Camera Ay Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Camera Ay Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Camera Ay Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Camera Ay Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Camera Ay Photography Hakkında

Bursa’da hizmet verdiğimiz Camera Ay Photography Stüdyosu içerisinde uzun zamandır başarılı bir şekilde düğün ve model fotoğrafçılığı yapıyoruz. Hayatınızın en özel anları arasında yer alan düğününüz için oldukça heyecanlı olduğunuzun farkındayız. Tüm tatlı telaşınıza ortak olacağımız bir çekim süreci vaat ederek sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Sektörümüzde moda olan trendleri göz önünde bulundurarak çalışmalarımızda mutlaka yer veriyoruz. Her çiftle tanışmamız sonrası bambaşka tecrübelere sahip olmanın kattığı avantajları iyi değerlendiriyor ve kusursuz bir hizmet ortaya koyuyoruz.

Çekim için sizinle bir araya geldiğimizde sevdiğiniz ya da aklınızda olup yapmak istediğiniz konseptin detaylarını öğreniyoruz. Çalışmalarımız hakkında ayrıntılı bilgiler vererek hizmet içeriklerimiz ve kalitemize dair aklınızda fikirlerin oluşmasını sağlıyoruz. Bursa’nın yemyeşil doğanın ön plana çıktığı alanlarda, tarihi han, köşkler ya da herhangi estetik unsur barındıran yerlerde çekimlerinizi yapıyoruz. İster çekim mekanınızı siz belirleyin ve bize iletin isterseniz de bizim size sunduğumuz seçenekleri değerlendirin. Her iki durumda da sonucun harika olacağına emin olabilirsiniz.

Çekim günü geldiğinde sizden olabildiğince içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Doğallığın ön plana çıktığı, bakışlarınızın ve gülüşünüzün ön plana çıktığı kareler çekiyoruz. Elde ettiğimiz tüm görüntülerde amacımız hem hatıra bırakmak hem de sizi en iyi şekilde yansıtmak olduğu için yapaylıktan uzak durmanızı istiyoruz. Çekimler bittiğinde ise elde ettiğimiz görüntülerin en iyilerini bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Orijinal kopyalarıyla birlikte hazırlıkları eksiksiz şekilde biten fotoğraflarınızı size teslim ediyoruz.

Siz de Bursa düğün fotoğrafçıları arasında yer alan stüdyomuzun değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.