Çağın Coşkunırmak

E-posta Gönder

  • Muratpaşa, Antalya.

Çağın Coşkunırmak Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Çağın Coşkunırmak Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Çağın Coşkunırmak Sıkça Sorulan Sorular

{Çağın Coşkunırmak} düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Çağın Coşkunırmak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


{Çağın Coşkunırmak} hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Çağın Coşkunırmak aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, trashday, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi".


{Çağın Coşkunırmak} düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Çağın Coşkunırmak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.


{Çağın Coşkunırmak} şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Çağın Coşkunırmak şehir dışında hizmet veriyor.


{Çağın Coşkunırmak} ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Çağın Coşkunırmak ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Çağın Coşkunırmak Hakkında

Sizin için en önemli günde, tamamen size özel belirleyeceğimiz tarzda; yaratıcı, doğal ve özgün fotoğraflarla ben ve ekibim düğününüzü ölümsüzleştiriyoruz.

Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf bölümünden derece alarak mezun olan, 4 yıllık eğitim sürecinde ulusal ve uluslararası alanda ödüller almış, birçok eseri sanat galerilerinde sergilenmiş, bir çok kişisel fotoğraf projesine imza atmış, 1.likle kazandığı Sanat ve Tasarım bölümünde yüksek lisans eğitimine devam eden fotoğraf sanatçısı Çağın Coşkunırmak ve ekibi edindiği tecrübe, sanatsal ve yaratıcı bakış açısı ile en özel günlerinizi fotoğraflamak için hazır.

Neden bizi tercih etmelisiniz ?

Çünkü işimizi severek yapıyoruz. Her alanda ihtiyaçlarınıza karşılık verecek bir ekibimiz var. Ve bu ekibimiz Güzel Sanatlar Fakültesinde alanıyla ilgili bölümden mezun, sanatsal bakış açısı olan yaratıcı kişiler. Farkımız tam anlamıyla bu ! Vizyon sahibi, yaratıcı ve farklı bakış açısına sahip kişilerden oluşuyoruz.

Bir diğer husus detaylara çok önem veriyoruz. Çekim gününden önce sürekli sizlerle irtibat halinde oluyoruz. Tarzınızı, neler istediğinizi, ilgi alanlarınızı, gelinlik-damatlık modelinden tutun da, çiçeğinize; düğün davetiyenize kadar tüm detayları öğreniyoruz ve ona göre bir çekim planı oluşturuyoruz. Çekim gününe tam anlamıyla hazırlanıyoruz ve olası sürprizlere karşı B ve C planlarımızı önceden belirliyoruz.

Kamera karşısında herkes rahat değildir ama bizimle kendinizi çok rahat hissedeceksiniz :) Daha önceden belirlediğimiz çekim planı ve konsepte uygun olarak en doğal hallerinizi fotoğraflıyoruz. Çekim planı ve örnek pozlarımızı yanımızda getirdiğimiz ipad’de çekime destek olması için bulunduruyoruz. Çekim için ayırdığımız süreyi en verimli ve doğru şekilde kullanıyoruz.

Ekipman olarak piyasanın üstünde ekipmanlar kullanıyoruz. Fotoğraf çekimlerinde özellikle “prime” lens kullanmaya özen gösteriyoruz. Photoshop işlemlerimizi ve fotoğraf düzenlemelerimizi sıradan, herhangi bir bilgisayarda değil, 27inc Imac’lerde, piyasadaki en iyi grafik tabletleri kullanarak profesyonel bir biçimde işliyoruz. Böylelikle doğru renk ve doğru baskılar veriyoruz.

Fotoğraf albümlerimize bayılacaksınız! Piyasadaki klasik gelin-damat albümlerinden farklı olarak çok tarz ve modern albümler sunuyoruz. Baskı kaliteleri tabiki mükemmel!

Tüm fotoğraflarınızı, photoshop işlemi görmüş fotoğraflarınızla birlikte 1 hafta içinde USB 3.0 flash belleklerde teslim ediyoruz. Bu sayede fotoğraflarınızı sorunsuz ve hızlı bir biçimde bilgisayarınıza aktarabilirsiniz :)
Kısacası ben ve ekibim Güzel Sanatlar Fakültesinin bize kattığı vizyon, sanatsal bakış açısı ve yaratıcı düşünce tarzını işlerimize uyguluyoruz. Ve bu konuda iddialıyız :)

Paketlerimiz:

Save the Date / Trash Day / Dış Mekan Paketi:
* Belirlediğimiz mekanlarda, yaklaşık 4 saat süren fotoğraf çekimidir. Seçilen fotoğrafların profesyonel olarak re-touch (photoshop) işlemleri yapıldıktan sonra, tüm fotoğraflarla birlikte USB bellekte 1 hafta içerisinde teslim edilir. 3 adet fotoğraf albümü ve 100 adet fotoğraf baskısı hediye edilir.

