Foto Emrah

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Emrah Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Emrah Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Emrah Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Emrah Hakkında

Düğün fotoğraflarınız ve videolarınız aşkınızın hikayesini anlatan en değerli anılarınızdır. Biz Foto Emrah Bursa olarak böylesine değerli anılarınıza hakkettiği değeri veriyor, size her anlamda profesyonel düğün fotoğrafları ve videoları sunuyoruz. 2015 yılından beri çiftlerin en güzel günlerinde mutluluklarına ortak olarak, onlarla muhteşem anılar biriktiriyoruz. Şimdi de sizin düğün gününüzden her detayıyla kusursuz düğün anıları yaratmak için sizi bekliyoruz.

Düğün fotoğraflarınız ve videolarınız için öncelikle sizin görüşlerinize çok önem veriyoruz. Çekimlerinize başlamadan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmede düğün fotoğraflarınız ve videolarınız hakkındaki tüm istek ve beklentilerinizi öğreniyoruz. Çekimlerimizin tamamında edindiğimiz bu bilgileri göz önünde bulundurarak her detayıyla sizin içinize sinecek kareler yakalıyoruz.

Düğün anılarınızın aşkınızın en saf halini yansıtmasını hedefliyoruz. Bu nedenle yapay pozlardan ve sıradan düğün fotoğrafı konseptlerinden uzak durarak, sizi yansıtan doğal çekimler yapmayı tercih ediyoruz. Çekimlerinizde içten gülüşlerinize ve anlamlı bakışlarınıza yer veriyoruz. Bu sayede düğün gününüzün üzerinden yıllar geçse bile her baktığınızda içinizi ısıtıp, size o güzel duyguları tekrar yaşatacak düğün fotoğrafları ve videoları elde ediyoruz.

Bazen tarihi bir mekanda ihtişamlı çekimler, bazen de bir sahilde ışıl ışıl çekimler yapabiliyoruz. Çekimlerinizin yapılacağı mekana da sizinle yaptığımız görüşmeler neticesinde karar veriyoruz. Mutlu çiftler için sınır tanımıyor, şehir dışında da hizmet veriyoruz.

Düğün klibinden düğün belgeseline kadar dilediğiniz her türde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Profesyonel video hizmetlerimizle düğün gününüzden yaşayan anılara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Siz de aşkınızı Foto Emrah ekibinin profesyonel ellerinde adeta bir sanat eserine dönüştürmek isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Foto Emrah Bursa düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.