Düğün Fotoğrafçıları Antalya

Yücel Çetin Photography

Yücel Çetin Photography

Yücel Çetin Photography Hakkında

Aşkınızı evlilikle taçlandırma kararı aldığınız bu özel gününüzü ölümsüzleştirerek yarınlara taşımak istiyorsanız Yücel Çetin Photography’e hoş geldiniz! 8 yıldır değerli tecrübeler kazandığımız sektör hayatında sunduğumuz profesyonel hizmetlerle çiftlerimizin mutluluğunu en güzel karelerle yakalıyoruz. Antalya düğün fotoğrafçıları arasında gelişmiş ekipmanlarımızla öne çıkıyor, istenirse 6K’ya kadar video çekimleri gerçekleştiriyoruz. Dış mekan çekimlerimizle büyüleyici güzellikte görüntüler elde ediyoruz.

Deneyim

8 yıllık sektör yolculuğumuzda bize profesyonellik kazandıran birçok alanda çekim gerçekleştirdik. Mimari alan çekimi, yemek, ürün, moda, otel, haber fotoğrafçılığı, portre çekimleri ve sosyal medya fotoğrafçılığında çalışarak kendimizi mesleğimizin her alanında geliştirdik. En güzel gününüzü temsil edecek ve baktıkça size mutluluk verecek fotoğraflarınızı güvenilir ellere teslim etmenin rahatlığını hissedeceğiniz profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Antalya en iyi düğün fotoğrafçısı denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Yücel Çetin Photography, sınırsız çekim mekanı imkanı sağlıyor. Gelişmiş ekipmanlarımızla yaptığımız çekimlerimizde ultra 4K, 6K ve konsept çekimler gerçekleştiriyoruz. Çekimlerimizde çiftimizle yakın ilişkiler kurarak onların rahat hissetmelerini sağlıyor ve çekimlerimizin doğal olmasını sağlıyoruz. Her şeyin hayallerinizdeki gibi olmasını istiyor bu yüzden de sizin tercih ettiğiniz dış mekanlarda çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Ekipman

Çekimlerimizde aşkınızı ve mutluluğunuzu en doğru şekilde yansıtacak fotoğraflar için son model ekipmanlarımızla hizmet veriyoruz. Gelişmiş fotoğraf makineleri ve video kameralarının dışında çekim türlerimizi daha kaliteli kılmamızı çeşitlendirmemizi sağlayan drone go pro gibi ekipmanlarımızı da kullanıyoruz. Fotoğrafçılık sektöründeki yenilikleri yakından takip ediyor, kullandığımız ekipmanları da sürekli güncel tutmaya dikkat ediyoruz.

Ek Hizmetler

Düğün çekiminizin sizin için kusursuz bir deneyim olması için ek hizmetlerimizle gününüzü güzelleştiriyoruz. VIP araç hizmetimizle istediğini çekim mekanına konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Tüm günü size ayırdığımız çekimlerimizde şehir dışı çekim hizmeti de veriyoruz. Sınırsız pozla çalıştığımız çekimlerimizi 50x70 büyüklüğünde kanvas tablolar, 2 orta ve 1 büyük boy şeklinde teslim ediyoruz.

Yücel Çetin Photography olarak yarınlara bırakacağınız en değerli günlerinizi ölümsüzleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Kaliteli ve profesyonel çekimin adresi olan Yücel Çetin Photography “geleceğe yaşamından izler bırak” sloganıyla çalışıyor. Eğer siz de hizmetlerimiz ve Antalya düğün fotoğrafçısı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz sayfada yer alan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yücel Çetin Photography Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Yücel Çetin Photography Sıkça Sorulan Sorular

Yücel Çetin Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Yücel Çetin Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Yücel Çetin Photography hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Düğün çekiminizin sizin için kusursuz bir deneyim olması için ek hizmetlerimizle gününüzü güzelleştiriyoruz. VIP araç hizmetimizle istediğini çekim mekanına konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Tüm günü size ayırdığımız çekimlerimizde şehir dışı çekim hizmeti de veriyoruz. Sınırsız pozla çalıştığımız çekimlerimizi 50x70 büyüklüğünde kanvas tablolar, 2 orta ve 1 büyük boy şeklinde teslim ediyoruz."

Yücel Çetin Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Yücel Çetin Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Yücel Çetin Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Yücel Çetin Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Yücel Çetin Photography ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Gelen misafirlerimize dış çekim hizmeti vermekteyiz.."

Yücel Çetin Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Yücel Çetin Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Yücel Çetin Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Yücel Çetin Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.