyoruz. Size her zaman en iyi hizmeti sunabilmek için son derece profesyonel kameralarla ve lenslerle çalışıyoruz. Sektörde kendimizi devamlı bir adım ileri taşımak için, son fotoğrafçılık trendlerini yakından takip ediyor ve donanımlarımızı devamlı olarak yeniliyoruz. Şimdiye kadar bir çok çiftin mutluluğuna ortak olup onlarla muhteşem anılar biriktirdik. Edindiğimiz tecrübelerimizle çiftlerle iletişim ve çekim teknikleri konusunda kendimizi geliştirdik.

Çekimlerinize başlamadan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmede sizin düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza dair tüm beklentilerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Böylece çekimlerinizde her detayıyla sizin içinize sinen çalışmalar ortaya çıkarabiliyoruz.

Düğün fotoğraflarınızda çekim tekniklerini ve ışığı profesyonelce kullanarak, her detayı ustalıkla karelere yansıtıyoruz. Çekimlerinizde belli renkleri ve konseptleri bir ahenk içinde kullanarak, düğün fotoğraflarınızın albümünüzde uyum içinde durmasını sağlıyoruz.

Düğün fotoğraflarınızda ve videolarınızda sizi yansıtan doğal çekimler yapmayı tercih ediyoruz. En içten halinizle kadrajın önüne geçebilmeniz için öncelikle size rahat edeceğiniz bir ortam yaratıyoruz. Fotoğraflarınızda ve videolarınızda içten gülüşlerinize ve bakışlarınıza yer veriyoruz. Bu sayede düğün gününüzün üzerinden yıllar geçse de her baktığınızda size o güzel duyguları tekrar yaşatan, içinizi ısıtan düğün fotoğraflarına ve videolarına sahip oluyorsunuz.

Düğününüzde dilerseniz mutluluğunuzu izlemeye doyamayacağınız bir filme dönüştürmek için düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikayesi gibi her türde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Çekimlerinizi sinematik bir bakış açısıyla, profesyonelce gerçekleştiriyoruz.

Eğer siz de aşkınızı anlatan kusursuz düğün fotoğraflarına ve videolarına sahip olmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Foto İmza Bursa düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Çiftehavuzlar Mah Etibank Cad No:123 Osmangazi/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.