• Min. Paket Fiyatı
    10.000-15.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Foto Yavuz Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Foto Yavuz Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Yavuz Sıkça Sorulan Sorular

Foto Yavuz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Yavuz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Foto Yavuz ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Yavuz ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Yavuz şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Yavuz şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Yavuz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Yavuz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Yavuz hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Yavuz aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Yavuz Hakkında

1975 yılından bugüne dek uzanan bir geçmişle fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Buna karşın ilk günkü heyecanımızı kaydetmeden ve asla rehavete kapılmadan kendimizi sürekli olarak geliştirmeye devam ediyoruz. Yıllara meydan okuyan stüdyomuz Foto Yavuz Kumluca gibi Antalya’nın nadide ilçelerinden birinde bulunuyor. Burada iki baş fotoğrafçı yönetiminde toplamda 10 kişilik harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Her biri kendi alanında oldukça yetkin ve yetenekli fotoğraf tutkunları olarak en iyisi için çalışıyoruz. Aramızda profesyonel fotoğrafçılar, kameramanlar, kurgucular, görsel tasarımcılar var. Genç ve dinamik ekibimiz sayesinde kalkıştığımız her işi başarıyla tamamlıyor ve hızlı bir şekilde müşterilerimize ger dönüşler yapabiliyoruz.

Çok yönlü bir stüdyo olarak fotoğrafçılığa dair aklınıza gelebilecek her ihtiyacı karşılayabiliyoruz. Fakat yapmaktan en çok keyif aldığımız işlerden bir tanesi de özel günleri ölümsüzleştirmek. Düğünler, nişan merasimleri, sünnet törenleri, mezuniyet baloları ve benzeri olaylar ya da organizasyonlar için profesyonel çekimler yapıyoruz. Hem stüdyo hem de dış mekan çalışabiliyoruz.

Düğünler özelinde konuşmak gerekirse her çift için hayatlarının dönüm noktası olan bu günü en iyi şekilde kaydetmek son derece önemli. Yıllarca unutulmayacak ve her fotoğrafa tekrar tekrar sıkılmadan bakılacak olduğu için biz de ekstra özen gösteriyoruz. Çiftlerimizi mutlu etmek, hayal ettikleri sonucu ortaya çıkarmak ve en mutlu anlarını kayıt altına almak bizim için de çok keyifli.

Dış çekimlerde Antalya başta olmak üzere onlar istediği müddetçe şehir dahi fark etmeksizin her yere gidiyor, diledikleri mekanda çekimi gerçekleştiriyoruz. Zevklerine ve isteklerine özel konseptler yaratıyor, her çiftin kendilerini özel hissetmesini sağlıyoruz. Üstelik dilerlerse kamera çekimi de yaparak her ânı kaydediyor, sonrasında düğün hikayelerini hazırlayıp albümleri ile birlikte teslim ediyoruz. Kumluca fotoğrafçıları arasında yapacağınız tercihiniz bizden yana olursa, Foto Yavuz ailesi olarak sizinle çalışmayı çok isteriz. Yandaki formu doldurarak bize ulaşın ve detaylara birlikte karar verelim.

İletişim

  • Adres::

    Balık Mh.Godene Cd. Kumluca/Antalya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.