Foto Detay Bursa

E-posta Gönder

0224 322 2182

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Nilüfer, Bursa

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Kampanyalar ve Paketler

Foto Detay Bursa

Düğün.com Çiftlerine Özel Şehir Dışı Hizmet Veya Birkaç Mekan Gezme Hediye !

Farklı ile hizmet vermek ya da Bursa'da birkaç mekan gezmek için ekstra ücret almıyoruz. Detaylı görüşmek için hemen arayın.

Son gün 30/06/2021

Foto Detay Bursa

Save The Date Paketi %30 İndirimli !

Dış Mekan Sınırsız Fotoğraf Çekimi :
-1 adet 30*80 boyutunda büyük boy albüm
-2 adet büyük aile albümü
-1 adet kanvas çerçeveli fotoğraf ile birlikte tüm dijital fotoğraflarınızı flash bellekte teslim etmekteyiz.
Ayrıntılı bilgi için hemen arayın.

Son gün 30/06/2021


Hakkında

2005 yılından beri “Ayrıntılar detaylarda gizlidir!” diyerek çalışmalarımızı başarıyla sürdürüyoruz. Foto Detay Bursa ailesi olarak Hürriyet mevkiinde yer alıyoruz. Araştırmacı, dinamik ve işini severek yapan profesyonel bir ekip olduğumuz için detaylarla uğraşmaya bayılıyoruz. Baskı ve reklamcılık sektöründe iddialı olduğumuz kadar düğün fotoğrafçılığında da hizmetlerimizle fark yaratıyoruz.

Mesleğimizin en güzel yanlarından biri mutlu anlara şahitlik etmek. Tüm değerli anlarınızı ölümsüzleştiren ekip olmak bizim için paha biçilemez bir duygu. Yeni bir hayata başlayan çiftlerin heyecanına keyifle ortak oluyor ve aşk ile bakan gözleri eşsiz güzelliklerdeki mekanlarda estetik fotoğraf karelerine dönüştürüyoruz. Bizimle nerede çekim yapmak isterseniz sadece söylemeniz yeterli. Hatta dilerseniz size biz de farklı fotoğraf çekim mekanları önerebiliriz. Sizinle birlikte Bursa’nın güzelliklerini keşfetmeye hazırız!

Çekimlerimizi bazen yemyeşil bir ormanda bazen de bir deniz kenarında yapıyoruz. Doğal güzellikleri fotoğraf karelerinin detaylarına eklemeyi çok seviyoruz. Çekimlerimizi yaparken oldukça özveriliyiz. Her şeyin mükemmel olması için planlı ve programlı bir şekilde çalışıyoruz. Çekim türlerini sınıflandırırken sizin için farklı paketler hazırladık. Eğer isterseniz bu paketler içerisine ekleme ya da çıkarma yaparak kendi çekim konseptinizin detaylarını belirleyebilirsiniz. Her çekim türü ve mekan tercihi için birbirinden farklı ekipmanlar kullanıyoruz. Sahip olduğumuz ekipmanlar ve teknolojik donanımlar sayesinde de çekimlerinizi tekrara gerek duymayacak şekilde kısa sürede sonlandırıyoruz.

Çekimlerinizi tamamladıktan sonra elde ettiğimiz görüntüleri bilgisayar ortamında düzenliyor ve kısa sürede size teslim ediyoruz. Teslim ettikten sonra işimiz bitti diyerek aramızdaki iletişimi kesmiyoruz. Eğer beğenmediğiniz yerler olursa albümünüzde hemen müdahale ediyor ve istediğiniz hale getiriyoruz. Tüm süreci sizinle beraber yönettiğimiz için genelde böyle bir sorunla karşılaşmıyorsunuz. Yine de biz her ihtimali göz önünde bulunduruyoruz.

İnanıyoruz ki Bursa düğün fotoğrafçısı arayışınıza bu sayfada son vereceksiniz. Bizimle kolayca irtibat kurmak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfa üzerinde yer alan Foto Detay Bursa Hürriyet iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da form yoluyla ekibimize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ayvaz Vatansever

Filiz Vatansever

 • Telefon: 0224 322 2182
 • Adres: Beşevler Mah. Yıldırım Cad. Nıo:20 Nilüfer/Bursa

Foto Detay Bursa Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!