Kuaför + Dış Mekan Paketi:
* Dış mekan paketine ek olarak kauförde, hazırlıkların başladığı andan itibaren fotoğraf çekimine başlanır. Dış mekan çekimi bittiğinde çekim son bulur. Seçilen fotoğrafların profesyonel olarak re-touch (photoshop) işlemleri yapıldıktan sonra, tüm fotoğraflarla birlikte USB bellekte 1 hafta içerisinde teslim edilir. 3 adet fotoğraf albümü ve 100 adet fotoğraf baskısı hediye edilir.

Düğün Hikayesi Paketi:
* Sabah saat 10:00'dan akşam 22:00'a kadar süren, tüm gün, tüm detaylarınızın fotoğraflandığı pakettir. Kuaför hazırlıklarından, dış mekan çekimine, gelin alma, ilk dans, nikah ve düğün gecesi eğlenceye kadar tüm detayları kapsar. Seçilen fotoğrafların profesyonel olarak re-touch (photoshop) işlemleri yapıldıktan sonra, tüm fotoğraflarla birlikte USB bellekte 1 hafta içerisinde teslim edilir. 3 adet fotoğraf albümü ve 100 adet fotoğraf baskısı hediye edilir.

Düğün Hikayesi Paketi + Video Klip:
* Düğün hikayesi paketine ek olarak video ekibimiz tarafından tüm gününüzden görüntülerin yer aldığı bir video klibi kapsamaktadır. Video klip ortalama 4-8 dakika uzunluktadır. Bu pakette yine seçilen fotoğrafların profesyonel olarak re-touch (photoshop) işlemleri yapıldıktan sonra, tüm fotoğraflarla birlikte USB bellekte 1 hafta içerisinde teslim edilir. 3 adet fotoğraf albümü ve 100 adet fotoğraf baskısı hediye edilir. Video klip fotoğraf albümleriyle birlikte teslim edilir.

Albümler ve fotoğraf baskıları hakkında bilgi:
* Çekimlerde 1 adet 30x40cm, 2 adet 21x28 cm albüm verilir. Albümler piyasadaki deri albümlerden farklı olarak,modern, şık ve tasarımını tamamen kendimizin yaptığı, fotoğrafların yüzdeyüz doğru renkleri verdiği albümlerdir. Tüm albümler 24 sayfadan oluşur. Albüm tasarımları ve baskı olarak vereceğimiz 100 adet fotoğraf tarafımızdan seçilir. 100 adet fotoğraf baskısı 13x18 cm, 1.kalite fotoğraf kağıdına yapılmaktadır.Çağın Coşkunırmak'ın katıldığı yarışmalar, ödülleri ve katıldığı sergiler:

• Moon and Stars Project 2013 Young Photographers Award ikincilik ödülü.
• 2012 Runtalya Maratonu fotoğraf yarışmasında birincilik ödülü.
• Fotografium “Denge” konulu fotoğraf yarışmasında sergileme ödülü (Kasım 2011)
• Ahmet Muthar Kızıltan Sanat Galerisinde sergileme (Mayıs 2014)
• İstanbul Elipsis Galeride “Genç Fotoğrafçılar Ödülü Sergisi”nde sergileme. (Kasım 2013)
• ANFAD’ ın Antalya Özdilek AVM’de düzenlediği portre konulu fotoğraf sergisinde sergileme. (Şubat 2011)
• 2010 - 2014 yılları arasında birçok eseri Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi galerilerinde sergilendi.

Çağın Coşkunırmak Yorumları (3)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Büşra & Mehmet

Düğün Tarihi: 21.05.2016


Düğünümüz öncesi birçok firma araştırdık. Eşimin fotoğraf merakı olduğundan bu konuda biraz daha bilinçliydik ve Çağın Coşkunırmak'ın fark yaratan fotoğraflarını görünce onunla çalışmak istedik. İlk görüşmemizde zaten doğru karar verdiğimizi anlamıştık. Son derece samimi ve gerçekten sanatçı bir... devamı 

Begüm & Oğuz

Düğün Tarihi: 17.10.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Çağın bey antalyada düğün dış çekimlerimizi yaptı ve kına fotograflarimizi çekti. Biz o yoğunlukta hiçbir şey düşünemezken kendisi tarzimizi anladı ve ortaya o kadar mükemmel bir sonuç çıkardı ki! Hatta o herkesin sıkıldığı gerildiği anlari bizim için eğlenceye dönüştürdü. Hepimizin düğünümü ... devamı 

Derya & Kadir

Düğün Tarihi: 19.09.2015


Çağın bey işinde kesinlikle son derece titiz ve profesyonel. Düğün günümüze kadar 3 kere görüşme imkanımız oldu. Zaten ilk görüşmede işinde ne kadar titiz olduğunu anladık. Çok sıcak kanlı ve samimiydi. Bizi çok rahatlattı ve o samimiyeti çekim günü ekibinde de gördük. Çekimler son derece eğlenceli... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.