Evlilik Hikayeleri

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Evlilik Hikayeleri Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Evlilik Hikayeleri Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Evlilik Hikayeleri Sık Sorulan Sorular

Evlilik Hikayeleri düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Evlilik Hikayeleri düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 7.500-10.000 TL aralığındadır.


Evlilik Hikayeleri hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Evlilik Hikayeleri aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"stüdyo / plato çekimi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, konsept çekim, düğün belgeseli".


Evlilik Hikayeleri düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Evlilik Hikayeleri düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Evlilik Hikayeleri şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Evlilik Hikayeleri şehir dışında hizmet veriyor.


Evlilik Hikayeleri ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Evlilik Hikayeleri ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.


Evlilik Hikayeleri hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Batuhan Demir önderliğindeki ekibimizle yurt içi ve yurt dışında dilediğiniz yerde size hizmet verebiliriz. Teknolojiyi yakında takip ediyor, son model cihazları kullanarak size en iyi hizmeti veriyoruz. Size düğün fotoğrafları yanında sosyal medyanız da kullanabileceğiniz özel video klipler de hazırlayabiliyoruz. Kaliteli ve şık albümlerimizden seçimi size bırakıyoruz. Yüksek çözünürlüklü görüntülerinizi size orijinal kopya olarak sunabiliyoruz."

Tüm Sorular

Evlilik Hikayeleri Hakkında

Hayatınızın en keyifli gününe hazırlanan siz güzel gelin ve damadımız için fotoğraf albümünün önemini biliyoruz. Bu tekrarı olmayacak günden geriye kalacak yegane kalıcı anılarınız için içinize sinen fotoğrafçıyı bulmanız çok önemli. Antalya düğün fotoğrafçıları arasında size hem kaliteli hizmet verecek, hem de rahat ettirecek doğru ekibi buldunuz. Evlilik Hikayeleri olarak sizinle de tanışmak için can atıyoruz.

Deneyim

Kurucumuz Batuhan Demir, genç ve dinamik bir fotoğrafçı. İşinde oldukça profesyonel olan ve şu ana kadar sayısız çift için benzersiz çekimler yapan Demir, kendisi gibi yetenekli ve işini çok seven ekibiyle Antalya’daki çiftlerin hayallerini gerçekleştiriyor. Evlilik Hikayeleri; sadece düğün değil, evlilik teklifleri, nişan, söz ve kına gecesi gibi tüm özel günleriniz için size keyifle hizmet veriyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Çekim kararımızı verdikten sonra sizinle sohbet ederek, zevklerinizi ve taleplerinizi öğreniyoruz. Buna göre çekim organizasyonumuzu yapıyoruz. Sizin için düğün belgeseli, düğün klibi, düğün hikayesi çekebiliriz. Bunların dışında özel yaratıcı konsept çekimler ve katalog çekimleri de iddialı olduğumuz türlerden. Yakın zamanda oldukça popüler olan Save The Date veya Trash Day çekimlerini de keyifle gerçekleştiriyoruz.

Antalya’daki stüdyomuzda dört mevsim düğün çekimleri gerçekleştirebiliyoruz. Diğer yandan Antalya dış çekim mekanları konusunda oldukça bilgiliyiz. Muhteşem kumsallar; gün batımlarında çekim platomuzu dönüşebiliyor. Masmavi denizle yeşilin buluştuğu sahiller veya lüks bir otel ortamını da kullanabiliyoruz. Tarihi ve turistik güzelliklerde muhteşem dış çekimler yapıyoruz. Ekili tarlalar; göl ve nehir kenarları, şelaleler de en sevdiğimiz yerler arasında.

Ek Hizmetler

Batuhan Demir önderliğindeki ekibimizle yurt içi ve yurt dışında dilediğiniz yerde size hizmet verebiliriz. Teknolojiyi yakında takip ediyor, son model cihazları kullanarak size en iyi hizmeti veriyoruz. Size düğün fotoğrafları yanında sosyal medyanız da kullanabileceğiniz özel video klipler de hazırlayabiliyoruz. Kaliteli ve şık albümlerimizden seçimi size bırakıyoruz. Yüksek çözünürlüklü görüntülerinizi size orijinal kopya olarak sunabiliyoruz.

Kaliteli çekimleri, özenli ve samimi ekibiyle üst seviyede hizmet vermeyi ilke edinen Evlilik Hikayeleri, siz değerli çiftlerle tanışmak için bekliyor. Sizin isteklerinizi ve rahatlığınızı ön plana koyan ekibimize ulaşmak isterseniz sayfadaki numaralardan bizi arayabilirsiniz. Antalya düğün fotoğrafçısı fiyatları arasında size en uygun teklifi almak için yanda bulunan formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.