Cali Wedding Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Cali Wedding Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Cali Wedding Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Cali Wedding Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Cali Wedding Photography Hakkında

Bursa’da mutlu anları belgelemek için çalışan profesyonel bir ekibimiz var! Çağlar Bey tarafından kurulan markamız, Cali Films çatısı altında fotoğraf sanatını icra ediyoruz. Her güzel anı belgelemek için çekimler yapıyor, bizi tercih eden çiftlerimizin düğün anılarını fotoğraf karelerine dönüştürüyoruz. Her zaman işimizde her zaman en iyi olmak için çalışıyoruz. Üstelik size daha iyi hizmet sunmak için eğitimler almaya da devam ediyoruz!

Biliyoruz ki; fotoğrafçılık her geçen gün gelişiyor, yenileniyor ve hem teknolojiden hem de modadan etkileniyor. Biz de tam da bu yüzden teknoloji yakında takip ederek son teknoloji ekipmanları kullanıyoruz. Fotoğraf karelerimize yansıyan kaliteyi, canlı renkleri ve yüksek çözünürlüğü bu sayede sağlıyoruz. Ayrıca moda dünyasındaki trendlerle özellikle düğün fotoğrafçılığındaki konseptleri tasarlıyoruz. Çalışmalarımızdaki renk seçimlerini ve çekim türlerini de bu sayede belirliyoruz. Çünkü her zaman müşteri memnuniyeti için çalışıyor ve hizmetlerimizde öncelik olarak isteklerinize odaklanıyoruz.

Cali Wedding Photography Bursa’da tasarladığı çekimlerle ses getiriyor! Bunun sebebi ise; şüphesiz ki profesyonel fotoğraf sanatçılarımız ve kıymetli çiftlerimiz. Sizinle tasarlayacağımız çekimler de yıllar geçse de çok konuşulacak. Save the date, trash day, düğün hikayesi, konsept çekimler, sosyal medya klipleri ve çok daha fazlası için biz hazırız. Yapacağımız ön görüşme ile çekim mekanlarını ve konseptleri belirlediğimizde siz de hazır olacaksınız.

Size şimdiden dostane bir tavsiye de verelim! Düğün ve dış çekimler için heyecanınızı bir kenara bırakın. Zamanın tadını çıkarın ve gülümseyin… Endişelenmeyin, güler yüzlü, genç ve dinamik ekibimiz her konuda size yardımcı olacak. Özgürce poz verdiğiniz dış çekimlerde doğal ışığı kullanarak doğru açılarla duygularınızı karelere dönüştürmek için heyecanla sizi bekliyoruz.

Özel tasarım albümlerimizi, düğün paketi ve hizmet detaylarını öğrenerek fiyat teklifi almak isterseniz, Cali Wedding Photography iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bursa düğün fotoğrafçıları arasında bizi tercih ettiğiniz için her zaman “İyi ki”, diyeceksiniz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.