Nazan Yılmaz Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Konyaaltı, Antalya

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün klibi, Save the date, Konsept çekim, Düğün hikayesi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

O Benim Aşkım
12

Kepez

O Benim Aşkım

Eğer etkileri bir ömür boyu sürecek en kutsal “evet”lerinizi söylemeye hazı...

Stüdyo Melike
12

Kepez

Stüdyo Melike

Hayatınızın en özel albümünü oluştururken bunu profesyonel bir ekiple çalış...

Süleyman Demir / Stüdyo Erdem
34

Aksu

Süleyman Demir / Stüdyo Erdem

Süleyman Demir / Stüdyo Erdemİyi bi' fotoğraf çekmenin en kötü yanı,asla o ...

Hakkında

Düğününüzde yaşanan en mutlu ve duygusal anların yanı sıra düğün öncesi ve sonrasında farklı konseptlerde çekim yapmak için Nazan Yılmaz Photography olarak hizmet veriyoruz!

Yıllardan beri mutlu çiftlerin en güzel günlerinde yanlarında olmaktan ve mutlu anlarını ölümsüzleştirmekten büyük sevinç duyuyoruz. Çekimlerimizde yaşanan eğlenceli anlar ve mutluluğunuz bize işimizi devam ettirme açısından büyük motivasyon sağlıyor! Güler yüzlü ve yaratıcı ekibimiz ile bu çekimlere katılmanın sizi de mutlu edeceğinden eminiz!

Düğünlerde yaşanan mutlu anların kayıt altına alınması oldukça önemli. Aradan uzun yıllar geçse bile çocuklarınıza nasıl bir ortamda evlendiğinizi ve nasıl eğlendiğinizi göstermek istediğinizde bu çekimler sizin yardımcınız oluyor. Yıllar boyu aralıklarla göz gezdirerek o günkü mutluluğunuzu tekrardan yaşayacağınız fotoğraflar için Nazan Yılmaz Fotoğrafçılık’ta işimizi özenle yapıyoruz. Yaptığımız çekim türleri üzerinden nasıl çalışmalar gerçekleştirdiğimizi anlatalım...

Save the date çekim türünde, düğün tarihinizden önce belirlenen bir mekânda çekimler yapıyoruz. Bu fotoğrafların altına tarih ekleyerek düğününüze katılacak misafirlerin tarihi not etmelerini isteyebilirsiniz. Düğün klibi çekimlerimizde ise düğününüz sırasında yaşanan en mutlu ve duygusal anların oluşturduğu video arkasında sevdiğiniz bir müzik eşliğinde kısa film tadında bir film ortaya çıkıyor. Trash day çekimlerinde düğününüz sonrasında tüm stresten uzak, kır, tarihi alan gibi mekânlarda eğlenceli çekimler gerçekleştiriyoruz. Tüm bu çekimlerin orijinal kayıtlarını elbette sizinle paylaşıyoruz. İsteğiniz doğrultusunda dış mekân, stüdyo, şehir dışı ve yurt dışında da çekim yapma olanağına sahibiz.

Uzun yılların ardından mutlu gününüzü hatırlayacağınız fotoğrafları bizim çekmemizi istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede çekimleriniz için gerekli hazırlıkları yapmaya başlayabiliriz.

İletişim

Nazan Yılmaz

 • Adres: Antalya



Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.