Foto Celal

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Celal Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Celal Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Celal Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Celal Hakkında

Size, hayatınızın en güzel hediyesini veriyoruz! Düğün fotoğraflarınızı eşsiz güzellikte çekiyoruz ve o muhteşem günden geriye, elinizde mükemmel fotoğraflar oluyor. Siz de, o günü tekrar hatırlamak istediğinizde, fotoğrafları incelemeniz yeterli oluyor. Peki biz, kimiz? Foto Celal Osmangazi ailesi olarak, siz değerli çiftlerimizin en mutlu gününe ortak oluyoruz.

Fotoğrafçılık sektörüne hakimiyetimiz, eskiye dayanıyor. Sektör hakkında çıkan her yeni şeyi, yakından takip ederek, siz değerli çiftlerimize en güzel hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Fotoğraflarınızı çekerken, fikirlerinizi fazlasıyla önemsiyoruz. Bu güzel günde her şeyin, kusursuz olmasını istiyoruz. Hayatınızda bir kez yaşayacağınız bu deneyim için, sonrasında bizi tebessümle hatırlamanızı istiyoruz.

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızın ilk gününle harika fotoğraflara sahip olmanız için, öncelikle sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz sırasında, ne hayal ettiğinizi öğreniyoruz. Bu güzel hayalleri gerçeğe dönüştürmek için de kollarımızı sıvıyoruz. Fotoğraf çekim türünüze karar verdikten sonra, planımızı oluşturuyoruz.

Dış çekim tercihinizde; Bursa’nın eşsiz güzelliğe sahip doğa manzaralarını, tarihi mekanlarının mistik atmosferlerini ve daha önce kimsenin keşfetmediği köşeleri kullanıyoruz. Uçsuz bucaksız bu arazilerin muhteşem görüntüsü, fotoğraflarınız için harika bir arka plan niteliğinde oluyor. Sizin güzel enerjinizle, ekibimizin yetenekli elleri birleşince ortaya, bakmaya doyulamayacak cinsten fotoğraflar çıkıyor.

Düğün fotoğraflarınız için, başka bir şehir hayaliniz varsa veya düğününüzü farklı bir ilde organize edecekseniz, sizin için Türkiye’nin dört bir yanında da hizmet verebiliriz. Yeter ki bize ne istediğinizi söylerin, gerçekleştirmek bize kalsın!

Bursa düğün fotoğrafçıları arasında, kaliteli hizmet anlayışımız ve kişiye özel gösterdiğimiz ilgiyle, farkımızı korumaya devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu mutlu gününüzü bize emanet etmek isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.