Akkoçlar Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Akkoçlar Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Akkoçlar Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Akkoçlar Fotoğrafçılık Sık Sorulan Sorular

Akkoçlar Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Akkoçlar Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Akkoçlar Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Akkoçlar Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, trashday, konsept çekim".


Akkoçlar Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Akkoçlar Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Akkoçlar Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Akkoçlar Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.


Akkoçlar Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Akkoçlar Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Akkoçlar Fotoğrafçılık Hakkında

Hayatınızın en özel gününden geriye kalan düğün fotoğraflarınızın ve videolarınzın profesyonel bir ekip tarafından aşkınızı anlatan birer sanat eserine dönüşmesini istiyorsanız, Akkoçlar Fotoğrafçılık Karacabey hizmetinizde.

Düğün fotoğraflarınız ve videolarınız sevdiğiniz kişiyle aşkınızın hikayesini anlatan en değerli anılarınızdır. Bu nedenle biz Akkoçlar Fotoğrafçılık olarak böylesine değerli olan düğün anılarınıza hak ettiği özeni gösteriyor, profesyonel ekibimizle her karenin içinize tam olarak sinmesi için titizlikle çalışıyoruz. İşimize duyduğumuz bu özenin bir getirisi olarak da elbette ki çekimlerinizi son derece profesyonel ekipmanlarla yapıyoruz. Çekimlerinizde profesyonel kameralar ve Jimmy jib kullanıyoruz.

Düğün çekimlerinize başlamadan önce sizin düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza dair tüm isteklerinizi ve görüşlerinizi öğrenmek için bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmelerde çekimlerinizin yapılacağı lokasyonu ve çekimlerinizde kullanacağımız konsepti de sizin istekleriniz doğrultusunda belirliyoruz. Çekimleriniz boyunca sizden edindiğimiz bu bilgiler ışığında hareket ederek çektiğimiz her karenin içinize tam olarak sinmesini sağlıyoruz.

Şimdiye kadar gördüğünüz tüm düğün fotoğraflarını ve videolarını unutun. Çünkü biz çekimlerimizi sizin aşkınızı yansıtacak şekilde size özel olarak gerçekleştiriyoruz. Çekimlerinizde her şeyden önce size rahat edeceğiniz samimi bir ortam yaratıyoruz. Kendinizi özgür hissedeceğiniz bu atmosferde en doğal ve içten halinizle kadrajın karşısına geçmenizi sağlıyoruz. Böylece en samimi bakışlarınızı ve gülüşlerinizi içeren, her baktığınızda size o güzel duyguları tekrar yaşatan düğün anılarına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Çekimlerinzi düğün klibi, düğün belgeseli, save the date gibi dilediğiniz her türde yapabiliyoruz. Sinematik bir bakış açısıyla gerçekleştirdiğimiz çekimler sayesinde aşkınızı adeta ödüllük bir filme dönüştürüyoruz.

Siz de en özel anlarınızı eşsiz karelerle unutulmaz kılmamızı istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Akkuşlar Foto Karacabey hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Tabaklar Mahallesi, Hüsnü Eken Sk. No:2, 16700 Karacabey/Bursa, Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Akkoçlar Fotoğrafçılık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.