• Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Foto Emrah Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Foto Emrah Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Emrah Sıkça Sorulan Sorular

Foto Emrah düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Emrah düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Foto Emrah ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Emrah ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Emrah şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Emrah şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Emrah düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Emrah düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Emrah hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Emrah aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, düğün belgeseli, katalog çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Emrah Hakkında

Düğün fotoğraflarınız ve videolarınız aşkınızın hikayesini anlatan en değerli anılarınızdır. Biz Foto Emrah Bursa olarak böylesine değerli anılarınıza hakkettiği değeri veriyor, size her anlamda profesyonel düğün fotoğrafları ve videoları sunuyoruz. 2015 yılından beri çiftlerin en güzel günlerinde mutluluklarına ortak olarak, onlarla muhteşem anılar biriktiriyoruz. Şimdi de sizin düğün gününüzden her detayıyla kusursuz düğün anıları yaratmak için sizi bekliyoruz.

Düğün fotoğraflarınız ve videolarınız için öncelikle sizin görüşlerinize çok önem veriyoruz. Çekimlerinize başlamadan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmede düğün fotoğraflarınız ve videolarınız hakkındaki tüm istek ve beklentilerinizi öğreniyoruz. Çekimlerimizin tamamında edindiğimiz bu bilgileri göz önünde bulundurarak her detayıyla sizin içinize sinecek kareler yakalıyoruz.

Düğün anılarınızın aşkınızın en saf halini yansıtmasını hedefliyoruz. Bu nedenle yapay pozlardan ve sıradan düğün fotoğrafı konseptlerinden uzak durarak, sizi yansıtan doğal çekimler yapmayı tercih ediyoruz. Çekimlerinizde içten gülüşlerinize ve anlamlı bakışlarınıza yer veriyoruz. Bu sayede düğün gününüzün üzerinden yıllar geçse bile her baktığınızda içinizi ısıtıp, size o güzel duyguları tekrar yaşatacak düğün fotoğrafları ve videoları elde ediyoruz.

Bazen tarihi bir mekanda ihtişamlı çekimler, bazen de bir sahilde ışıl ışıl çekimler yapabiliyoruz. Çekimlerinizin yapılacağı mekana da sizinle yaptığımız görüşmeler neticesinde karar veriyoruz. Mutlu çiftler için sınır tanımıyor, şehir dışında da hizmet veriyoruz.

Düğün klibinden düğün belgeseline kadar dilediğiniz her türde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Profesyonel video hizmetlerimizle düğün gününüzden yaşayan anılara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Siz de aşkınızı Foto Emrah ekibinin profesyonel ellerinde adeta bir sanat eserine dönüştürmek isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Foto Emrah Bursa düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Başaran Mah. Hakan Cad. No:9 Osmangazi/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.