Barış Onat Photography

E-posta Gönder

  • Mustafakemalpaşa, Bursa.

Ekiple Tanışın

  • Barış Onat

Barış Onat Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Barış Onat Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Barış Onat Photography Sık Sorulan Sorular

Barış Onat Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Barış Onat Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Barış Onat Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Barış Onat Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, trashday, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi".


Barış Onat Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Barış Onat Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Barış Onat Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Barış Onat Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Barış Onat Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Barış Onat Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Barış Onat Photography Hakkında

Fotoğraf sanatı ile tanıştığımda henüz çocuktum! Kendi kadrajımdan dünyaya bakmanın heyecanını yaşadığımda ise, elimde analog bir makine vardı. Mesleğime olan tutkum ve çocukluğumdan beri aldığım eğitimlerle işimde uzmanlaştım. Mutlu çiftlerin güzel anlarını belgelemek için 2018 yılında Barış Onat Photography markasını yarattım. Alanında uzman 3 kişilik ekibimizde; yenilikçi bakış açımız, hayal gücümüz ve yeteneklerimizle çekimlere başladık. Bursa düğün fotoğrafçıları arasında yerimizi almamızı sağlayan yüksek standartlardaki hizmet kalitemizle değerli çiftlerimizin aşk hikayesini anlattığımız çalışmalar yaptık ve kısa sürede şehir dışında da ismimizi duyurduk. Şimdiyse, sizin gününüzü ölümsüzleştirmek için hazırlıklara başlıyoruz.

Fotoğraflarda canlı renklere, doğallığa, güzelliğinizi doğru açıdan belgelemeye önem veriyoruz. Ancak daha da önemlisi; hissettiğiniz tüm güzel duyguları fotoğraflarınıza sığdırmayı hedefliyoruz. Hislerinizden, konseptiyle tarzınızdan ve aşk hikayenizden izler taşıyan karelere yıllar geçse de her baktığınızda aynı heyecanı yaşamaya hazır olun. Düğün gününde kaydettiğimiz videolarda da benzer heyecanlar bulacağınızı söylemeden geçmeyelim. Hatta şimdiden söyleyelim, her seyrettiğinizde farklı bir bakış açısı ve güzel hatırayla anılarınız sizi kucaklayacak.

Save the date, trash day, düğün hikayesi, klip, sosyal medya videoları ve çok daha fazlası için dış mekan seçimi yaptınız mı? Endişelenmeyin, Bursa ve çevre iller başta olmak üzere kendinizi rahat hissettiğiniz her yerde çekimleriniz için yanınızda olabiliriz. Konsepti ve senaryosu aşkınızı yansıtan çekimlerin gününü de belirlemeliyiz. Vaktinizi en verimli şekilde kullandığımız ve güzel anlar yaşadığınız çekimler için biz hazırız. Ya siz?

Yıllarca eskimeden saklayacağınız sanal albüm ve panoramik albüm çalışmaları için Barış Onat Photography iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Siz, hâlâ neyi bekliyorsunuz? Gelin, Bursa dış çekim fotoğrafları ve montajlı sinematik videolarınızı birlikte kaydedelim!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.