Düğün Fotoğrafçıları Antalya

Yılmaz Çamkesen Fotoğraf Atölyesi

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Betül & Emrah

Düğün Tarihi: 20.08.2017

Yılmaz Bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz sayelerinde çok güzel fotoğraflarımız oldu. İlgisi güler yüzü her şeye değerdi. K.maraştan Alanya ya çektiğimiz o yola değdi bir kez daha fırsatım olsa tekrar Yılmaz Bey ve ekibini tercih ederiz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Yılmaz Çamkesen Fotoğraf Atölyesi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Yılmaz Çamkesen Fotoğraf Atölyesi Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Yılmaz Çamkesen Fotoğraf Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

Yılmaz Çamkesen Fotoğraf Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Yılmaz Çamkesen Fotoğraf Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Yılmaz Çamkesen Fotoğraf Atölyesi ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Yılmaz Çamkesen Fotoğraf Atölyesi ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Yılmaz Çamkesen Fotoğraf Atölyesi şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Yılmaz Çamkesen Fotoğraf Atölyesi şehir dışında hizmet veriyor.

Yılmaz Çamkesen Fotoğraf Atölyesi ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Sizler için hem açık hem kapalı alanlarımız ile Antalya'nın en büyük platosunu oluşturduk. Birbirinden çeşitli konseptlerde sizlerin eğlenceli pozlarını yakalarken konforunuza da önem vererek dinlenme alanları da oluşturduk. Sizlerle bir arada olmak için sabırsızlanıyoruz.."

Yılmaz Çamkesen Fotoğraf Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Yılmaz Çamkesen Fotoğraf Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Yılmaz Çamkesen Fotoğraf Atölyesi hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Yılmaz Çamkesen Fotoğraf Atölyesi aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, katalog çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, stüdyo / plato çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Yılmaz Çamkesen Fotoğraf Atölyesi Hakkında

Antalya'da 2.500 metrekarelik çekim platosuna sahip Yılmaz Çamkesen Fotoğraf Atölyesi olarak 25 yıldır sektörde yer alıyoruz. Ekibimizle beraber çalışmayı en çok sevdiğim alansa düğün fotoğrafçılığı. Firmamıza ait platomuzda Antalya’daki çiftlerimizle harika çekimler gerçekleştiriyoruz. Stüdyomuzsa Agora AVM yanında yer alıyor. Yılmaz Çamkesen Fotoğraf Atölyesi çatısı altında moda, ürün, katalog ve porte çekimleri de gerçekleştiriyoruz.

Deneyim

Yılların verdiği tecrübe sayesinde Yılmaz Çamkesen markası, kendi sergisini açma fırsatı yakaladı. Çamkesen,2018 yılında “Işığın Hayata Bıraktığı İzler” adını verdiği sergiyi açtı. Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin de katılım sağladığı sergi portre fotoğraflarından oluşuyordu. 2019 yılındaysa başta Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin davetiyle gazetecilik bölümü öğrencileri olmak üzere farklı şehirlerde fotoğrafçılık konusunda konferans verdi. Ayrıca 2018’de bir televizyon kanalı Antalya’daki stüdyoya gelerek Yılmaz Çamkesenle röportaj yaptı. Yine birçok basın yayın kuruluşu Çamkesen'e farklı tarihlerde röportajlarında yer verdi.

Çekim Türleri / Mekanlar

Antalya’da düğün fotoğrafçısı arayan çiftlere açık/kapalı alanları ve bahçesiyle birlikte toplam 2.500 metrekarelik plato arazisi hizmeti sunuyoruz. Platomuzun 300 metrekarelik alanı kapalı alandan oluşurken 300 metrekaresi "botanik konsept" olarak hizmet veriyor. Kalan 1.900 metrekarelik alansa açık. Başta taş ev ve ahşap dokulu alanlar gibi konseptlerle çiftlerin en güzel fotoğraflarını kaydetsek de 20'den fazla konsept ile sunum gerçekleştiriyoruz. Başta kendi platomuz olmak üzere Antalya’nın dış çekim yapılabilecek mekanlarından tarihi ve antik kentlerinde de çekimler gerçekleştiriyoruz. İsteyen çiftlerimizle şehir dışına ve yurt dışına da çıkıyoruz.

Düğün belgeseli ve düğün hikayesi gibi tüm gününüzde yanınızda olduğumuz çekimlerin yanı sıra Antalya'da çokça tercih edilen "Balayı çekimleri" türünde de markalaşmış durumdayız. Evlilik teklifi, trashday ve sevdiklerinize düğün tarihimizi not edin diyebileceğiniz save the date çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Ayrıca söz, nişan ve kına günlerinizde de en güzel fotoğraflarınızı yakalıyoruz. İsteyen çiftlerimize profesyonel ekibimizle beraber film tadında hazırladığımız düğün klibi hizmetini de sunuyoruz.

Baskı Hizmetleri

Fotoğraf ve video görüntülerimizin kalitesini kullandığımız ekipmanlara borçluyuz. Çekimlerden sonra yüksek çözünürlüğe sahip görüntüleri farklı paket içerikleriyle çiftlerimize sunuyoruz. Tam gün düğün çekimi, düğün hikayesi çekimi, save the date, balayı çekimi ve dış mekan çekimi adını verdiğimiz paketlerin hepsinde 1 adet büyük boy albüm, 2 adet aile albümü, 1 adet cep albümü,1 adet büyük poster bulunuyor.

