Düğün Fotoğrafçıları Antalya

Zekeriya Durmaz Photography

Zekeriya Durmaz Photography

Zekeriya Durmaz Photography Hakkında

Zekeriya Durmaz Photography olarak da Antalya Serik’te düğün fotoğrafçılığı alanında hizmet veriyor, en özel günleri unutulmaz kılıyorum. Hizmete başladığım yıldan bugüne birçok çiftin mutluluğunu paylaştım. Yaptığım çalışmalarla zaman içerisinde Serik fotoğrafçıları arasında çiftler tarafından tercih edilen biri olma özelliği kazandım. Antalya başta olmak üzere birçok il ve ilçede de hizmet veriyor, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyorum. Kaliteli fotoğraf kareleri için de son teknoloji ekipmanlar kullanıyor, yüksek çözünürlükte fotoğraf ve videolar ortaya çıkarıyorum

Düğün fotoğraflarınızın hayallerinizdeki gibi olması için sizi yakından tanımak istiyorum. Bu süreçte bence fotoğrafçınızın sizi anlaması hayallerinizin gerçeğe dönüşmesine yardımcı olacak. Tüm samimiyetimle isteklerinizi dinliyor heyecanınızı sizinle paylaşarak dış çekim hakkında bilgilendirme yapıyorum. İster düğün günü, ister tam gün fotoğraf ve videolarınızı kaydediyor, sizinle geçireceğimiz bu değerli anların eğlenceli, bol kahkahalı ve keyifli olacağını da şimdiden söylemek istiyorum.

Masallardaki gibi aşk dolu ve romantik fotoğraf kareleri için farklı mekân önerilerim de bulunuyor. Antalya’nın muhteşem doğasında, gün ışığının en güzel saatlerinde çekim için randevulaşmamızla başlıyor maceramız. Eşsiz sahillerde, bakir koylarda, yemyeşil ormanlarda sevgi dolu bakışlarınızı kaydediyor, sizi rahatlatarak poz verme konusunda danışmanlık yapıyoruz. Düğün hikâyesi, save the date, trash day çekim türleri için de özel konsept geliştirebiliyorum.

Antalya düğün fotoğrafçısı fiyatları hakkında detayları öğrenmek istiyor ve her bütçeye uygun fiyat aralıklarım hakkında bilgi almak istiyorsanız, sayfada bulunan “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayıp, karşınıza çıkan formu eksiksiz bir şekilde buldurarak bana ulaşabilirsiniz. Yılların eskitemeyeceği fotoğraf ve video kareleriyle sizi buluşturmak için sabırsızlanıyorum…

Zekeriya Durmaz Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Zekeriya Durmaz Photography Sıkça Sorulan Sorular

Zekeriya Durmaz Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Zekeriya Durmaz Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Zekeriya Durmaz Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Zekeriya Durmaz Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Zekeriya Durmaz Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Zekeriya Durmaz Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Zekeriya Durmaz Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Zekeriya Durmaz Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Zekeriya Durmaz Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Zekeriya Durmaz Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, stüdyo / plato çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Melike & Talha

Düğün Tarihi: 20.04.2021

sizi düğün.com da görünce hemen yorumm yapmak istedim. gerçekten görüşmeden albüm teslimine kadar son derece memnun kaldım zaten tavsiye ettiğim çiftleride biliyorsunuz..iyi ki sizinle çalışmışız.. başarılarınızın dvamını dilerim.herşey durur zekeriya durmaz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.