Düğün Fotoğrafçıları Antalya

Pixel Prodüksiyon

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Pixel Prodüksiyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Pixel Prodüksiyon Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Pixel Prodüksiyon Sıkça Sorulan Sorular

Pixel Prodüksiyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Pixel Prodüksiyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Pixel Prodüksiyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Pixel Prodüksiyon ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Pixel Prodüksiyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Pixel Prodüksiyon şehir dışında hizmet veriyor.

Pixel Prodüksiyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Pixel Prodüksiyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Pixel Prodüksiyon hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Pixel Prodüksiyon aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, trashday, katalog çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Pixel Prodüksiyon Hakkında

Hayatınızın en değerli anlarını gelecekte de aynı heyecanla hatırlamak istiyorsanız; Pixel Prodüksiyon olarak, size yardımcı olmak için burada olduğumuzu söylemek isteriz. Ömrünüzde bir kez yaşayacağınız bu özel günde, tatlı telaşınızda heyecanınıza ortak oluyor, kendinizi rahat hissedeceğiniz ortamlar yaratarak diğer fotoğrafçılardan ayrılıyoruz. Eğer siz de düğün fotoğraflarınızı çekip düğün videonuzu oluşturacak profesyonel bir ekip arayışındaysanız hizmetlerime göz atmadan kararınızı vermeyin!

Antalya düğün fotoğrafçısı olmakla kalmıyor, diğer illerde yaşayan çiftlerimize de yaratıcı çözümler sunuyoruz. Tamamen içinize sinen fotoğraf çekimleri için her aşamada fikrinizi almaya özen göstererek güvenilir bir hizmet veriyoruz. Mekan seçiminden konsept alternatiflerine, çekimlerde kullanacağımız aksesuarlardan düğün videonuzun nasıl montajlanacağına kadar her detayı düşünüyor, bilgi ve birikimimizle size danışmanlık yapıyoruz.

Bolca eğleneceğimiz çekim sürecinde en doğal anlarınızı yakalamak önem verdiğimiz bir konu. Bu nedenle size samimi bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. Eşinizle olan büyük aşkınızı, birbirinize sevgiyle baktığınız anları ve mutluluğunuzu en güzel şekilde fotoğraflıyor, geleceğinizde tebessüm ile bakacağınız albümler oluşturuyoruz. Üstelik fotoğraf ve video çekimlerinizi orijinal kopyalarıyla beraber oldukça kısa bir sürece teslim etmemiz de çiftlerimiz tarafından tercih edilmemizi sağlıyor.

Gelin damat çekimleri dışında; web tasarım ve ürün çekimi de yapıyor; kına, söz ve nişan organizasyonlarınızda heyecanınızı ve mutluluğunuzu ölümsüzleştiriyoruz. Çekimlerin istediğiniz gibi olması için bizimle iletişime geçtiğinizde hemen bir ön görüşme gerçekleştiriyor; istek ve beklentilerinize yaratıcı konseptler geliştiriyoruz. Üstelik Antalya düğün fotoğrafçısı fiyatlarından oldukça avantajlı paket olanaklarıyla... Siz değerli çiftlerimiz için hazırladığımız hizmet ve imkanlar hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak Pixel Prodüksiyon ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Antalya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.