İz Foto

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

İz Foto Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İz Foto Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

İz Foto Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

İz Foto Hakkında

Özenle planlamalar yaptığınız düğününüz yaklaşıyorsa ve siz en özen anlarınızı ölümsüzleştirecek bir fotoğrafçıyla hala anlaşmadıysanız; İz Foto ailesi olarak yanınızda olarak size destek olmayı çok isteriz. Uzun yıllardır bu sektörde başarılı işlere imza atmış, tecrübeli bir ekibimiz. Şimdiye kadar birçok çifti tanıma imkanına sahip olduk. Çalıştığımız her bir çift bize çok şey kattı ve işimize daha profesyonel bir şekilde bakmamızı sağladı. Memnuniyet geri dönüşleri aldığımız sıradaki çiftimiz neden siz olmayasınız?

Öncelikle size sürecimizin nasıl ilerlediğinden bahsetmek istiyoruz: Bizimle iletişime geçip süreci başlatıyorsunuz. Daha sonra sizi ofisimize yüz yüze görüşmeye davet ediyoruz. Görüşmemiz sırasında çekim türlerimizden, düğün paketlerimizden bahsediyor, tarzınıza en uygun konsepti belirlemeye çalışıyoruz. Eğer aklınızda bir mekan veya konsept varsa fikirleriniz üzerinden planlama yapıyoruz. Bu aşamada kararsız olan çiftlerimize de danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Peki düğün fotoğraflarınızı ne zaman ve hangi mekanda çekelim?

Çekim tarihini belirlerken seçtiğiniz çekim türünü dikkate alıyoruz. Mesela save the date çekimleri yapacaksak düğünden önce, tresh day çekimleri yapacaksak düğünden sonra, klasik dış mekan çekimleri yapacaksak da düğün günü buluşuyoruz. Hangi mekanı seçeceğinize de yine siz karar veriyorsunuz. Süreç boyunca doğru yönlendirmelerimiz ve kullandığımız kaliteli ekipmanlar sayesinde hep hayalini kurduğunuz fotoğraf karelerine ve düğün albümlerine sahip oluyorsunuz. Üstelik sadece Antalya’da hizmet vermiyor; çevre illere de dış çekim için gidebiliyoruz. Kısacası siz nereyi isterseniz orada, dilediğiniz konseptte ve oldukça uygun fiyatlarla ihtiyaçlarınıza çözümler buluyoruz. Hadi başlayalım!

Antalya düğün fotoğrafçısı arayışınıza son verecek diğer hizmetlerimizi ve avantajlı fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz. Siz kıymetli çiftlerimiz ile tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Saray, Hafız Ömer Sk., Yılmazlar Apt No:7/A Alanya/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.