Düğün Fotoğrafçıları Antalya

E-Fotoğrafçı

  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

E-Fotoğrafçı Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

E-Fotoğrafçı Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

E-Fotoğrafçı Sıkça Sorulan Sorular

E-Fotoğrafçı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

E-Fotoğrafçı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

E-Fotoğrafçı ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

E-Fotoğrafçı ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

E-Fotoğrafçı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, E-Fotoğrafçı şehir dışında hizmet veriyor.

E-Fotoğrafçı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

E-Fotoğrafçı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

E-Fotoğrafçı hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

E-Fotoğrafçı aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, trashday, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, düğün belgeseli".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

E-Fotoğrafçı Hakkında

Düğün fotoğraflarınız için çevredeki ya da mahallenizdeki fotoğrafçılar yerine bu işi kurumsallığa dönüştürmüş ve tüm Türkiye’ye hizmet vererek hizmetlerini genişletmiş bir fotoğrafçıyla çalışmak isterseniz tanıştıralım, E fotoğraf! E- fotoğrafçı ekibi olarak açıldığımız 2017 yılından beri Türkiye’nin her yerinde profesyonel fotoğrafçılık hizmeti vererek bizi tercih eden herkesin memnuniyetini sağlıyoruz. Peki, nedir bu e – fotoğrafçılık? Avantajları ve kolaylıkları nelerdir? Hemen anlatalım!

Öncelikle düğününüzü en iyi şekilde hatırlamak isteyen çiftlerin nasıl fotoğraflara sahip olmak istediklerini, hangi şehirde olduklarını, çekim yerini ve tarihini belirlemek için bir ilk görüşme ayarlıyoruz. Burada bizi tanıyor, tecrübemizi öğreniyor, aklınızdaki tüm soru işaretlerini gideriyorsunuz.

Diğer düğün fotoğrafçılarından en büyük farkımız; Türkiye’nin her noktasına hizmet verebiliyor oluşumuz! Düğününüz için aklınızdaki ya da hayalinizdeki yerde birbirinden güzel fotoğraf karelerine imza atıyoruz. Biz, çiftlerimizin hayallerinin başladığı yerdeyiz!

Samimiyetimizi, fotoğrafçılık konusundaki bilgimiz ile birleştiriyor ve çok daha iyi fotoğraflara sahip olmanızı sağlıyoruz. Bakış, duruş, poz ve gülüş gibi detaylar hakkında küçük bilgilendirmeler ve önerilerde bulunarak birbirinize hissettiğiniz duyguları çok daha net bir şekilde fotoğraflara aktarmanızı sağlıyoruz.

Düğün fotoğrafçılığının yanı sıra çocuk fotoğrafçılığı, doğum ve bebek fotoğrafçılığı, ürün fotoğrafçılığı, reklam fotoğrafçılığı, sosyal medya fotoğrafçılığı, moda ve portre fotoğrafçılığını da aktif olarak yapıyoruz. Fotoğrafın tüm ayrıntılarına hâkimiyetimiz sayesinde memnuniyetinizi en iyi şekilde sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. İstediğiniz ürün ya da hizmet ile ilgili çekimler için dilerseniz olduğunuz şehre gelip stüdyomuzu kurabiliyoruz. Ya da ürünlerinizi Antalya’daki stüdyomuza kargo aracılığıyla gönderebiliyorsunuz. Biz de çekimlerini gerçekleştirip en iyi görüntü kalitesiyle size teslim ediyoruz. Çektiğimiz tüm fotoğrafları basılı ya da dijital ortamda maksimum 3 hafta içinde teslim ediyoruz.

Tüm bu bilgiler doğrultusunda birbirinden güzel fotoğraflarınız için bizimle çalışmak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşmak.

İletişim

  • Adres::

    Konyaaltı/Antalya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.