Düğün Fotoğrafçıları Bursa

Camera Ay Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Camera Ay Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Camera Ay Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Camera Ay Photography Sıkça Sorulan Sorular

Camera Ay Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Camera Ay Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.

Camera Ay Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Camera Ay Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Camera Ay Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Camera Ay Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Camera Ay Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Camera Ay Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Camera Ay Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Camera Ay Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, trashday, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Camera Ay Photography Hakkında

Bursa’da hizmet verdiğimiz Camera Ay Photography Stüdyosu içerisinde uzun zamandır başarılı bir şekilde düğün ve model fotoğrafçılığı yapıyoruz. Hayatınızın en özel anları arasında yer alan düğününüz için oldukça heyecanlı olduğunuzun farkındayız. Tüm tatlı telaşınıza ortak olacağımız bir çekim süreci vaat ederek sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Sektörümüzde moda olan trendleri göz önünde bulundurarak çalışmalarımızda mutlaka yer veriyoruz. Her çiftle tanışmamız sonrası bambaşka tecrübelere sahip olmanın kattığı avantajları iyi değerlendiriyor ve kusursuz bir hizmet ortaya koyuyoruz.

Çekim için sizinle bir araya geldiğimizde sevdiğiniz ya da aklınızda olup yapmak istediğiniz konseptin detaylarını öğreniyoruz. Çalışmalarımız hakkında ayrıntılı bilgiler vererek hizmet içeriklerimiz ve kalitemize dair aklınızda fikirlerin oluşmasını sağlıyoruz. Bursa’nın yemyeşil doğanın ön plana çıktığı alanlarda, tarihi han, köşkler ya da herhangi estetik unsur barındıran yerlerde çekimlerinizi yapıyoruz. İster çekim mekanınızı siz belirleyin ve bize iletin isterseniz de bizim size sunduğumuz seçenekleri değerlendirin. Her iki durumda da sonucun harika olacağına emin olabilirsiniz.

Çekim günü geldiğinde sizden olabildiğince içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Doğallığın ön plana çıktığı, bakışlarınızın ve gülüşünüzün ön plana çıktığı kareler çekiyoruz. Elde ettiğimiz tüm görüntülerde amacımız hem hatıra bırakmak hem de sizi en iyi şekilde yansıtmak olduğu için yapaylıktan uzak durmanızı istiyoruz. Çekimler bittiğinde ise elde ettiğimiz görüntülerin en iyilerini bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Orijinal kopyalarıyla birlikte hazırlıkları eksiksiz şekilde biten fotoğraflarınızı size teslim ediyoruz.

Siz de Bursa düğün fotoğrafçıları arasında yer alan stüdyomuzun değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.