Düğün Fotoğrafçıları Antalya

Evlilik Hikayeleri

  • Min. Paket Fiyatı
    15.000-25.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Evlilik Hikayeleri Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
15.000-25.000 TL

Evlilik Hikayeleri Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Evlilik Hikayeleri Sıkça Sorulan Sorular

Evlilik Hikayeleri düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Evlilik Hikayeleri düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 15.000-25.000 TL aralığındadır.

Evlilik Hikayeleri hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Batuhan Demir önderliğindeki ekibimizle yurt içi ve yurt dışında dilediğiniz yerde size hizmet verebiliriz. Teknolojiyi yakında takip ediyor, son model cihazları kullanarak size en iyi hizmeti veriyoruz. Size düğün fotoğrafları yanında sosyal medyanız da kullanabileceğiniz özel video klipler de hazırlayabiliyoruz. Kaliteli ve şık albümlerimizden seçimi size bırakıyoruz. Yüksek çözünürlüklü görüntülerinizi size orijinal kopya olarak sunabiliyoruz."

Evlilik Hikayeleri ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Evlilik Hikayeleri ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Evlilik Hikayeleri şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Evlilik Hikayeleri şehir dışında hizmet veriyor.

Evlilik Hikayeleri düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Evlilik Hikayeleri düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Evlilik Hikayeleri hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Evlilik Hikayeleri aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"stüdyo / plato çekimi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, konsept çekim, düğün belgeseli".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Evlilik Hikayeleri Hakkında

Hayatınızın en keyifli gününe hazırlanan siz güzel gelin ve damadımız için fotoğraf albümünün önemini biliyoruz. Bu tekrarı olmayacak günden geriye kalacak yegane kalıcı anılarınız için içinize sinen fotoğrafçıyı bulmanız çok önemli. Antalya düğün fotoğrafçıları arasında size hem kaliteli hizmet verecek, hem de rahat ettirecek doğru ekibi buldunuz. Evlilik Hikayeleri olarak sizinle de tanışmak için can atıyoruz.

Deneyim

Kurucumuz Batuhan Demir, genç ve dinamik bir fotoğrafçı. İşinde oldukça profesyonel olan ve şu ana kadar sayısız çift için benzersiz çekimler yapan Demir, kendisi gibi yetenekli ve işini çok seven ekibiyle Antalya’daki çiftlerin hayallerini gerçekleştiriyor. Evlilik Hikayeleri; sadece düğün değil, evlilik teklifleri, nişan, söz ve kına gecesi gibi tüm özel günleriniz için size keyifle hizmet veriyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Çekim kararımızı verdikten sonra sizinle sohbet ederek, zevklerinizi ve taleplerinizi öğreniyoruz. Buna göre çekim organizasyonumuzu yapıyoruz. Sizin için düğün belgeseli, düğün klibi, düğün hikayesi çekebiliriz. Bunların dışında özel yaratıcı konsept çekimler ve katalog çekimleri de iddialı olduğumuz türlerden. Yakın zamanda oldukça popüler olan Save The Date veya Trash Day çekimlerini de keyifle gerçekleştiriyoruz.

Antalya’daki stüdyomuzda dört mevsim düğün çekimleri gerçekleştirebiliyoruz. Diğer yandan Antalya dış çekim mekanları konusunda oldukça bilgiliyiz. Muhteşem kumsallar; gün batımlarında çekim platomuzu dönüşebiliyor. Masmavi denizle yeşilin buluştuğu sahiller veya lüks bir otel ortamını da kullanabiliyoruz. Tarihi ve turistik güzelliklerde muhteşem dış çekimler yapıyoruz. Ekili tarlalar; göl ve nehir kenarları, şelaleler de en sevdiğimiz yerler arasında.

Ek Hizmetler

Batuhan Demir önderliğindeki ekibimizle yurt içi ve yurt dışında dilediğiniz yerde size hizmet verebiliriz. Teknolojiyi yakında takip ediyor, son model cihazları kullanarak size en iyi hizmeti veriyoruz. Size düğün fotoğrafları yanında sosyal medyanız da kullanabileceğiniz özel video klipler de hazırlayabiliyoruz. Kaliteli ve şık albümlerimizden seçimi size bırakıyoruz. Yüksek çözünürlüklü görüntülerinizi size orijinal kopya olarak sunabiliyoruz.

Kaliteli çekimleri, özenli ve samimi ekibiyle üst seviyede hizmet vermeyi ilke edinen Evlilik Hikayeleri, siz değerli çiftlerle tanışmak için bekliyor. Sizin isteklerinizi ve rahatlığınızı ön plana koyan ekibimize ulaşmak isterseniz sayfadaki numaralardan bizi arayabilirsiniz. Antalya düğün fotoğrafçısı fiyatları arasında size en uygun teklifi almak için yanda bulunan formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Antalya

  • Haritadaki Konumu

    Evlilik Hikayeleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.