Yeliz Sarıoğlu

E-posta Gönder

  • Konyaaltı, Antalya.

Ekiple Tanışın

Yeliz Sarıoğlu Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Yeliz Sarıoğlu Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Yeliz Sarıoğlu Sık Sorulan Sorular

Yeliz Sarıoğlu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Yeliz Sarıoğlu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Yeliz Sarıoğlu hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Yeliz Sarıoğlu aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, katalog çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, söz / nişan / kına çekimi".


Yeliz Sarıoğlu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Yeliz Sarıoğlu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Yeliz Sarıoğlu şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Yeliz Sarıoğlu şehir dışında hizmet veriyor.


Yeliz Sarıoğlu ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Yeliz Sarıoğlu ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Yeliz Sarıoğlu Hakkında

Fotoğrafların hayatımızdaki yeri tartışılmaz. Özellikle özel gün fotoğraflarının önemi çok daha büyüktür. Yaşadığımız güzel günün ardından, bize o günün en özel anlarını hatırlatacak fotoğrafların kalmasını isteriz. Bunun için de işini aşkla yapan bir fotoğrafçıya ihtiyacımız var. Antalya düğün fotoğrafçıları arasında; Yeliz Sarıoğlu Fotoğrafçılık olarak, en özel gününüzü ölümsüzleştirmek için hazır bekliyoruz!

Düğününüzün önemli bir ayrıntısı olan fotoğrafları, en doğal ve samimi şekilde çekeceğimizden şüpheniz olmasın. Yapay pozlardan hoşlanmıyoruz ve sadeliğin modasının hiçbir zaman geçmeyeceğine inanıyoruz. Bunun için, deneyimli ekibimizle birlikte durmaksızın çalışıyoruz. Aynı zamanda trendleri de takip ediyoruz. Bir çift, bizden bir çekim türü istediği zaman onu, en iyi şekilde açıklayabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Her geçen gün değişen fotoğrafçılık gündemini de sıklıkla takip ediyoruz. Amacımız, size en iyi hizmeti verebilmek!

Fotoğraflarınızı çekmek için, öncelikle hayallerinizdeki çekim türünü öğreniyoruz ve planımızı buna göre oluşturuyoruz. Dilerseniz Türkiye’nin en güzel illerinden biri olan Antalya’da; denizin ve güneş ışığının buluştuğu eşsiz manzaralarda veya tarihi mekanların mistik atmosferinde çekimlerimizi gerçekleştirebiliyoruz. Dilerseniz de, şehir dışında herhangi bir yerde hizmet verebiliyoruz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için bütün makinelerimizi ve ekibimizi toparlayıp, yola koyulabiliriz!

Fotoğraflar kalıcıdır fakat hareketsiz nesnelerdir. Canlı bir şeylere ihtiyacım var ve düğünümü seyretmek istiyorum diyorsanız, video olanağınız da mevut. Siz heyecanınızı yaşarken; düğününüzü en başından en sonuna kadar kaydediyoruz. Böylece, o günü tekrar yaşama şansını yakalayabiliyorsunuz.

Fotoğraf ve videolarınızı size, çekim tarihinden en geç 4 hafta sonra orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz.

Kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz; bize ulaşmak ve düğün fotoğrafı albüm fiyatlarını öğrenmek için, sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.