Siyah Giyen Fotoğrafçı

0242 255 52 29

E-posta Gönder

 • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Siyah Giyen Fotoğrafçı Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Siyah Giyen Fotoğrafçı Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Siyah Giyen Fotoğrafçı Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Siyah Giyen Fotoğrafçı Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Siyah Giyen Fotoğrafçı Hakkında

Antalya en iyi düğün fotoğrafçısıyla çalışmak istiyorum diyenleri buraya alalım. Fotoğrafçılık sektöründeki 8 yıllık deneyimimizi 2 yıl önce kendi firmamızla taçlandırdık. Kendimizi her daim geliştiriyoruz ve fotoğrafçılık dünyasının yeniliklerine açığız. Yeni nesil düğün fotoğrafçılığı denince ilk akla gelen isimlerden biri olmamızı sizinle aynı dili konuşmamıza borçluyuz. Hiçbir yerde göremeyeceğiniz çok orijinal düğün fotoğrafları için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek!

Deneyim

2 kişilik butik bir ekibimiz var. Çekim ve kurgu montaj tarafında iş bölümü yaparak çalışıyoruz. Çiftlerimizin taleplerine, düğün davetlerinin kapsamına ve diğer gereksinimlere göre ekibimize dışarıdan destek alabiliriz. Dünya trendlerini yakından takip ederek çiftlerimize Siyah Giyen Fotoğrafçı markasına yakışır, yenilikçi ve ilginç önerilerde bulunmaya özen gösteriyoruz. Sizi anlamak, tanımak ve mutluluklarınıza ortak olmak işimizin en keyif aldığımız kısmı oluyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Düğün belgeseli, düğün hikayesi ve klibi en severek imza attığımız işlerin başında geliyor. Konsept çekimlerimizin ne kadar renkli geçtiğini söylemeye gerek bile yok! Çekimlerimiz ortalama 3 saati bulabiliyor. Çiftlerimizin beklenti ve talepleri doğrultusunda istediğiniz mekanda çekim yapabiliriz. Peki Siyah Giyen Fotoğrafçı nerede çekim yapar derseniz ağırlıklı olarak tarihi ve manzaralı mekanları tercih ettiğimizi söyleyebiliriz. Pozlarımız ve çekim sırasındaki eğlencemiz sınırsız!

Ekipman

Ekipmanlarımızı çekimlerimizin ihtiyaçlarına göre belirliyoruz. Siyah Giyen Fotoğrafçı çatısı altında her zaman en son teknoloji ekipman ve fotoğraf makinelerini kullandığımızdan emin olabilirsiniz. Böylece ışıktan fotoğraf kalitesine kadar size her şeyin en iyisini sunuyoruz. Dış çekimlerimizde ve düğün belgesellerinde ağırlıklı olarak drone ve gimbal kullandığımızı da ekleyelim. Ekipmanlara dair farklı taleplerinizi önceden bildirdiğinizde en hızlı şekilde çözüme ulaştırabiliriz.

Baskı Hizmetleri

Siyah Giyen Fotoğrafçı’nın muhteşem çekimleri son bulduğunda sıra en beğendiğiniz fotoğrafların seçimine geliyor. Fotoğraflarınızı en iyi şekilde uzun yıllar saklamak için kaliteli albüm paketleri hazırladık. Ayrıca tuval, poster ve diğer baskı ürünleri gibi hizmetler de veriyoruz. Çiftlerimizle yapacağımız ön görüşmede çekim ayrıntılarının yanı sıra albüm tercihleri üzerine de konuşarak seçimlerimizi ve baskı ürünlerimizi baştan belirliyoruz.

Ek Hizmetler

HD çekim hizmetimiz bulunuyor. Konsept bir çekim yapmak isterseniz çiçek ve salıncak gibi dekorasyon ürünleri temin edebiliriz. Düğün çekim paketlerimize ek olarak VIP araç hizmeti de veriyoruz. Düğün öncesi Save the Date çekimleri, düğün sonrasında gelinlik ve damatlığını az da olsa kirletmeye göz yumacak çiftler için ise Trash Day gibi çekimlerimiz oldukça neşeli geçiyor.

Siyah Giyen Fotoğrafçı olarak amacımız size çok özel fotoğraf kareleri ve düğün videoları sunmakla sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda düğün bütçelerinizi de düşünüyor ve erken rezervasyonlarda çok uygun kolaylıklar sağlıyoruz. Bizi tanımak, işlerimizden örnekler görmek ve Siyah Giyen Fotoğrafçı fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın altındaki bilgilerimizden bize ulaşabilir veya yandaki formu doldurarak detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0242 255 52 29
 • Adres:

  Deniz mah. 134. sok. Gelgör Apartmanı No:2 Da:10

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.