25 yıllık tecrübemiz, profesyonel ekibimiz, kendimize ait platomuz ve şehir merkezine 5 dakika mesafedeki konumumuz sayesinde yıllardır Antalya düğün fotoğrafçıları arasında çiftlerimizin tercih ettiği bir fotoğrafçıyız. Siz de firmamızın ayrıcalıklı yanlarından yararlanmak isterseniz aşağıda yer alan bilgilerden bize ulaşabilir veya hayallerinize bir adım daha yaklaşmak isterseniz hemen formdan teklif alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Ali Hoca Sokak Altınova Sinan Mahallesi Agora ve İkea Avm Yanı Muratpaşa /Antalya

  • Haritadaki Konumu

    Yılmaz Çamkesen Fotoğraf Atölyesi Yol Haritası

Yılmaz Çamkesen Fotoğraf Atölyesi Yorumları (10)

Betül & Emrah

Düğün Tarihi: 20.08.2017

Yılmaz Bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz sayelerinde çok güzel fotoğraflarımız oldu. İlgisi güler yüzü her şeye değerdi. K.maraştan Alanya ya çektiğimiz o yola değdi bir kez daha fırsatım olsa tekrar Yılmaz Bey ve ekibini tercih ederiz.

Gamze & Okan

Düğün Tarihi: 07.07.2018

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık güleryüzleri ile işlerini en iyi şekilde icra eden Yılmaz bey ve ekibine çok teşekkür düğün fotoğraflarımızın hepsi birbirinden güzel, stüdyo Ersin’le birbirinden özel anılar biriktirdik

Özge & Anıl

Düğün Tarihi: 01.07.2018

Kendimizden kaynaklı dış çekim gününe çok stresli başlamamıza rağmen Yılmaz Bey ve ekibinin tutumu ve profosyenelliği sayesinde Harika bir gün geçirdik..Yılmaz Bey işini severek yapan profosyenel,yaratıcı bir sanatçı..Ortaya çıkardığı fotoğraflara hayran kalıcak ve çok şaşıracağınızı düşünüyorum... devam 

Feriha & Tolga

Düğün Tarihi: 06.05.2018

Yılmaz bey ve ekibine ilgi ve alakalarından dolayı bir teşekkürü borç bilirim.Çiftlerin bütün kaprisini ve gerginliğini güler yüzleri ve samimiyetleriyle usanmadan sabırlarla çekiyorlar. Antalyadaki bütün çiftlere tavsiye ederim.Kalitenin tek adı YILMAZ ÇAMKESEN (ERSİN FOTOĞRAFÇILIK)

Nida & Görkem

Düğün Tarihi: 27.01.2018

Biz eşimle Yılmaz beye yaptırdık dış çekimimizi ve çoook memlun ve mutlu olduk.Kendisinin profesyoneliği tartışılamaz ,harika resimler oldu. Tüm gelinlerin hayalleri var dış çekimlerle ilgili. Ve emin olun ki benim hayallerimin fazlasını gerçekleşti. İyi ki sizleri tanımışız Cok mutlu... devam 

Şehri & Safa

Düğün Tarihi: 04.11.2017

Tüm fotoğraflarımız, Yılmaz Beyin bizim için sectiği mekanlar, ilgi ve alakası, hoş sohbeti, samimiyeti çoook harikaydı. çok çok teşekkür ederiz,

Hülya & Mustafa

Düğün Tarihi: 27.04.2019

İnternette araştırmada bulunduk Stüdyo Ersin çalışmalarını çok beğendik. Düğün.com aracılığı ile kendilerine ulaştık. Teklif istedik sonrada stüdyo ya giderek tanıştık. Samimi sıcak ve her konuda ılımlı yaklaşımları bizde olumlu intiba bıraktı ve ortaya Efsane Kareler çıktı. Teşekkürler Stüdyo... devam 

Dilek & Taylan

Düğün Tarihi: 20.04.2019

En mutlu ve en özel anımızın dünya döndükçe baş ucumuzda kalacak muhteşem kareler için görüştüğümüz çok degerli fotoğraf sanatçısı ve Stüdyo Ersin işletme sahibi Yılmaz Çamkesen Antalya da hatta ülkemizin bir çok yerinde bu işi yapandan çok çok daha iyi. Mall Off Antalyada açtığı sergisini... devam 

Selin & Çetin

Düğün Tarihi: 06.04.2019

İlk görüşmede katologlarda yapılan çalışmalardan ve çekimlerden çok etkilendik. Muhteşem detaylar ve incelik isteyen kareler. Fakat biz daha da farklı bir şeyler istediğimizi anlatınca o zaman -Hadi dişarı çıkıyoruz' açıklaması geldi. Güvendik, inandık ve bu mutlu günümüzün unutulmaz anlarının... devam 

Gamze & Mehmet

Düğün Tarihi: 07.07.2018

Fotoğraf çekimim tam hayallerimdeki gibi oldu herkes çalıştığım firmanın kim olduğunu sordu , çok ama çok teşekkür ederiz:) harika enerjik bir ekip herkese tavsiye ediyorum :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.