Düğün Fotoğrafçıları Antalya

Dy Produksiyon Evlilik Masalımız

5,0
  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Sibel & Vedat

Düğün Tarihi: 09.09.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Hızlı geri dönüş yapıyorlar :) ilginize teşekkür ederim

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Dy Produksiyon Evlilik Masalımız Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Dy Produksiyon Evlilik Masalımız Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Dy Produksiyon Evlilik Masalımız Sıkça Sorulan Sorular

Dy Produksiyon Evlilik Masalımız düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Dy Produksiyon Evlilik Masalımız düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Dy Produksiyon Evlilik Masalımız hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Çekim paketlerimizde düğün hazırlık sürecinin telaşlarını da düşünerek işinizi biraz kolaylaştıralım dedik. Gelin hanımın makyajı ve kuaförü hizmeti bizim hediyemiz. Ayrıca drone çekimlerle gerçekleştirdiğimiz hikaye kliplerimizi de paketlerinize ekleyebilirsiniz. Konsept çekimlerimizin yanı sıra balayı çiftlerimize özel gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda özel aracımızla hizmet veriyoruz. Dy Prodüksiyon Evlilik Masalımız ekibiyle hayallerinizi gerçekleştirmek için buradayız."

Dy Produksiyon Evlilik Masalımız ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Dy Produksiyon Evlilik Masalımız ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Dy Produksiyon Evlilik Masalımız şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Dy Produksiyon Evlilik Masalımız şehir dışında hizmet veriyor.

Dy Produksiyon Evlilik Masalımız ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Otel bahçeleri - Antik Kentler - Sahiller - Tarihi Yapılar - Başak/Çiçek Tarlaları - Lunapark - Gün batımı manzarası v.b gibi görsel olarak çiftlerimizle birlikte karar verdiğimiz tüm mekanlarda çekimlerimizi yapmaktayız. . . Düğün öncesi - Düğün Günü ve Düğün sonrası Çiftlerimizin isteğine göre Albüm çekimlerimizi gerçekleştirebiliriz."

Dy Produksiyon Evlilik Masalımız düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Dy Produksiyon Evlilik Masalımız düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Dy Produksiyon Evlilik Masalımız hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Dy Produksiyon Evlilik Masalımız aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, trashday, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, stüdyo / plato çekimi, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Dy Produksiyon Evlilik Masalımız Hakkında

Dy Prodüksiyon Evlilik Masalımız Türkiye çapındaki hizmetleriyle rüştünü ispatlamış bir markadır. Antalya Konyaaltı’nda işini ilk günkü heyecan ve aşkla yapan bir ekibimiz var. Yetenekli ve tanınmış fotoğrafçıların yanı sıra, kameramanlar, görsel tasarım ve kurgu alanına hakim bir kadroyla titiz projeler yürütüyoruz. Düğün fotoğrafçılığı ise, önem verdiğimiz işlerin başında geliyor. Güncel ve yepyeni fikirlerle çiftlerimize orijinal görseller ve klipler hazırlamayı seviyoruz.

Deneyim

Bugüne dek Antalyalı sayısız çiftimizin mutlu günlerine tanıklık ettik. Düğün kadar önemli ve özel bir günde taze çiftlerimize eşlik ederken, deneyimli ekibimizle tüm çekim ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz. Kadromuz genç ve dinamik fotoğrafçılardan ve alanında uzman kişilerden oluşuyor. Konseptlerimizi beyin fırtınaları yaparak buluyor ve yeniliklerin peşini bırakmıyoruz. Bize göre her özel gün çiftlerimize has olmalı ve hayalinizi gerçekleştirmek için gerekenleri eksiksiz yapıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Konyaaltı düğün fotoğrafçısı hizmetlerimizde çiftlerimize dış çekim ve stüdyo çekimleriyle farklı paketler sunuyoruz. Paketlerimizi her yıl yenileyerek talepleri ve beklentileri karşılayacak şekilde özgünleştirmeye de özen gösteriyoruz. Çiftlerimiz böylelikle bütçelerine uygun seçenekleri değerlendirerek, düğün günü geldiğinde hayal ettikleri gibi kusursuz bir çekim deneyimi yaşıyor. Amacımız onları rahatlatarak keyifli bir çekim ortamı yaratmak ve eğlenceli dakikalar geçirmelerini sağlamak.

Size biraz da düğün paketlerimizden bahsedelim. Örneğin, porselen makyaj ve gelin saçı kuaför hizmetini bir arada sunduğumuz dış çekim, plato çekimi, hikaye klibi ve 30 fotoğraf düzenlemesi gibi seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Düğün belgeseli, katalog çekimleri, konsept çekimler ve daha pek çok hizmete Dy Prodüksiyon Evlilik Masalımız farkıyla sahip olabilirsiniz. Fotoğraf ve videolarınızı 2 hafta içinde hazırlayarak size teslim ediyoruz.

