Öz-ay Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Öz-ay Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Öz-ay Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Öz-ay Fotoğrafçılık Sık Sorulan Sorular

Öz-ay Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Öz-ay Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Öz-ay Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Öz-ay Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, trashday, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim".


Öz-ay Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Öz-ay Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Öz-ay Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Öz-ay Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.


Öz-ay Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Öz-ay Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Öz-ay Fotoğrafçılık Hakkında

Heyecanla beklediğiniz, her ayrıntısını düşündüğünüz o muhteşem gün yaklaşıyor! Düğün gününüzdeki tüm o tatlı telaşınızdan, müstabel eşinizle yaptığınız o büyülü ilk danstan, yepyeni bir hayata “evet” dediğiniz o özel dakikalardan kalan en değerli anılarınız düğün fotoğraflarınız ve videolarınızdır. Biz Öz-ay Fotoğrafçılık Antalya olarak en özel gününüzden size sıra dışı ve kusursuz anılar bırakmak için hizmet veriyoruz.

Düğün fotoğrafçılığında çiftlerin tatlı telaşlarına ortak olmak, mutluluklarını paylaşmak bizim için çok değerli. Yaptığımız işin ne kadar özel olduğunun bilincinde olarak her ayrıntıyla dikkatle ilgileniyoruz. Çekimlerde profesyonel ekibimizle beraber son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Bu sayede yıllar sonra bile canlılığını kaybetmeyen, her detaydaki güzelliğin ustalıkla yansıtıldığı düğün fotoğraflarına ve videolarına sahip oluyorsunuz.

Her bir fotoğrafınızı bakmaya doyamayacağınız bir tabloya dönüştürüyoruz. Işığı ve renkleri iyi kullanarak her karenin kusursuz olmasını sağlıyoruz. Farklı açılardan çekimler yaparak sıra dışı çalışmalar ortaya çıkarıyoruz. Doğanın kalbinde yaptığımız doğayla iç içe çekimlerden, kumsalda dalgaların arasında yaptığımız ışıl ışıl çekimlere kadar her mekanda muhteşem düğün fotoğrafları elde edebiliyoruz. Düğün fotoğraflarınızın çekileceği lokasyona da sizinle karar veriyor, mutlu çiftler için şehir dışında da hizmet veriyoruz.

Düğün klibi, save the date, düğün belgeseli gibi dilediğiniz türde çekimlerimizi gerçekleştirebiliyoruz. Düğün gününüzün her anını unutulmaz kılmak isterseniz de tam gün video hizmetlerimizle en mutlu gününüze farklı bir bakış açısıyla ortak oluyoruz. Siz hayatınızın en özel gününün tadını çıkarırken biz yaşadığınız tüm güzel anları sizin için kaydediyoruz.

Şimdiye kadar birçok çifte yıllarca bakmaya doyamayacakları kusursuz anılar bıraktık. Şimdi de sizin düğün anılarınızı hayallerinizin ötesine taşımak için hazırız. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Öz-ay Fotoğrafçılık Antalya düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Öğretmenevleri Mah.19.Cad.H.Karabostan Apt.No:1 Konyaaltı Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Öz-ay Fotoğrafçılık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.