Akınca Kareler

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Akınca Kareler Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Akınca Kareler Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Akınca Kareler Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Akınca Kareler Hakkında

Hayatınızın en özel anılarını kaydetmek için sizi bekliyoruz… Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla her ânınızı kayıt altına alıyoruz. Pek çok farklı çekim türü ve düğününüzün ardından isterseniz dijital baskı ve albüm, isterseniz de USB bellek ile belgelerinizi de teslim ediyoruz.
Siz de uzun yıllar geçse de saklayacağınız birbirinden özel kareler ve düğün videosu için bizi tercih ediyorsanız, iletişim bilgilerimiz sayfanın üst kısmında yer alıyor!Kendinizi bir film setinden fırlamış gibi hissedeceğiniz birbirinden özel konsepti Akınca Kareler ismini verdiğimiz stüdyomuzda özenli bir şekilde tasarlıyoruz. Profesyonel olarak uzun zamandır fotoğrafçılık sektöründe hizmet veren ve tecrübe edinen bir stüdyoyuz. Yaptığımız işe inanarak kusursuz bir hizmet ortaya çıkarmak için çalışıyoruz.

Deneyimli ve işini seven 2 kişilik bir ekiple çalışıyoruz. İster fotoğraf isterseniz de video çekimleri yapıyoruz. Üstelik sadece bulunduğumuz il olan Bursa’da değil şehir dışında da sizlerle tanışmak ve mutluluğunuza ortak olmak için hizmet veriyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ettiğimiz için çekimlerimizde kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Drone kullanımı da yaparak sizi çok farklı açılardan çekiyoruz. Böylelikle görüntü kalitesi açısından zengin karelere sahip oluyoruz.

Çekim öncesi sizinle mutlaka tanışmak istiyoruz. Görüşmemiz esnasında nasıl bir hizmet almak istediğinizi ve kendinizi görmeyi arzuladığınız fotoğraf konseptinin ne olduğu net bir şekilde öğreniyoruz. Yaptığımız işlerden ve kalitemizden bahsederek size örnek çalışmalar gösteriyoruz. Sıradan bakışmalar ve gülüşmelerden uzak olacak şekilde çeşitli aksesuarla çeşitlendirdiğimiz fotoğraf karelerine çalışıyoruz. Örneğin sahil kenarında elinde gitarla yürüyen bir çift olarak sizi çekiyor ve farklı bir içerikle karşınıza çıkıyoruz. Çekim yeri olarak doğayla iç içe alanları daha çok tercih etmemize karşın eğer özel olarak bulunmak istediğiniz Bursa düğün fotoğrafı mekanları varsa köşk, konak ya da tarihi bir bina gibi gerekli izinleri alarak oralarda da çekimlerinizi yapabiliyoruz. Fotoğraflarınızı çektikten sonra mutlaka bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Tüm hazırlıkları tamamlayınca da size orijinal kopyalarıyla beraber görüntülerinizi teslim ediyoruz.

Siz de Bursa düğün fotoğrafçısı Akınca Kareler’in ayrıcalık imkanlarından yararlanmak ve fiyat tekliflerini öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.