Çekimlerimizi Antalya’nın en güzel mekanlarında gerçekleştirebiliriz. Otel bahçeleri, antik kentler, tarihi yapılar ve sahiller en sevdiğimiz yerlerin başında geliyor. Başak ve çiçek tarlaları romantik atmosferler yaratırken, lunapark gibi mekanlarda hep birlikte eğleniyoruz. Düğün öncesi Save the Date gibi çekimler yapabilir, düğün günü ve sonrasında Trash Day tarzı çekimlerle çok özel karelere imza atabiliriz.

Baskı Hizmetleri

Zengin çekim seçeneklerimiz gibi albüm alternatiflerimizde de çiftlerimize birbirinden güzel albümler hazırladık. Farklı albüm paketlerimizi bütçenize ve zevklerinize göre değerlendirebilirsiniz. Büyük ve cep albümler, aile albümleri gibi ürünlerimiz bulunuyor. Tüm fotoğraflarımıza rötüş yapıyor ve size dijital arşivin tamamını teslim ediyoruz. Bu arşivimize drone çekimlerimiz de dahil oluyor. Albümlerimiz çiftlerimizin beğenisini toplarken baskı kalitemiz her zaman olumlu yorumlar alıyor.

Ek Hizmetler

Çekim paketlerimizde düğün hazırlık sürecinin telaşlarını da düşünerek işinizi biraz kolaylaştıralım dedik. Gelin hanımın makyajı ve kuaförü hizmeti bizim hediyemiz. Ayrıca drone çekimlerle gerçekleştirdiğimiz hikaye kliplerimizi de paketlerinize ekleyebilirsiniz. Konsept çekimlerimizin yanı sıra balayı çiftlerimize özel gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda özel aracımızla hizmet veriyoruz. Dy Prodüksiyon Evlilik Masalımız ekibiyle hayallerinizi gerçekleştirmek için buradayız.

Sizi her anlamda mutlu edecek bir fotoğrafçılık hizmeti almak istiyorsanız, Dy Prodüksiyon bünyesindeki Evlilik Masalımız ekibiyle hayallerinize kavuşabilirsiniz. Gelin, Antalya’nın en büyülü mekanlarında buluşalım ve size özel kareler yaratalım. Çalışmalarımızı ve albümlerimizi görüp düğün çekiminizi planlamak için sayfadaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Paketlerimiz ve Antalya düğün fotoğrafçısı fiyatlarımız için yandaki formu eksiksiz doldurup bize gönderebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Arapsuyu mah. 625 sk. no:28/B Konyaaltı/ANTALYA

  • Haritadaki Konumu

    Dy Produksiyon Evlilik Masalımız Yol Haritası

Dy Produksiyon Evlilik Masalımız Yorumları (19)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Sibel & Vedat

Düğün Tarihi: 09.09.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Hızlı geri dönüş yapıyorlar :) ilginize teşekkür ederim

Medine & Durmuş

Düğün Tarihi: 20.09.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Öncelikle işlerin temizliği ve kalitesinden önce samimi davranışlarıyla bize fotoğrafçı kimliğinden ziyade arkadaş gibi davranan ekip ellerinize sağlık kesinlikle tavsiye ediyorum..

Azime & İbrahim

Düğün Tarihi: 03.09.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Kaliteyi tesadüflere bırakmayıp tek anlamıyla Antalya’da bambaşka tek fotoğrafçı. Çekindiğim fotoğraflardan sonuna kadar memnunum, güler yüzlü bir ekip.

Ayse & Hauke

Düğün Tarihi: 01.09.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Her şey mükemmeldi. En güzel şekilde ilgilendiler. Fotoğraf çekiminde pozlarımıza yardımcı oldular ve gelişmiş teknoloji kullanıldı. Ellerine sağlık biz çok memnun kaldık. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Leyla & Mustafa

Düğün Tarihi: 29.12.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Çok istediğim gibi bir iş oldu Titizlikle samimiyetle çalıştınız en mutlu günümü güzel bir anılarla taçlandırdınız çok teşekkürler..

Melek & Serhat

Düğün Tarihi: 18.10.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

ARKADAŞIM BU FİRMAYA KLİP VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ YAPTIRMIŞTI TAVSİYE ÜZERİNE BİZLERDE OFİSLERİNE GİTTİK.ÇOK SICAK KANLI VE SAMİMİLER.ÇEKİM YERİNE ZAMANINDA GELİP GÜN BOYUNCA GÜZEL EĞLENCELİ ÇEKİMLER GERÇEKLEŞTİRDİK. TÜM ÇİFTLERE TAVSİYE EDERİZ .ÇOK MEMMUN KALDIK.ALBÜMLERİ İSE BİR HARİKAYDI. MELEK &... devam 

Sultan & Nazim

Düğün Tarihi: 11.09.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Evlılık masalımız la yapmış oldugumuz çalışma. tam anlamıyla masal gibiydi. Hayalim bile otesınde fotolar cektıler. İşini fazlasıyla güzel yapan insanlar hep varolsun... Helede instagram klıbım ınanılmazdı.dronla yapmış oldugumuz 😇😇size ve emeginize cok tsk ederim...

