Düğün Fotoğrafçıları Antalya

Emre Dinç Fotoğrafçılık

  • Min. Paket Fiyatı
    10.000-15.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Emre Dinç Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Emre Dinç Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Emre Dinç Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Emre Dinç Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Emre Dinç Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Emre Dinç Fotoğrafçılık hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Tecrübeli ve yetenekli ekibimizle isterseniz şehir dışı çekimler yapabiliyoruz. Hatta yurt dışında gelen taleplere de hayır demiyoruz. Son teknolojileri takip ediyoruz, işimiz için en üst kalitede ekipmanları kullanıyoruz. Düğün fotoğrafları yanında size özel video klipler de hazırlıyoruz. En kaliteli baskıları ve albüm çeşitlerini sizin seçiminize sunuyoruz. Dilerseniz çekilen görsellerinizi orijinal kopya olarak size teslim ediyoruz."

Emre Dinç Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Emre Dinç Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Emre Dinç Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Emre Dinç Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.

Emre Dinç Fotoğrafçılık ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Genelde dış mekan çekimleri ağırlık, çiftlerimize mekan önerilerinde bulunuyoruz, tercihi tamamen çiftlerimize bırakıyoruz..."

Emre Dinç Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Emre Dinç Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Emre Dinç Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Emre Dinç Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, trashday, stüdyo / plato çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Emre Dinç Fotoğrafçılık Hakkında

Aşklarını sonsuza kadar mühürleyecek sevgili çiftlerimize harika bir haberimiz var. En özel gününüzde sonsuza kadar saklamak isteyeceğiniz fotoğraf karelerine imza atan tecrübeli ve sıcakkanlı ekibiyle Emre Dinç Fotoğrafçılık Antalya Kumlucu’da hizmet veriyor. Antalya düğün fotoğrafçıları arasında öne çıkan markamız, genç, dinamik ekibi ve geniş hizmet yelpazesiyle size kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyor.

Deneyim

Ben Emre Dinç. Çok isteyerek ve severek okuduğum Radyo ve Televizyon Programcılığından mezun oldum. 8 yılı aşkın süredir fotoğrafçılık mesleği içindeyim. Şu ana kadar sayısız çift için düğün çekimleri yaptım. Edindiğim bilgi ve tecrübeleri kendi markam altında toplayarak bir adım öteye taşıma kararı verdim. 2021 yılında Emre Dinç Fotoğrafçılık’ı kurarak düğün fotoğrafçılığı ve diğer fotoğraf hizmetleri konusunda size destek oluyorum.

Çekim Türleri / Mekanlar

Bizimle çalışmaya karar verirseniz öncelikle sizinle bir çay içip keyifli bir sohbet ediyoruz. Size çekim formatlarımızı örneklerle anlatıyor ve isteğinize göre hareket ediyoruz. Düğün klibi, düğün hikayesi, düğün belgeseli çekimlerinizi yapıyoruz. İsterseniz konsept çekimleri veya katalog çekimlerinde size destek oluyoruz. Dış mekan çekimlerinde popüler olan Save The Date veya Trash Day çekimlerinizi de keyifle gerçekleştiriyoruz.

Stüdyo çekimi yapabildiğimiz gibi dış mekan çekimlerini de çok seviyoruz. Antalya dış çekim mekanları konusunda sizi yönlendiriyoruz. İsterseniz yeşil bir orman içinde, ya da kır bahçelerinde çekimlerimizi gerçekleştirebiliyoruz. Masmavi denizin karayla buluştuğu upuzun kumsallarda günbatımına karşı muhteşem pozlarınızı çekiyoruz. Ekili tarlaları veya tarihi mekanları da fon olarak kullanabiliyoruz. Mekan konusunda tamamen sizin zevkinize göre hareket ediyoruz.

Ek Hizmetler

Tecrübeli ve yetenekli ekibimizle isterseniz şehir dışı çekimler yapabiliyoruz. Hatta yurt dışında gelen taleplere de hayır demiyoruz. Son teknolojileri takip ediyoruz, işimiz için en üst kalitede ekipmanları kullanıyoruz. Düğün fotoğrafları yanında size özel video klipler de hazırlıyoruz. En kaliteli baskıları ve albüm çeşitlerini sizin seçiminize sunuyoruz. Dilerseniz çekilen görsellerinizi orijinal kopya olarak size teslim ediyoruz.

Kalbinizin hızla çarptığı; hem telaşlı hem mutlu düğün gününüzü en güzel şekilde kayıt altına almak için buradayız. Dört dörtlük hizmet kalitemiz ve samimi ekibimizle bu günü daha da özel kılıyoruz. Siz de bizimle çalışan çiftlerden biri olmak isterseniz sayfadaki numaralardan arayabilirsiniz. Avantajlı Antalya düğün fotoğrafçısı fiyatları bilgisi için formu doldurup bize iletebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Bağlık, Jandarma Sk. 43/11, 07350 Kumluca/Antalya

  • Haritadaki Konumu

    Emre Dinç Fotoğrafçılık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.