Daria Kaya Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Daria Kaya Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Daria Kaya Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Daria Kaya Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Daria Kaya Photography Hakkında

Aşkınızı harika fotoğraflarla ölümsüzleştirmek istiyorsanız Antalya’da hizmet verdiğimiz Daria Kaya Photography objektifiyle sizi tanıştırmak istiyoruz.

Profesyonel olarak fotoğrafçılık yapan başarılı bir ekibiz. Yıllar içerisinde edindiğimiz bilgiler doğrultusunda size özel içerikler oluşturuyoruz. Kaliteli bir çekim süreci yaşatmamızın yanı sıra netliği oldukça iyi olan karelerle karşınıza çıkıyoruz. İsteklerinizi iyi analiz ediyor ve size özel konseptler oluşturuyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek ilk tanışmamızı gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da bazı örnekler göstererek aklınızda hizmet kalitemize dair bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Her şeyin sorunsuz olduğu keyifli bir çekim süreci yaşamanız için önceden planlama yapıyoruz. Hangi gün ve saatte çekimlerin yapılacağını, fotoğrafların çekim mekanının neresi olacağı gibi konularda uzun toplantılar yaparak ortak kararlar alıyoruz. Antalya dış çekim yerleri konusunda oldukça şanslı illerden biri. Sahil manzara, gün batımının eşlik ettiği bir deniz kıyısı, kıyıya dalgaların vurduğu bir anın bulunduğu ve doğanın güzelliğiyle göz kamaştırdığı yeşil alanlar çekim için tercih ettiğimiz yerlerin başında geliyor. Kaliteli ekipmanlar kullandığımız çekimlerinizde her şeyin tam da istediğiniz gibi olması için çalışıyoruz. Poz, duruş, gülüş ve bakış gibi konularda gereken yönlendirmeleri yaparak estetik bir görüntü vermenizi sağlıyoruz. Elde ettiğimiz fotoğrafları hemen bilgisayar ortamında düzenleyerek konseptinizi tamamlıyor ve rötuş yapıyoruz. Tüm hazırlıkları eksiksiz bir şekilde tamamladığımızda ise fotoğraf albümünüzü hem dijital olarak hem de baskılı olarak size teslim ediyoruz.

Siz de Antalya düğün fotoğrafçısı Daria Kaya’nın objektifinden çıkan karelerle mutluluğunuzu taçlandırmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra lütfen “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın. Sizinle tanışmak ve aşkınıza şahitlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.