• Min. Paket Fiyatı
    10.000-15.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İbrahim Kaya Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

İbrahim Kaya Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

İbrahim Kaya Sıkça Sorulan Sorular

İbrahim Kaya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

İbrahim Kaya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

İbrahim Kaya ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

İbrahim Kaya ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

İbrahim Kaya şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, İbrahim Kaya şehir dışında hizmet vermiyor.

İbrahim Kaya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

İbrahim Kaya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

İbrahim Kaya hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

İbrahim Kaya aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

İbrahim Kaya Hakkında

Fotoğraf çekimi; senaryosu, hikayesi ve sevinçleri olan aşıklar için vazgeçilmezdir. Bizim içinse güzel anları belgelemektir. Bu anların heyecanı ve mutluluğu da işimizdeki tutkunun kaynağı. Tam da bu yüzden; 2012 yılında profesyonel düğün fotoğrafçısı İbrahim Kaya ve 3 kişilik ekibimizle birlikte Antalya’da Foto Masal Stüdyosunu kurduk. Faaliyete girdiğimiz günden beri düzenlediğimiz her çekimde, her karede ve her videoda duygulara yer verdik. Kaliteden ödün vermeden değerli anları ölümsüzleştirdik. Bunun için profesyonel olmakla yetinmedik, her geçen gün öğrenmeye ve eğitimler almaya da devam ettik. Şimdi, sizin için de deklanşöre basmak istiyoruz! Tekrarı olmayan anlarınızı ekibimize emanet ederek yıllar sonra bile “İyi ki” diyebileceksiniz.

Çekimler için heyecanlı olmalısınız! Gelin, hemen hazırlıklara başlayalım. Siz hayal ettiğiniz çekimleri anlatın, birlikte konsept belirleyelim. Belirlediğimiz konsept için süslemeler ve mekan seçimi yapmak da son derece önemli. Çünkü dış çekimlerdeki en önemli konu özgürce poz vermeniz ve kendinizi rahat hissetmeniz. Bunun için Antalya ile sınırlamıyoruz çiftlerimizi. Türkiye’nin her yerinde doğal güzellikler, tarih ve deniz manzarası olan yerlerde çekimler yapıyoruz. Kapadokya, Konya, Kütahya’nın lavanta bahçeleri, Antalya çevresindeki koylar ve iller de sıklıkla tercihimiz oluyor.

Bu arada ekinimiz, düğün fotoğrafçısı olarak da hizmet veriyor. O günün her anını belgelemek için video çekimleri de yapıyor. Tüm gün devam eden çekimlerimizle düğün hikayesi hazırlıyoruz. Sinematik ve montajlı videolarımızdan klip ve sosyal medya filmleri de tasarlıyoruz. Video çalışmalarını ve fotoğraf çekimlerinin hatıralarını orijinalleriyle dijital albüm olarak teslim ediyoruz. Hazır olun, fotoğraflarınızla bir ömür eskimeden saklayacağınız panoramik albümler de basıyoruz.

Siz de canlı renkleriyle kaliteli çekimler, birbirinden özel video klipler tasarlamak isterseniz, İbrahim Kaya iletişim formumuz sayfanın üst kısmında yer alıyor. Antalya düğün fotoğrafçıları arasından bir karar vermeden önce ekibimizle mutlaka tanışmalısınız!

İletişim

  • Adres::

    Manavgat/Antalya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.