Elif Altınören Photograpy

E-posta Gönder

Elif Altınören Photograpy Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.000-3.000 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Elif Altınören Photograpy Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Elif Altınören Photograpy Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Lokasyon


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  İstenilen her konsept çekimleri profesyonel ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.Gelin-Damat dış mekan çekimleri- Kına,nişan çekimleri,doğum ve bebek çekimleri ile daha bir çok alanda masalsı tasarımlarla hizmetler sunmaktayız.Sizde en mutlu günlerinizi özel çekimlerle ölümsüzleştirmek isterseniz ofisimize bekleriz.Erken rezervasyonla çok özel fırsatlarımızdan yararlanma imkanlarını kaçırmayın.

Elif Altınören Photograpy Hakkında

Bursa’da düğün fotoğrafçıları denilince akla gelen sayılı firma arasındayız. Fotoğraflarımızın kalitesine tecrübemizle, farklı bakış açımızla ortaya koyuyoruz. Ben Elif Altınören Photograpy olarak ekibimle beraber düğün fotoğraflarınız için buradayım! Ekibimle beraber kendimizi geliştirmek için eğitimler aldık, düğün fotoğrafçılığında kendimizi sayılı isimlerin arasına yazdırdık.
Bursa’da dtüdyo çekimleri gerçekleştiriyoruz. Nostaljik çekimlere imza atabiliyoruz. Bursa’da hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Sizlerle buluştuğumuz Bursa düğün fotoğraf çekim mekanlarında Save the date, trash day gibi güncel çekim türlerini gerçekleştirebiliyoruz. İstediğiniz şekilde çeşitli aksesuar desteğiyle fotoğraflarınızı değerli karelere dönüştürüyoruz. Cumalıkazık lokasyonunda buluşabilir, Botanik park’ta uzun yürüyüş yolunda pozlar verebilirsiniz. Baraklı gölünde doğanın güzelliğini arka planınıza alabilirsiniz. Bu kareleri düğün klibi şeklinde sevdiklerinizle beraber izleyebileceğiniz bir video haline getirebiliyoruz. Konsept çekimlerinizde bizim çatımız altında gerçekleşecek, Elif Altınören organizasyonlarınızda her açıdan fotoğraflanmış anılarınızı 3 hafta içinde teslim ediyor.
Eğlenceli kutlamalarınızı organizasyonunuzda sağlayabiliyoruz. Düğün organizasyonlarınızda, kına organizasyonlarınızda süsleme, aksesuar mekân giydirmede sağlıyoruz. Fotoğrafçılığın yanı sıra sağladığımız hizmetlerde organizasyon danışmanlığı da var. Düğün sektörünün her alanında faaliyet gösterdiğimiz için evlenecek olan çiftlerin ihtiyaçlarını biliyoruz. Bizimle tanışmak isterseniz 2 hafta önceden iletişime geçebilir, organizasyonlarınızı ve fotoğraf çekimlerinizi planlayabiliriz.
Sizi iyi anlayan ve organizasyonlarınızı gerçekleştirirken, hem de fotoğraf albümlerinizde imzası bulunan bir firma ile anlaşmak için formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Elif Altınören Photograpy Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

E&T

Ece & Turgut

Düğün Tarihi: 24.02.2018


Fotoğraf çekimi deyip geçmeyin.omur boyu mutlu bakacağınız bir albümünüz olmasını isterseniz bu çok gergin günlerinizde elif abla gibi samimi içten ve enerjik biriyle bu güzel anınızı ölümsüzleştirin derim.sizin ne istediğinizi bilen harika çekimler yapan biri.her daim size yardımcı olan ve sizi... devamı 

C&S

Ceyda & Serhat

Düğün Tarihi: 22.08.2018


Böyle gergin bir günde böylesine samimi bir ekiple ve elif ablayla çalışmanızı tavsiye ederim. Tüm gerginliğimizi alan ekibiyle şen şakrak olmanız bizim için büyük bir mutluluk oldu o kadar güzel bir klip ve fotoğraf çekimi olmuş ki tüm evlenecek olan arkadaşlara tavsiye ediyorum hiç tereddüt... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.