Damla & Eren

Düğün Tarihi: 09.09.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Ankara'dan çekim için hafta sonunda geldik her şey çok güzeldi çekimler gayet profesyoneldi, Seçilen mekanlar harikaydı ayrıca ekip çekim esnasında çok ilgili ve güler yüzlüydü normalde fotoğraf çekinmeyi sevmeyen bir çift olarak gayet keyifli bir çekim geçirdik. İlk başta çok tereddütlüydüm ama... devam 

Minel & Erhan

Düğün Tarihi: 20.10.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı

Bu güzel günümüzde hem ıspartada hem antalyada da yanımızda olan sevgili durmuş çalışmalarıyla bizi çok mutlu etti. Güleryüzlü, işinde profesyonel, titiz bir ekip istiyorsanız mutlaka tavsiye ederim.

Fridevs & Osman

Düğün Tarihi: 11.03.2018

Şiddetle tavsiye ediyorum ! Fotograf cekılmeyi çok seviyorum ve bir de böyle keyifli samimi bir ortam olunca da tadından yenmiyor.Tüm ekibe sonsuz teşekkürler .En mutlu günüm ,güzel fotograflarla taçlandı :)

Aslı & Volkan

Düğün Tarihi: 10.03.2018

Manavgat sidede ikamet ediyoruz Arkadaşları aradım ön bilgi aldım gayet samimi ve enerjileri yüksek olduğunu telefonda anladım.ön görüşmeye bile gitmedim.ama çekim yerine zamanında gelmeleri ,yüksek enerjileri ,işi düzgün bir şekilde yapmaları bizi memnun etti.temiz bir iş yaptılar ellerine... devam 

Tuğba & Öskan

Düğün Tarihi: 03.02.2018

İlk kampanyalarını inceledim inanamadım çünkü Antalyada çok iyi fotoğraf sanatçılarının bulunduğu bir ekip .gittim ofislerinde çekim yerlerini ve kampanya dahilindeki albüm içeriğini inceledim gayet şık zarif albümleri ve tabiki herşeyden önemlisi yaptıkları çekimler benim için önem taşırken.çekimi... devam 

Kader & Mustafa

Düğün Tarihi: 21.10.2017

Ankaradan düğün.com sayesinde aradık firmayı balayına Antalyada hotele geldik dış çekimimizi yaptırdık antalyayı pek bilmiyoruz fakat çok güzel yerleri gezdirip fotoğraf çekimi gerçekleştirdik. Enerjileri çok yüksek arkadaşlar hiç sıkılmadık.1 hafta içerisindede albümlerimiz kargo ile geldi çok... devam 

Arzu & Mertcan

Düğün Tarihi: 28.09.2017

Uzak şehirlerde aileleri oturan çiftler iyi bilir ki; çok stresli ve yorucu bir serüvene çıkılıyor. Yetişme telaşlarıyla dolu bir yılın içerisinde bizi strese sokmayan tek gün çekim günümüz oldu. Gece yattığımızda bacaklarımızın ağrısını hissederiz diye düşünürken, gülmekten ağrıyan yanaklarımızın... devam 

Merve & Tamer

Düğün Tarihi: 13.08.2017

Biz merve & tamer çifti olarak arkadaşların bize hertürlü önerileri samimiyetleri ve enerjileri sayesinde güzel bir düğün geçirdik.yardımlarınız ve verdiğiniz hizmetler için sonsuz teşekürler .sayenizde çok güzel fotoğraflarımız ve albümlerimiz oldu.

Esma & Eymen

Düğün Tarihi: 11.02.2017

E&E İlgi, alaka, yaklaşım Tek kelime ile mükemmel kendimizi ne kadar rahat hissettik anlatamam.yaklasımları samımıyetlerı herşeyiyle çok memmun kaldık herşey için tşk ederiz

Makbule & Ahmet

Düğün Tarihi: 17.12.2016

Tabi ki böyle özel bir günde böyle mükemmel bir iş çıkarmanız yaptığınız işin kalitesini belli ediyor. Samimiyetiniz içtenliğiniz ilgi ve alakanız da cabası. Yine olsa yine DY produksiyon :) Her şey için teşekkür ederiz.

Rabia & İsmail

Düğün Tarihi: 05.03.2016

Bizim düğünümüz 05.03.2016 almanyada oldu fakat düğün resimlerimizi cektirmemiştik. Resimlerimizi güzel türkiyemizde Antalyada cektirmek istediğimiz için biraz gecikmelide olsa sonunda dügün.com da evlilikmasalımız a rasladık. Durmuş beye ve Yasin beye cok ama cok teşekkür ederiz. Resimlerimiz... devam 

Gözde & Özgür

Düğün Tarihi: 16.08.2015

16.08.2015 tarihinde bütün fotoğraf çekim işlerimizi dy produksiyon'a yaptırdık. Özel bir gün olduğu için çekimlerimizin kaliteli olması bizim için çok önemliydi Antalya'da hemen hemen her fotografcıyı gezdik. Dy produksiyon ile çalışmaya karar verdik. İş bitiminde doğru secim yaptığımızı bir kez... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.