Foto Akdeniz

0850 241 1770

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Evet

Stüdyo Çekimi

Muratpaşa, Antalya

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Trashday, Save the date, Nişan çekimi, Konsept çekim
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Salda Gölü, Phaselis, Kundu ve Erdal İnönü Parkı başta olmak üzere çiftin istediği her yerde çekim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Efe Studio Düğün & Balayı Fotoğrafçısı
249 4 27

Muratpaşa

Efe Studio Düğün & Balayı Fotoğrafçısı

Dış Çekim + Albüm Seti + Drone Fotoğraf Çekimi + Gelin Saçı Ve Porselen Mak...

Stüdyo Beyoğlu
80 5 10

Muratpaşa

Stüdyo Beyoğlu

“Hayatımızın en önemli 'anları' nelerdir diye kendimize sorduğumuzda 'düğün...

Mutluluk Atölyesi
189 6 82

Muratpaşa

Mutluluk Atölyesi

Güzel sanatların görsel ve plastik sanatlar dalında eğitim almış yıllarca h...

Hakkında

Profesyonel düğün fotoğrafçısı olmak için 2006 yılından beri çeşitli eğitimler alarak ve her geçen gün kendimi geliştirerek bu alanda büyük deneyimlere sahip oldum. Türkiye Düğün Fotoğrafçıları Derneği tarafından aldığım sertifika ile de bunu belgeledim.

Düğün fotoğrafçılığını son derece ciddiye alan biri olarak talep edebileceğiniz her türlü çekimi layığıyla gerçekleştirebilmek için bütün trendleri takip ediyorum. Hayallerinizdeki her fikre açığım ve üzerine bir fazlasını koymaya da her zaman hazırım.

Mutlu gününüzün hatırası olacak fotoğraflarınızı daha özel kılmak için yeni konseptler tasarlıyor ve bunları deniyorum. Her bir çekimi farklı kılabilmek için oluşturduğum geniş aksesuar içeriğimden seçebileceğiniz parçalarla birlikte kendi istediğiniz parçaları birleştirerek size özel bir tarz ve konsept oluşturabiliriz.
Son dönemde çok moda olan ve benim de keyifle gerçekleştirdiğim doğa çekimlerine farklı bir bakış açısı getirmek ve renk katmak için drone ile hava çekimi yapıyorum.

Peki bahsettiğim bu drone çekimi nedir?

Öncelikle drone, uzaktan kumanda ile kontrol edilen bir insansız hava aracıdır. Profesyonel çekim kalitesi sunan ve dış mekan çekimlerinde bütün alanı kuşbakışı görecek şekilde havadan görüntü alınmasını sağlayan bir cihazdır. Etrafta üzerine çıkılabilecek bir bina veya yükseklik olmayan güzel manzaralı geniş alanlar için de biçilmiş kaftandır. Kumanda ile yönetilmesi sayesinde istediğiniz her açıdan fotoğraflarınızı drone kamera ile çekebilirim.

Foto Akdeniz Antalya mevkiinde bulunmanın bütün avantajlarından faydalanıyor. Bu mevkiinin muhteşem hava şartları ve mükemmel doğasını fırsat bilerek Türkiye’nin Maldivleri olarak adlandırılan Salda Gölü, Phaselis Antik Kenti, Kundu ve Erdal İnönü Parkı gibi alanlarda isteğiniz üzere keyifli çekimler gerçekleştiriyorum.

Hava şartlarının uygun olmadığı zamanlar için veya çiftin isteği doğrultusunda stüdyo çekimleri de yapıyorum. Kaliteden ve hizmetten ödün vermeden, birlikte tasarlayacağımız ve çok eğleneceğimiz bir çekime varım derseniz hemen benimle yandaki formu doldurup iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yasin Karabacak

 • Telefon: 0850 241 1770

 • Adres: Balbey Mahallesi, İsmetpaşa Caddesi, 14/H, Muratpaşa/ANTALYAYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.