Foto Onur

E-posta Gönder

Foto Onur Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Onur Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Onur Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Söz/Nişan/Kına Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerin isteğine göre değişmektedir.

Foto Onur Hakkında

Fotoğrafçılık bir serüven. Bu serüvene dahil olmuş herkes, fotoğrafçılık sanatının ne kadar değerli ve heyecanlı bir süreç olduğunu bilirler. Bu serüvene 1989 yılında Foto Onur markasıyla başladık. 30 yıldır Antalya’da aynı yerde uygun fiyatla kaliteyi buluşturuyoruz. Yolcuğumuza ilk günkü enerjimizle her ilde faaliyet göstererek devam ediyoruz.
Fotoğraflarınızı aksesuarlarla süslemeyi çok seviyoruz. Bazen bir şemsiye bazen ise gelin çiçeğiniz bizim için en güzel aksesuar oluyor. Antalya dış mekân fotoğraf çekim mekanlarında buluştuğumuzda bazen Düden şelalesinin doğal güzelliğinde sizi fotoğraflıyor bazen ise Hadriyan kapısında, Konyaaltı Atatürk parkı deklanşörümüze basıyoruz.
Dilerseniz de Antalya lunaparkında, Kale içinde fotoğraflarınızı çekebiliriz. Şehir merkezinden uzaklaşmak isteyen çiftlerin tercihi olan bu mekanlarda rahat bir çekim gerçekleştirebiliriz.
Diğer sağlandığımız hizmetlerden bahsedelim.
Fotoğraflarınızı sihirli nesnelere dönüştürüyoruz. Sihirli bardaklarımız içine sıcak su ilave ettiğinizde en sevdiğiniz fotoğraflara dönüşebiliyor. Sevdikleriniz için sihirli kar küreleri tasarlayabiliyoruz. Masalarında severek kullanabilecekleri bu kar kürelerini sallandığında fotoğraflarınız ortaya çıkıyor. Masa saati olarak görünen ve fotoğraflarınız ile aynı zamanda bir çerçeve haline gelen sihirli saatlere de bakabilirsiniz. Müzikli dönen küp çerçevelerde düğün fotoğraflarınızdan en beğendiğiniz 4 fotoğrafı koyabilirsiniz. Düğün fotoğraflarınız için de bu sihirli nesneleri kullanarak, eviniz için güzel bir objeye dönüştürebiliyoruz.
Fiyatlarımız hakkında bilgi almak mı istiyorsunuz?
Nişan çekimleriniz için 450 TL’den başlıyor. Düğün çekimlerimiz de ise albüm fiyatlarımız 750 TL civarında. İstediğiniz ekstra özelliklere göre fiyatlarımız değişiklik gösteriyor. Çekim türü, saat, lokasyon paketlerimizin fiyatlarını etkileyen diğer unsurlar.
Bizim amacımız sizin eğlendiğiniz bir fotoğraf çekimi gerçekleştirmek. Neşeli bir ekip ile unutulmayacak bir fotoğraf albümü yaratmak ister misiniz? Bizim sloganımız birlikte çalıştığımız çiftlerin mutluluktan uçtuğu günde ölümsüz fotoğraf karelerine imza atmak.
Haydi, sizinle birlikte gerçekleştirelim. Formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Foto Onur Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

B&S

Buse & Serhan

Düğün Tarihi 01.07.2018


Ben özel bir firmanin mağaza yetkilisiyim, ekipçe keyifli fotograflar çekildik, profesyonelce bakacak olursak; Birbirinden güzel fotoğraf kareleri yakalıyor, onları cam gibi görüntüde baskı kalitesinde sergiliyor, güleryüz ve samimi bir yaklaşımlada gerçekten çok güzel müşteri memnuniyeti... devamı 

ME

Meli̇h

Düğün Tarihi 04.09.2015


Fotoğraflarını çok beğendik. Bize karşı çok ilgili ve samimiydi. Fotoğraflarından da memnun kaldık. İnanın daha fotoğrafları teslim alamadık ama şimdi den memnun kaldığımızı söyleyebilirm.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.