Düğün Fotoğrafçıları Bursa

Çağlar Çalı Films

  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Çağlar Çalı Films Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Çağlar Çalı Films Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Çağlar Çalı Films Sıkça Sorulan Sorular

Çağlar Çalı Films düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Çağlar Çalı Films düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Çağlar Çalı Films ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Cali Wedding Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Çağlar Çalı Films şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Cali Wedding Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Çağlar Çalı Films düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Cali Wedding Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Çağlar Çalı Films hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Cali Wedding Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Çağlar Çalı Films Hakkında

Bursa’da mutlu anları belgelemek için çalışan profesyonel bir ekibimiz var! Çağlar Bey tarafından kurulan markamız, Cali Films çatısı altında fotoğraf sanatını icra ediyoruz. Her güzel anı belgelemek için çekimler yapıyor, bizi tercih eden çiftlerimizin düğün anılarını fotoğraf karelerine dönüştürüyoruz. Her zaman işimizde her zaman en iyi olmak için çalışıyoruz. Üstelik size daha iyi hizmet sunmak için eğitimler almaya da devam ediyoruz!

Biliyoruz ki; fotoğrafçılık her geçen gün gelişiyor, yenileniyor ve hem teknolojiden hem de modadan etkileniyor. Biz de tam da bu yüzden teknoloji yakında takip ederek son teknoloji ekipmanları kullanıyoruz. Fotoğraf karelerimize yansıyan kaliteyi, canlı renkleri ve yüksek çözünürlüğü bu sayede sağlıyoruz. Ayrıca moda dünyasındaki trendlerle özellikle düğün fotoğrafçılığındaki konseptleri tasarlıyoruz. Çalışmalarımızdaki renk seçimlerini ve çekim türlerini de bu sayede belirliyoruz. Çünkü her zaman müşteri memnuniyeti için çalışıyor ve hizmetlerimizde öncelik olarak isteklerinize odaklanıyoruz.

Cali Wedding Photography Bursa’da tasarladığı çekimlerle ses getiriyor! Bunun sebebi ise; şüphesiz ki profesyonel fotoğraf sanatçılarımız ve kıymetli çiftlerimiz. Sizinle tasarlayacağımız çekimler de yıllar geçse de çok konuşulacak. Save the date, trash day, düğün hikayesi, konsept çekimler, sosyal medya klipleri ve çok daha fazlası için biz hazırız. Yapacağımız ön görüşme ile çekim mekanlarını ve konseptleri belirlediğimizde siz de hazır olacaksınız.

Size şimdiden dostane bir tavsiye de verelim! Düğün ve dış çekimler için heyecanınızı bir kenara bırakın. Zamanın tadını çıkarın ve gülümseyin… Endişelenmeyin, güler yüzlü, genç ve dinamik ekibimiz her konuda size yardımcı olacak. Özgürce poz verdiğiniz dış çekimlerde doğal ışığı kullanarak doğru açılarla duygularınızı karelere dönüştürmek için heyecanla sizi bekliyoruz.

Özel tasarım albümlerimizi, düğün paketi ve hizmet detaylarını öğrenerek fiyat teklifi almak isterseniz, Cali Wedding Photography iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bursa düğün fotoğrafçıları arasında bizi tercih ettiğiniz için her zaman “İyi ki”, diyeceksiniz!

İletişim

  • Adres:

    Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.