Pixel Prodüksiyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Pixel Prodüksiyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Pixel Prodüksiyon Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Pixel Prodüksiyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü

Pixel Prodüksiyon Hakkında

Hayatınızın en değerli anlarını gelecekte de aynı heyecanla hatırlamak istiyorsanız; Pixel Prodüksiyon olarak, size yardımcı olmak için burada olduğumuzu söylemek isteriz. Ömrünüzde bir kez yaşayacağınız bu özel günde, tatlı telaşınızda heyecanınıza ortak oluyor, kendinizi rahat hissedeceğiniz ortamlar yaratarak diğer fotoğrafçılardan ayrılıyoruz. Eğer siz de düğün fotoğraflarınızı çekip düğün videonuzu oluşturacak profesyonel bir ekip arayışındaysanız hizmetlerime göz atmadan kararınızı vermeyin!

Antalya düğün fotoğrafçısı olmakla kalmıyor, diğer illerde yaşayan çiftlerimize de yaratıcı çözümler sunuyoruz. Tamamen içinize sinen fotoğraf çekimleri için her aşamada fikrinizi almaya özen göstererek güvenilir bir hizmet veriyoruz. Mekan seçiminden konsept alternatiflerine, çekimlerde kullanacağımız aksesuarlardan düğün videonuzun nasıl montajlanacağına kadar her detayı düşünüyor, bilgi ve birikimimizle size danışmanlık yapıyoruz.

Bolca eğleneceğimiz çekim sürecinde en doğal anlarınızı yakalamak önem verdiğimiz bir konu. Bu nedenle size samimi bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. Eşinizle olan büyük aşkınızı, birbirinize sevgiyle baktığınız anları ve mutluluğunuzu en güzel şekilde fotoğraflıyor, geleceğinizde tebessüm ile bakacağınız albümler oluşturuyoruz. Üstelik fotoğraf ve video çekimlerinizi orijinal kopyalarıyla beraber oldukça kısa bir sürece teslim etmemiz de çiftlerimiz tarafından tercih edilmemizi sağlıyor.

Gelin damat çekimleri dışında; web tasarım ve ürün çekimi de yapıyor; kına, söz ve nişan organizasyonlarınızda heyecanınızı ve mutluluğunuzu ölümsüzleştiriyoruz. Çekimlerin istediğiniz gibi olması için bizimle iletişime geçtiğinizde hemen bir ön görüşme gerçekleştiriyor; istek ve beklentilerinize yaratıcı konseptler geliştiriyoruz. Üstelik Antalya düğün fotoğrafçısı fiyatlarından oldukça avantajlı paket olanaklarıyla... Siz değerli çiftlerimiz için hazırladığımız hizmet ve imkanlar hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak Pixel Prodüksiyon ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.