Bursa Özel Fotoğraf

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Bursa Özel Fotoğraf Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Bursa Özel Fotoğraf Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Bursa Özel Fotoğraf Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Bursa Özel Fotoğraf Hakkında

Hep hayalini kurduğunuz ortamda masal tadında düğün fotoğraflarınızın olmasını istemez misiniz? Belki de sizin tercihiniz konsept çekimden yana olacak. Kararınızı verin ve son derece eğlenceli geçecek bir sürece kendinizi şimdiden hazırlayın! Bursa Özel Fotoğraf ekibi olarak, Bursa’da faaliyet gösteriyoruz. Başta Bursa olmak üzere diğer iller de yaşayan çiftlerimizin de en özel anlarını ölümsüzleştiriyoruz. Beraber gülüyoruz, beraber eğleniyoruz... Gün sonunda ise her baktığımızda tebessüm edeceğiniz hatıralara sahip oluyorsunuz.

Bursa dış çekim fotoğrafçısı olarak, bir daha tekrarının olmayacağı o değerli günü kayıt altına alırken en az sizin kadar heyecanlanıyor, isteklerinizi yerine getirmek için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Mekan seçimi konusunda hayallerinizi sınırlandırmıyor, siz nereyi tercih ederseniz orada oluyoruz. Bazen ayçiçeği tarlasında, bazen güzel bir kumsalda bazense yeşilin tüm tonunu arka plan olarak kullanabileceğimiz ormanlarda çekimler yapıyoruz. Çekim süresince size rahat ve samimi bir ortam yaratıyor, en doğal anlarınızı ölümsüzleştirmeye çalışıyoruz.

Süreç boyunca aşkınızı, heyecanınızı ve mutluluğunuzu yansıttığımız fotoğraf kareleriyle geleceğinize harika hatıralar armağan ediyoruz. Ayrıca nostalji seven çiftlerimiz için klasik arabalar eşliğinde fotoğraf çekimleri yapıp siyah beyaz olarak teslim edebiliyoruz. Düğün gününde fotoğraf çekimleri yaptırmak istediğinizle tarihi mekanlara da gidebiliyoruz. Fotoğrafla yetinmek istemeyen çiftlerimiz için düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeseli de oluşturabiliyoruz.

Bursa düğün fotoğrafçısı olmak dışında, mutlu bir gelecek için adım attığınız nişan organizasyonunuz için de dış mekan çekimleri yapabiliyoruz. Yaptığımız ön görüşmelerde mekan seçimi yapıyor, farklı konseptlerimiz ile heyecanınıza ortak oluyoruz. Bu değerli gün için video çekimleri yapabildiğimizi de belirtelim. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve düğün paket fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.