Düğün Fotoğrafçıları Antalya

Okan Küçükakın Fotoğraf Stüdyosu

  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Okan Küçükakın Fotoğraf Stüdyosu Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Okan Küçükakın Fotoğraf Stüdyosu Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Okan Küçükakın Fotoğraf Stüdyosu Sıkça Sorulan Sorular

Okan Küçükakın Fotoğraf Stüdyosu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Okan Küçükakın Fotoğraf Stüdyosu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Okan Küçükakın Fotoğraf Stüdyosu ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Okan Küçükakın Fotoğraf Stüdyosu ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Okan Küçükakın Fotoğraf Stüdyosu şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Okan Küçükakın Fotoğraf Stüdyosu şehir dışında hizmet veriyor.

Okan Küçükakın Fotoğraf Stüdyosu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Okan Küçükakın Fotoğraf Stüdyosu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Okan Küçükakın Fotoğraf Stüdyosu hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Okan Küçükakın Fotoğraf Stüdyosu aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, trashday, düğün belgeseli".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Okan Küçükakın Fotoğraf Stüdyosu Hakkında

2012 yılından beri fotoğrafçılık sektöründe yer alıp başarılı işlere imza atmış ekibimizle, hayatınızın en özel anlarını kayıt altına alıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan albüm ve videolarınızı alacağınız zamana kadar titiz bir çalışma yürütüyor, üstlendiğimiz sorumlulukla güvenilir bir hizmet veriyoruz. Antalya düğün fotoğrafçısı arayışınıza 3 kişiden oluşan profesyonel ekibimizle son vermek için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Peki neler yapıyoruz?

Öncelikle hayallerinizi yol gösterimiz kabul ediyor, hizmetlerimizi isteklerinize göre çeşitlendiriyoruz. Bu sayede her sürece siz de dahil oluyorsunuz. Birlikte bazen heyecanlanıyor, kahkahalar atıyor çoğu zaman da çok eğleniyoruz. İşte bu özel anlardan birbirinden güzel fotoğraf kareleri ortaya çıkarıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğinizde hemen bir ön görüşme yapıyoruz ki mekan seçimi yapıp çekim türüne karar verelim. Fotoğraf çekimlerinizi doğanın rahatlatıcı huzurunu hissedeceğiniz bir ormanda, denizin aşkınıza şahitlik edeceği bir kumsalda veya birçok medeniyete ev sahipliği yapmış tarihi mekanlarda yapıyoruz. Mekan seçimi konusunda hayallerinizi sınırlandırmanıza izin vermiyor, isterseniz Kapadokya'ya bile gidebiliyoruz. Fotoğraf çekimi dışında en eğlenceli ve romantik anlarınızı kayıt altına alacağımız video çekimleri de yapıyoruz. Drone yardımıyla heyecanınızı, eşinizle olan büyük aşkınızı ve düğün gününüzde yaşanan tüm ayrıntılardan kısa videolar yaratıp düğün belgeseli ve düğün klibi de hazırlayabiliyoruz. Bunun dışında genellikle düğünden önce, belirlediğimiz bir mekanda save the date, düğünden sonra gelinlik ve damatlığınızı istediğiniz gibi kirletebileceğiniz trash day çekimleri gerçekleştiriyoruz. Her bir karenin düğün gününüzü hatırlatacak muhteşem bir anı olacağına eminiz. Hadi bu güzel süreci bir an evvel başlatın!

Antalya en iyi düğün fotoğrafçısından biri olan Okan Küçükakın’ın hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Çarşı Mahallesi Hükümet Caddesi 64/D Alanya/Antalya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.