Nazan Yılmaz Photography

E-posta Gönder

  • Konyaaltı, Antalya.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Nazan Yılmaz Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Nazan Yılmaz Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Nazan Yılmaz Photography Sık Sorulan Sorular

Nazan Yılmaz Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Nazan Yılmaz Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Nazan Yılmaz Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Nazan Yılmaz Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, trashday, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi".


Nazan Yılmaz Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Nazan Yılmaz Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Nazan Yılmaz Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Nazan Yılmaz Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Nazan Yılmaz Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Nazan Yılmaz Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Nazan Yılmaz Photography Hakkında

Düğününüzde yaşanan en mutlu ve duygusal anların yanı sıra düğün öncesi ve sonrasında farklı konseptlerde çekim yapmak için Nazan Yılmaz Photography olarak hizmet veriyoruz!

Yıllardan beri mutlu çiftlerin en güzel günlerinde yanlarında olmaktan ve mutlu anlarını ölümsüzleştirmekten büyük sevinç duyuyoruz. Çekimlerimizde yaşanan eğlenceli anlar ve mutluluğunuz bize işimizi devam ettirme açısından büyük motivasyon sağlıyor! Güler yüzlü ve yaratıcı ekibimiz ile bu çekimlere katılmanın sizi de mutlu edeceğinden eminiz!

Düğünlerde yaşanan mutlu anların kayıt altına alınması oldukça önemli. Aradan uzun yıllar geçse bile çocuklarınıza nasıl bir ortamda evlendiğinizi ve nasıl eğlendiğinizi göstermek istediğinizde bu çekimler sizin yardımcınız oluyor. Yıllar boyu aralıklarla göz gezdirerek o günkü mutluluğunuzu tekrardan yaşayacağınız fotoğraflar için Nazan Yılmaz Fotoğrafçılık’ta işimizi özenle yapıyoruz. Yaptığımız çekim türleri üzerinden nasıl çalışmalar gerçekleştirdiğimizi anlatalım...

Save the date çekim türünde, düğün tarihinizden önce belirlenen bir mekânda çekimler yapıyoruz. Bu fotoğrafların altına tarih ekleyerek düğününüze katılacak misafirlerin tarihi not etmelerini isteyebilirsiniz. Düğün klibi çekimlerimizde ise düğününüz sırasında yaşanan en mutlu ve duygusal anların oluşturduğu video arkasında sevdiğiniz bir müzik eşliğinde kısa film tadında bir film ortaya çıkıyor. Trash day çekimlerinde düğününüz sonrasında tüm stresten uzak, kır, tarihi alan gibi mekânlarda eğlenceli çekimler gerçekleştiriyoruz. Tüm bu çekimlerin orijinal kayıtlarını elbette sizinle paylaşıyoruz. İsteğiniz doğrultusunda dış mekân, stüdyo, şehir dışı ve yurt dışında da çekim yapma olanağına sahibiz.

Uzun yılların ardından mutlu gününüzü hatırlayacağınız fotoğrafları bizim çekmemizi istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede çekimleriniz için gerekli hazırlıkları yapmaya başlayabiliriz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.